Įkraunama...
Įkraunama...

... pakilusios ...

Su Sventem visas newyear.gif
Atsakyti
Su kaledom wub.gif
Atsakyti
Su Šventėm, Mielosios!!!!


Atsakyti
newyear.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif ,

visas su Naujais mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis,
Oho kokia cia tyluma unsure.gif
Ziuriu jau tuoj metai bus nuo paskutines Rolos zinutes.
Kaip begyvenate?
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2013 11 27, 00:16)
Labutis,
Oho kokia cia tyluma unsure.gif
Ziuriu jau tuoj metai bus  nuo paskutines Rolos zinutes.
Kaip begyvenate?

Visos turbūt paskendusios darbuose, namų ruošoje, pramogose smile.gif
Mes tai gyvenam įprastai, namai - darbas - namai. vaikai auga sveiki (kartais). Nors dukra jau galima sakyti išsaugo ligų periodą, o sūnus vis dar lengvai pasigauna ligų.
jau metai kaip dirbu pilnu tempu. Laikas lekia nerealiu greičiu smile.gif
Atsakyti
Gyvenam smile.gif
Aš va antrą pupą auginu, jau bus metai su puse greitai. Tai namai, maistai, vaikai biggrin.gif
Vyresnioji sirguliuoja daznai, bet gal del to, kad velai i darza isejo - tai reik susirinkti ligas smile.gif
Cuname, o kaip jus?

O kaip kitos gyvana? Kazi, kaip Vrednai sekasi...? Zmonyte (berods toks nikas buvo) kaip laikosi? Me2za... Nikte... Lauritaz tai kartais Facebooke matau smile.gif Auuu, merginos? smile.gif
Atsakyti
O aš tai Žmonyte internetinių apsipirkimų temoj vis matau biggrin.gif
Atsakyti
Nu va kaip pagyvejo visos bigsmile.gif
Pas mus irgi irgi po seno. Vaikai siunta,erzinas ir t.t Andrea i nuline klase pradejo eiti tai tik spek suktis. Laikas greita bega tikrai.
Mazoji tikras kipisas.
Abi laaaabai skirtingos.
Jo as irgi pagalvojau kazin kaip sekasi vrednai, zmonytei, sirdele-nikte ,mez2a.....
Atsakyti
Ooooo sveikos bigsmile.gif
Galvoju uzsuksiu paziureti kaip tema laikosi, ogi judesys smile.gif\
Mes gyvenam gerai, Matas jau didelis vyras, puikiai skaito, kazkiek raso, ruosiames i mokykla smile.gif
Vredna kazkada ir as prisiminiau smile.gif kazin kaip ji?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Prisiduodu ir aš blush2.gif Kas čia naujo pas mane g.gif Nugi nieko gero cool.gif Grįžau į darbą nuo Vėlinių po 6 metų pertraukos, tai kaip iš mėnulio iškritus doh.gif Kolektyvas nedaug pasikeitęs, visi malonūs, bet pati aš kaip kokia ateivė jaučiuos blush2.gif Padirbau 2 savaites, pasikeitė tempas - parleki iš darbų, susigriebi vaikus iš darželio, tvarkai namus, ruoši valgyt greit kažką, jei reik, tai su abiem mergom dar į parduotuves...Vyro amžinai namie nėr, viskas vienai...Ir apsirgau, temperatūra sukilo baisi, gerklė, sloga, nu visi malonumai doh.gif Po savaitės lyg geriau pasijutau, į darbą susiruošiau ax.gif Bet tą rytą niekaip negalėjau iš lovos išlipti, tiek skaudėjo pilvą doh.gif Išsikvietusi uošvius išleidau vaikus į darželį, pati į ligoninę - supūliavęs apendicitas...Kažkaip sunkiai po narkozės jaučiausi, kol išsijudinau...Taigi jau antra savaitė turiu 3 siūles užtat biggrin.gif Kelti sunkiai negaliu, pavargstu greit unsure.gif Dar akių kažkokia zaraza prisikabino, pūliuoja, gerklę vėl skauda, neprašneku, temperatūros turiu, geriu antibiotikus, nu žodžiu dar toks ligų maišas gyvenime ko gero nesijaučiau blink.gif blink.gif

Pasiguodžiau blush2.gif O visa kita tai pas mus lyg ir po senovei biggrin.gif

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 11 27, 09:00)
O aš tai Žmonyte internetinių apsipirkimų temoj vis matau biggrin.gif


Aš ir ją, ir tamstą pastebiu 4u.gif
Atsakyti