Įkraunama...
Įkraunama...

... pakilusios ...

QUOTE(me2za @ 2010 10 05, 01:36)


Na ka lauki eiles? smile.gif)))
Atsakyti
O kur dingsi, laukiu biggrin.gif
Atsakyti
Žadu reikalų su policija turėt cool.gif Blyn kiek man kažkas internete prikiaulino, kad nepaliksiu aš taip paprastai šio reikalo gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2010 10 07, 01:37)
Žadu reikalų su policija turėt cool.gif Blyn kiek man kažkas internete prikiaulino, kad nepaliksiu aš taip paprastai šio reikalo  gun_bandana.gif

blink.gif kas čia dabar blink.gif
Atsakyti
Pasistengsiu kuo trumpiau blush2.gif Žodžiu, www.manodrabuziai.lt (aš ten nesilankau) kažkas mano vardu pardavinėjo daiktus, nurodė mano vardą, pavardę, telefoną, sąskaitos numerį, manęs vakar pradėjo žmonės ieškoti ir mailu, ir per SM, klausti kur jų prekės, kur pinigai blink.gif Pasižiūriu į sąskaitą, akurat yra pervedimai keli blink.gif Aišku pervedžiau atgal toms nukentėjusioms mamoms unsure.gif Bet kiek nervų man kainavo, kiek teko išgirsti priekaištų, kaltinimų, net suruoštą tašę pasidėjau prie lovos į gimdymo namus doh.gif lotuliukas.gif Tai šiandien policijoje buvau, parašiau pareiškimą, tai lyg ramiau pasidarė, sakau gal nepridirbs man ko nors daugiau, savotiškai apsidraudžiau unsure.gif Ir sąskaitas pasikeičiau unsure.gif Bet jei tiek apie mane kažkas žino, dabar gal tik "pajuokavo", o kitą kartą jei taip paliksiu, gal ims ir paskolą kokią paims mano vardu???? blink.gif

Nu žodžiu, neturiu aš ką veikti, su pilvu po policijas tik tampytis verysad.gif Bet jei sužinosiu KAS, tai po teismus užtampysiu gun_bandana.gif Ir dar moralinę kompensaciją prisiteisiu gun_bandana.gif Jau taip apjuodino, kad negaliu verysad.gif Čia matyt kažkas iš keršto, nes jei būtų apgavikas, taigi nebūtų mano sąskaitos nurodęs g.gif O dabar galvoja matyt, aga, tegul ją policija patampo, panervina, juk kaip aš įrodyčiau, kad nepardaviau nieko, juk pinigai tai MANO SĄSKAITOJ doh.gif

Nepaliksiu aš taip paprastai schmoll.gif Aš tik iš pažiūros rami, bet su tokiais "juokeliais" nesitaikysiu schmoll.gif
Atsakyti
o siaubas Me2za doh.gif ir kokių durnių šioj žemėj būna doh.gif
O jei tie žmonės tavęs tavo meilu ieškojo, tai turbūt prieš tai su "pardavėju" telefonu susisiekdavo? g.gif bet vistiek spėju iš kažkokio meilo turėjo sąskaitą atsiųsti kur pervesti ri pan..nors viską ir tel galėjo atlikti
Atsakyti
nu nieko sau "pokštas" blink.gif
Atsakyti
Pagrinde kontaktavo su tuo "pardavėju" per až www.manodrabuziai.lt, įdomu ko ten pribūrė jiems, bet jei apgautieji susirado mailu, žinojo ir telefoną, tai matyt tas niekšelis davė ir tuos duomenis g.gif Bet pagrinde tai per až bendrauta g.gif Ir kas man keisčiausia, tai žmonės pirko iš prieš KELIAS DIENAS prisiregistravusio nario ne tokius pigius daiktus, o kontaktavo tik per až doh.gif doh.gif doh.gif Nu tai irgi durniai atsiprašant cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 08 spalio 2010 - 19:23
QUOTE(me2za @ 2010 10 08, 20:22)
Pagrinde kontaktavo su tuo "pardavėju" per až www.manodrabuziai.lt, įdomu ko ten pribūrė jiems, bet jei apgautieji susirado mailu, žinojo ir telefoną, tai matyt tas niekšelis davė ir tuos duomenis  g.gif Bet pagrinde tai per až bendrauta g.gif Ir kas man keisčiausia, tai žmonės pirko iš prieš KELIAS DIENAS prisiregistravusio nario ne tokius pigius daiktus, o kontaktavo tik per až  doh.gif  doh.gif  doh.gif Nu tai irgi durniai atsiprašant cool.gif

gal ir iš tų pirkėjų čia nagus prikišo g.gif
Atsakyti
Biesas čia žino g.gif Policijai administratoriai turės duoti kompo IP, paskui tie matyt kreipsis į interneto tiekėjus, tie pateiks to IP savininką jei vienas toks, o jei ne vienas, tai kažkokius sąrašus g.gif Nu ir kviesis iš tų sąrašų matyt visus kiek aš įsivaizduoju tą teisinę sistemą g.gif Blyn, gi pirmą kartą policijoj gyvenime lankiausi doh.gif lotuliukas.gif

Man pirmiausia į galvą atėjo tik viena persona, kuri man taip galėjo pakiaulint - turiu čia vieną tokią seną skolininkę, kuri man nemažai skolinga...Bet labai daug kas atkrenta...Niu duomenis tai galima vienais ar kitais būdais sužinot jei labai nori, bet kad sakyčiau aš būčiau reikalavusi skolos, ar grasinusi teismais, anstoliais, nu gyvena sau ji ramiai ir tylu ramu jau gal porą metų g.gif Ir dar priedo gyvena mano močiutės name kaime tipo už priežiūrą, kad kokie vagys nenusiaubtų ir panašiai g.gif Nu negi žmogus dabar pats sau kasis duobę??? unsure.gif Nes jei ji, tai ne tik skolą turės grąžint, bet ir iš namų išmesiu į gatvę cool.gif Be to, galų gale per kvaila ji tokiems kerštams lotuliukas.gif

Tai tik vienas kandidatas man iškyla, o ir tas toks nerimtas biggrin.gif O daugiau kiek pergalvojau, nu nieko nieko net įtart negalėčiau doh.gif Nors ko gero dažniausiai tokie mažiausiai keliantys įtarimą ir privaro į dūšią doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 09 spalio 2010 - 00:06
Laba 4u.gif ,

užeinu vis pažiūrėti kaip Me2zai sekasi? Ar dar nepagimde, dar kai tokios istorijos pas ją doh.gif .

Mes su dukryte vis sirguliuojam, jau než[inau kiek laiko sloga doh.gif , tikiuosi šiandien šildymą pajunks g.gif
Atsakyti
Aš dar čia jei ką biggrin.gif Jau kai bus JAU, tai būtinai pranešiu, berods lauritaz mobilų turiu g.gif O gal ir dar kažkieno, niu žodžiu, būsit laiku informuotos tongue.gif
Atsakyti