Įkraunama...
Įkraunama...

... pakilusios ...

Kuku biggrin.gif

Norit prajuokinsiu biggrin.gif Vakar gavau iš tos bjaurybės laišką, jau atsiprašinėjo nu ne tas žodis biggrin.gif Prašė atsiimt pareiškimą, bet nei kas, nei už ką tai neparašė...Nereagavau biggrin.gif Šiandien jau ir antrą gavau, nu dar absurdiškesnį doh.gif lotuliukas.gif Pusę dienos žvengiau lotuliukas.gif Pirmam dar TIK atsiprašinėjo visais įmanomais būdais, o antram tipo dėsto TIKRĄ istoriją doh.gif Atseit susipyko su vyru, prisigėrė vyno, sugalvojo, kad trūksta pinigų vaikams ant pienuko ir duonytės (o ant vynelio netrūksta??? tongue.gif ), reikia parduot rūbus...Sudėjo į internetą, o paskui prablaivėjus susigriebė, kad jei parduos, neturės kuom rengt lotuliukas.gif Tai iš strioko susirado mano vardą, pavardę, sąskaitos nr ir nutarė, kad gėda bus pasakyt atsiradusiems pirkėjams, kad apsigalvojo, geriau jau tegul su kitu žmogum aiškinasi... doh.gif Ir dar prideda, kad NĖRA BLOGAS ŽMOGUS ji, kad manęs nepažįsta ir yra toli kitam mieste (tipo suprask, kad nerasiu ar ką g.gif ) Ne tokius aferistus dar randa, Petriką ir tą Amerikoj pagavo biggrin.gif Žodžiu, kliedesių kliedesiai.................Nebeturi jau ko ir sugalvot matyt protingiau doh.gif Lauksiu kito laiško lotuliukas.gif

Durna nedurna...Rimtai su protu sveiku susipykus blink.gif

Tikisi, kad pareiškimą atsiimsiu? Tai tada tikrai nesužinosiu kas per zaraza cool.gif Ir nėr čia ko nusileist, kodėl aš turiu dabar taip viską palikt? Kad vėl kada protui susisukus man kenktų? O ir kitiems bus pamoka, kad taip "juokauti" negalima cool.gif

Dar jei sakykim atvažiuotų, atsiprašytų asmeniškai, prisistatytų, bandytų kažkaip susisiekt kitaip nei rašydama tokius kliedesius, dar kitaip pažiūrėčiau, nu bet dabar doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 15 spalio 2010 - 01:20
QUOTE(me2za @ 2010 10 15, 01:42)
Tikisi, kad pareiškimą atsiimsiu? Tai tada tikrai nesužinosiu kas per zaraza cool.gif Ir nėr čia ko nusileist, kodėl aš turiu dabar taip viską palikt? Kad vėl kada protui susisukus man kenktų? O ir kitiems bus pamoka, kad taip "juokauti" negalima cool.gif

teisingai wink.gif
Atsakyti
oi, me2za, pas tave ir nuotykiai doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
prisiduodu, kad spalio 7d. susilaukem sunelio/broliuko, 4000 g, 54 cm. Sveikas, drutas vaikinas, tik galetu naktimis ilgiau pamiegoti ax.gif
Dabar Me2za Tavo eile 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

atejau pasiziureti ar Me2za dar 2 in 1 su savo tokiom istorijom doh.gif nu bet kas per durnu zmoniu atsiranda blink.gif

Naska didziausi sveikinimai wub.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naska @ 2010 10 16, 09:07)
Sveikos,
prisiduodu, kad spalio 7d. susilaukem sunelio/broliuko, 4000 g, 54 cm. Sveikas, drutas vaikinas, tik galetu naktimis ilgiau pamiegoti  ax.gif
Dabar Me2za Tavo eile  4u.gif

wub.gif wub.gif kaip smagu, sveikinimai wub.gif wub.gif wub.gif

Lauritaz, o tu ko ne nestuke.gif dabar tavo eilė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm@nytė @ 2010 10 17, 13:44)
Lauritaz, o tu ko ne  nestuke.gif  dabar tavo eilė biggrin.gif


As kazkaip pailset noriu biggrin.gif bet itariu kuo daugiau ilsesies tuo maziau to noro bus.

Matukas jau paauges, gali susikalbet, o kai pagalvoji vel visos sauskelnes, buteliukai, kakojo nekakojo biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
Sveikinu Naską wub.gif thumbup.gif thumbup.gif

Dabar lauksim žinių iš Me2zos. Tik nepasiduok tai aferistei, neatsiimk pareiškimo, nes paskui taip lengvai prasisukus, kad nesugalvotų dar kartą pabandyti doh.gif
Atsakyti
Sveikinimai Naskai wub.gif smile.gif
Atsakyti
Dekui, merginos, uz sveikinimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Oi kokios žinios yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif

Aš dar vis du viename biggrin.gif
Atsakyti
Lauritaz, o ne tu draudime dirbi?


mes galvojam draustis save ir vaikus. sakau gal kas patars ką?
kaip, kur ir pan. ačiū
Atsakyti