Įkraunama...
Įkraunama...

... pakilusios ...

Ačiū ačiū smile.gif

Taip turiu antrą dukriuką smile.gif Kaip sakau, viena princesė Emilija (nes labai patinka princesės), kita - karalaitė Elžbieta biggrin.gif

O kaip kitos pakilusios laikosi???
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Sveikinimai susilaukus dukrytės !!!! Dvi mergaitės labai gerai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O pas mane irgi naujienų yra 4u.gif IŠSILAIKIAU TEISES bigsmile.gif Dabar mašiniuko dairausi, bet kaip išsirinkt g.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 29 liepos 2012 - 19:47
O, sveikinimai 4u.gif

Ir linkiu greičiau išsirinkti 4u.gif


QUOTE(me2za @ 2012 07 29, 20:47)
Sveikos 4u.gif

Sveikinimai susilaukus dukrytės !!!! Dvi mergaitės labai gerai  biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 

O pas mane irgi naujienų yra 4u.gif IŠSILAIKIAU TEISES  bigsmile.gif Dabar mašiniuko dairausi, bet kaip išsirinkt g.gif  doh.gif

Atsakyti
Sveikinimai Žuvelei susilaukus dukrytės wub.gif

Sveikinimai Me2zai pagaliau turint teises smile.gif
Man jau greit sueis 2 metai kai jas turiu, bet ant rankų ir kojų pirštų turbūt suskaičiuočiau kiek kartų sėdėjau už vairo blush2.gif
Atsakyti
Aš tai spirgu nenusėdžiu kaip veržiuosi vairuoti, nu kiek nuveikčiau bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Kaime nebuvus gal 5 metus, lietuviškame pajūry išvis mokyklos laikais buvusi doh.gif Ant tėčio kapo tikrai dažniau nei kartą per mėn nuvažiuočiau, pagaliau parduotuvėj galėsiu pirkti ir negalvoti ar patempsiu, ar ne doh.gif Nu žodžiu namie nei dienos nesėdėsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2012 07 27, 20:31)
Ačiū ačiū smile.gif

Taip turiu antrą dukriuką smile.gif Kaip sakau, viena princesė Emilija (nes labai patinka princesės), kita - karalaitė Elžbieta biggrin.gif

O kaip kitos pakilusios laikosi???

sveikinimai wub.gif

QUOTE(me2za @ 2012 07 29, 19:47)
Sveikos 4u.gif

Sveikinimai susilaukus dukrytės !!!! Dvi mergaitės labai gerai  biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 

O pas mane irgi naujienų yra 4u.gif IŠSILAIKIAU TEISES  bigsmile.gif Dabar mašiniuko dairausi, bet kaip išsirinkt g.gif  doh.gif

ir tave sveikinam, rinkis rinkis 4u.gif ko dairais?
Atsakyti
Me2za, na tai reik greitai rinktis 4u.gif po to sunku, kai mažai vairuoji, jei ką tik teises išsilaikei?

Žmonyte kaip tu gyveni? Ką veiki?

O kaip Vrednai sekasi, gal kuri žinot?
Atsakyti
QUOTE(Žm❤nytė @ 2012 07 30, 21:15)
ko dairais?


Ko nors lengviau paklausk lotuliukas.gif Šiaip mano svajonių mašina - Volkswageno vabaliukas smile.gif Bet ne šeimai tokia mašina... Daug kas pataria japoniškas žiūrėt, ale kad ir tų japoniškų ne viena doh.gif Varysim savaitgalį su vyru į turgų, kad modelius nužiūrėt, kad nutart ko mums reikia, nes dabar tai nuomonės žiauriai skirias, kažkaip reiks rasti kompromisą g.gif Nors daugiausiai aš važinėsiu su ja, ale vyras vistiek savo trigrašį kiša mad.gif

QUOTE(Žuvelė @ 2012 07 30, 22:00)
po to sunku, kai mažai vairuoji, jei ką tik teises išsilaikei?


Niu ne tiek ir mažai aš važinėjus, nuo naujų metų mokausi ir tik dabar išsilaikiau blush2.gif Tai tas pusmetis ne tiek ir mažai, gal neužsimirš man ax.gif O kiek pinigų į teises sukišusi, tai baisu ir pagalvot, auksinės teisės gavosi doh.gif Patys kursai, Regitros egzaminai, papildomų važiavimų daugybė doh.gif Vargais negalais išlaikiau, jau buvau benuleidžianti rankas cool.gif Atrodo ir važiuoju gerai, bet tas kabinėjimasis dėl menkiausios smulkmenos per egzaminus, tai varė į neviltį unsure.gif Iš 6 karto tik išlaikiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 01 rugpjūčio 2012 - 15:19
Me2za sveikinimai isilaikius teises 4u.gif gal ir masiniuka jau jamei smile.gif)
Atsakyti
TURIU !!!!!!!!!!! biggrin.gif Jau porą savaičių blush2.gif Višta jaučiuosi kelyje ne tas žodis lotuliukas.gif Atrodo ir moku, ir žinau, bet sugrybauju kur nors cool.gif Na bet viskam savas laikas blush2.gif Bent jau prie namų mašiną ne taip kreivai statau - ir tai jau laimėjimas lotuliukas.gif

Ford Focus 2004 metų tamsiai mėlynas automatas bigsmile.gif Asmeniškai mano ir tik mano, vyras net nebando nagų kišt lotuliukas.gif Sau sakė Toyotą pirks, kol jis nusipirks (nes žada jau aštunti metai), tai aš jau būsiu ralistė laugh.gif Nu nesakau, gal kada ir nusipirks, bet nutariau nelaukti, už visas santaupas nusipirkau sau pati blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2012 08 28, 01:28)
TURIU !!!!!!!!!!!  biggrin.gif Jau porą savaičių  blush2.gif Višta jaučiuosi kelyje ne tas žodis  lotuliukas.gif Atrodo ir moku, ir žinau, bet sugrybauju kur nors  cool.gif Na bet viskam savas laikas blush2.gif Bent jau prie namų mašiną ne taip kreivai statau - ir tai jau laimėjimas  lotuliukas.gif

Ford Focus 2004 metų tamsiai mėlynas automatas  bigsmile.gif Asmeniškai mano ir tik mano, vyras net nebando nagų kišt lotuliukas.gif Sau sakė Toyotą pirks, kol jis nusipirks (nes žada jau aštunti metai), tai aš jau būsiu ralistė laugh.gif Nu nesakau, gal kada ir nusipirks, bet nutariau nelaukti, už visas santaupas nusipirkau sau pati blush2.gif


Jeeee sveikinu 4u.gif 4u.gif

As irgi su tokia vazineju, tik pilka biggrin.gif
Atsakyti
Šaunuole, Me2za!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 28 rugpjūčio 2012 - 16:57