Įkraunama...
Įkraunama...

... pakilusios ...

QUOTE(me2za @ 2010 09 24, 13:42)
Turiu vieną draugę su panašia istorija biggrin.gif Gimė ji tėvams, antra irgi sesuo gimė, niu sako trečias tikrai bus berniukas  biggrin.gif Ir gimė dvynukės  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tai jau daugiau nebandė cool.gif

MB draugas (klasiokas) irgi iš tokios šeimos su ta pačia istorija biggrin.gif ten 4 bernai biggrin.gif
Atsakyti
Mes šiandien pirmą kartą einam į lėlių teatrą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2010 09 26, 10:21)
Mes šiandien pirmą kartą einam į lėlių teatrą  rolleyes.gif

o aš norėjau Rusnę vesti į lėlių teatro būrekį, bet tada dar be teisių buvau tai ir nuplaukė blush2.gif
O dabar ji labai nori eiti šokti, bet nerandu tokiems mažiems. O ir kaži ar nebus tik užgaida g.gif nes su darželiu mums labai blogai sekasi, prieš keletą dienų prasidėjo baisingos isterijos iki vėmimo, dabar dar ir susirgo sad.gif nežinau ką ir daryti. auklėtoja sako, kad čia tik bandymas mus paveikti ir kad reikia ją vesti g.gif aš galvoju apie grupės ar darželio pakeitimą. Bet iš kur būt tikrai, kad nebus kitur dar blogiau doh.gif

man pačiai prieš kelias dienas sprandą susuko sad.gif šnd jau matosi pagerėjimas
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2010 09 26, 11:22)
o aš norėjau Rusnę vesti į lėlių teatro būrekį, bet tada dar be teisių buvau tai ir nuplaukė blush2.gif
O dabar ji labai nori  eiti šokti, bet nerandu tokiems mažiems. O ir kaži ar nebus tik užgaida g.gif nes su darželiu mums labai blogai sekasi, prieš keletą dienų prasidėjo baisingos isterijos iki vėmimo, dabar dar ir susirgo sad.gif nežinau ką ir daryti. auklėtoja sako, kad čia tik bandymas mus paveikti ir kad reikia ją vesti g.gif aš galvoju apie grupės ar darželio pakeitimą. Bet iš kur būt tikrai, kad nebus kitur dar blogiau doh.gif

man pačiai prieš kelias dienas sprandą susuko sad.gif šnd jau matosi pagerėjimas


Niu va 4u.gif 4u.gif
O nera darzelyje bureliu? Pas mus yra keturiu tipu, tai mes Matuka uzrasem i krepsini ir sokius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauritaz @ 2010 09 27, 09:42)
Niu va  4u.gif  4u.gif
O nera darzelyje bureliu? Pas mus yra keturiu tipu, tai mes Matuka uzrasem i krepsini ir sokius smile.gif

gal ir yra, bet jai darželis kaip baubas tai ir į būrelį neitų. Jos net į salę nesiveda nes ji kriokia ant viso daržo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2010 09 27, 13:22)
gal ir yra, bet jai darželis kaip baubas tai ir į būrelį neitų. Jos net į salę nesiveda nes ji kriokia ant viso daržo doh.gif


g.gif niu jo kiek vaiku tiek istoriju, maniskiu eiti i sale didziausia svente, jau kai eina, tai kiekviena karta pasakoja kaip jis buvo salej ir kaip jie ten zaide biggrin.gif
Atsakyti
Laba ,

na atėjau parsinešti, kad pilvinukas auga puikiai, net truputuką didesnis pagal laiką mirksiukas.gif , ir greičiausiai turėsim sesytę bigsmile.gif .....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rola: 29 rugsėjo 2010 - 13:20
QUOTE(Rola @ 2010 09 29, 14:19)
Laba  ,

na atėjau parsinešti, kad pilvinukas auga puikiai, net truputuką didesnis pagal laiką  mirksiukas.gif , ir greičiausiai turėsim sesytę  bigsmile.gif .....


wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2010 09 29, 14:19)
na atėjau parsinešti, kad pilvinukas auga puikiai, net truputuką didesnis pagal laiką   mirksiukas.gif , ir greičiausiai turėsim sesytę   bigsmile.gif .....


Bet kaip anksti sužinot jūs bigsmile.gif Kodėl man abu kartus visai gale tik pasimatė cool.gif Taip nesąžininga, iš smalsumo galima numirt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 30 rugsėjo 2010 - 01:21
QUOTE(Rola @ 2010 09 29, 14:19)
Laba  ,

na atėjau parsinešti, kad pilvinukas auga puikiai, net truputuką didesnis pagal laiką  mirksiukas.gif , ir greičiausiai turėsim sesytę  bigsmile.gif .....

wub.gif
kaip fainiai wub.gif
o kaip tavo ligelė ta? ar vėl leidiesi vaistukus?
Atsakyti
hi.gif hi.gif hi.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm@nytė @ 2010 09 30, 09:01)
wub.gif
kaip fainiai  wub.gif
o kaip tavo ligelė ta? ar vėl leidiesi vaistukus?



Laba 4u.gif ,

leidžiuosi, nes tai diagnozė visiems nėštumams, o ji ir pasireiškia tik nėštumo metu blink.gif .
Atsakyti