Įkraunama...
Įkraunama...

... pakilusios ...

QUOTE(lauritaz @ 2010 10 29, 19:30)
Niu ka laukiat ziniu  bigsmile.gif  biggrin.gif
Ogi zinios tokios, musu Me2zyte kaip raketa  biggrin.gif 11 val parase, kad isvaziuoja gimdyti,
o 14.03 jau pagimde grazia sesyte Smiltelei kol kas dar be vardo.
wub.gif  wub.gif



Laba 4u.gif ,

dideliausi sveikinimai Me2zytei wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Me2za!!! valio valio biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Kuri dabar? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinimai dideliausi Me2zai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauritaz @ 2010 10 31, 17:21)
Kuri dabar?  biggrin.gif

Tau laikas tongue.gif rolleyes.gif. Vrednai irgi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnytė: 02 lapkričio 2010 - 15:29
QUOTE(Agnytė @ 2010 11 02, 16:29)
Tau laikas  tongue.gif  rolleyes.gif. Vrednai irgi

Nu gal po kokiu metu ax.gif
Atsakyti
Saliut biggrin.gif

O štai ir aš biggrin.gif Jau namie nuo trečiadienio esam, dabar susikaupiau, sakau papasakosiu kas ir kaip buvo...O buvo taip... biggrin.gif
Užpraeitą savaitę apsilankiau jau pas ginekologą, pas kurį žadėjau byrėt, apžiūrėjo, iščiupinėjo, pasitarė su kitais ir visgi nutarė, kad man geriau būt cezaris, nes jau vieną turėjusi, siūlė jam pasirodė nelabai tvirtai, tie 20 priaugtų kg irgi įtakojo, sutinusi labai buvau...Nu žodžiu cezaris, tai cezaris, kažkaip nelabai ir tikėjausi kitokio sprendimo cool.gif O gal ir nelabai svarbu buvo kaip ir kada, kad tik greičiau lotuliukas.gif Tai sutarėm spalio 27 dienai, praeitam trečiadieniui, o prieš tą datą šeimyną mano kažkoks virusas pakirto doh.gif Niu jau taip kosėjom, taip čiaudėjom, gulėjom visi kaip lapai su temperatūrom...Nu negi tokią pjaus biggrin.gif
Kasdien ginius skambinosi, klausė kaip savijauta, o kadangi ji negerėjo, tai nutarta buvo po Vėlinių nukelti smile.gif Visgi terminas buvo lapkričio pirmą dieną, tai nebuvo ko labai ir skubėt. Penktadienį ryte pabundu, nu kažkaip keistai nugarą skauda... nu gal nugulėjau...atsisėdu ant lovos ir kaip suriečia, tarsi radikulitas...kokias 10 min surakinta sedėjau, paskui lyg atleido...nueinu i wc, žiūriu KRAUJAS ohmy.gif viskas, vyrui šaukiu, kad lekiam į Mažylį, nėr kada galvot...Pasiskambinam uošviams, tie atlekia mažės pasiimt, susimetam šmutkes ir varom unsure.gif atvarom, pasižiūri tas mano ginius, nu sako gal čia ir nieko tokio...kažkoks paviršinis kraujavimas, nes kraujas raudonas, gal kas įtrūko, visgi įsitempę visi organai, jei būtų tipo rusvas kraujas, būt blogai...tai va, pasitarė jie ten, ai, gal sako nerizikuokim, pjaunam visgi, ilgas savaitgalis prieš akis...ruoškit cezariui atseit...nu pjaunam tai pjaunam biggrin.gif jau susitaikiau, o jau kosiu, o jau čiaudžiu, nu visas koridorius skamba...Surašė popierius, mane sutvarkė, perrengė, paruošė...nu sako einam į operacinę...aš atsistoju nuo lovos ir PRADEDA BĖGT VANDENYS ohmy.gif iš pradžių net nesupratau kas vyksta biggrin.gif galvojau iš strioko apsisysiojau lotuliukas.gif seselės prišoko, paprotino mane ir skubiai į operacinę, dar kartą jie ten susirinko, galvojo galvojo, gal sako leist natūraliai gimdyt, kad jau nubėgo...Bet ta temperatūra ir tos visos kitos priežastys visgi nulėmė, kad sprendimas nebuvo pakeistas, nu ir per cezarį paaiškėjo, kad būčiau niekaip neišgimdžius, nes po 2 persileidimų ir dviejų nėštumų gimda ant tiek plona pasidarė, kad matyt ir įtrūkusi buvo kažkur, kad pradėjo kraujuot ir išvis liūdnai galėjo man baigtis jei namie būtų vandenys nubėgę ir sąrėmiai prasidėję, nes galėjo ir neatlaikyt, būtų suplyšus, būčiau nukraujavus ohmy.gif žodžiu labai laiku viskas smile.gif
Mažoji dar beje be vardo, su vyru dar vis nesutariam, bet šią savaitę tikiuosi tikrai išrinksim wub.gif Gimė 3816 g ir 51 cm ūgio, miega gerai, valgo irgi gerai, pieno netrūksta wub.gif Valgo vieną kartą naktį ir tai labai nedaug, greit pasisotina ir ramiai sau parpia toliau thumbup.gif

Pasirodom wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 05 lapkričio 2010 - 01:43
QUOTE(me2za @ 2010 11 05, 02:42)

Pasirodom wub.gif



koks grožis wub.gif
Atsakyti
Man kaip du vandens lašai panaši į tokio amžiaus Smiltę blush2.gif
Atsakyti
Šiandien siūlus išėmė man, o jau kokia alergija nuo pleistrų užpuolė doh.gif Pjūvis nelabai gyja, nu gal neprasižios blink.gif lotuliukas.gif Kaip nors, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Niu ir apetitas pas mažę doh.gif Šiandien dar nepusryčiavau, o tai vis valgyt ir valgyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif ,

na Me2zytes ir grožis wub.gif
Atsakyti