Įkraunama...
Įkraunama...

... pakilusios ...

Su pavasariu merginos 4u.gif

Smilte, kad ir paveluotai su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Su pavasariu su 4u.gif

Niekas nebeuzsuka i temuke,nepasipasakoja gal kuri laukiasi blush2.gif ar planuoja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cuname: 20 kovo 2012 - 16:42
Labas blush2.gif

Ar dar prisimenat blush2.gif Tiek reikalu paskutiniu metu uzpuole, nera kada ir uzsukt blush2.gif Prastas pasiteisinimas, ane? biggrin.gif

Smiltes gimtadieni sventem, dabar krikstynoms ruosiames, darzelius testuoju, Smilte moraliskai ruosiu biggrin.gif Pas gydytojus vaikstau, rankos tirpsta ziauriai, rytais vaikus sunku aprengt doh.gif Jau apie sauksto nulaikyma net nekalbu blush2.gif Ka dar veikiu g.gif biggrin.gif Spintas tvarkau, naujam sezonui ruosiu visus lotuliukas.gif TEISES laikausi blush2.gif Tik niekam nesakykit lotuliukas.gif Dar su kompiuteriu meistrais kariauju, nes nuo sausio 6 dienos kompa mano taiso...Ir negaliu kitur nesti, nes ten garantinis man priklauso doh.gif O jie durniu volioja, uz durne skaito atsiprasant, vistiek galvoja nepabegsiu verysad.gif Is sugedusio disko pvz informacija jau koks menuo kaip kopijuoja gun_bandana.gif Tai ka ten tiek kopijuot blink.gif Reiks vartotoju teisems pasiskambint, pagrasint, nu kiek galimaaaa blink.gif Jau ir taip kantrybe auksine pas mane cool.gif

Zodziu laikas bega nesamoningai greitai, cia rytas, cia vakaras doh.gif

Pasirodom is gimtadienio jau kad apsireiskiau blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Kuku biggrin.gif
Atsakyti
Kukuuuuuuuuuuuuuuuu biggrin.gif

Kaip sakoma kieno ten balsas i dangu neina lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai grazios mergytes wub.gif
O tortas koks thumbup.gif

Mes fotkiu nededam, nes nufotkinti mano pona misija neimanoma biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2012 03 20, 17:41)
Su pavasariu su 4u.gif

Niekas nebeuzsuka i temuke,nepasipasakoja gal kuri laukiasi blush2.gif ar planuoja ax.gif


Sveikutės visos 4u.gif Su pavasariu - tikiuosi, pagaliau jis ateis smile.gif

Laukiasi čia viena tokia, laukias wink.gif

Me2za, na tavo merginos ir dideles jau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2012 03 21, 02:25)
Smiltes gimtadieni sventem, dabar krikstynoms ruosiames, darzelius testuoju, Smilte moraliskai ruosiu  biggrin.gif Pas gydytojus vaikstau, rankos tirpsta ziauriai, rytais vaikus sunku aprengt doh.gif Jau apie sauksto nulaikyma net nekalbu blush2.gif Ka dar veikiu g.gif  biggrin.gif Spintas tvarkau, naujam sezonui ruosiu visus lotuliukas.gif TEISES laikausi blush2.gif Tik niekam nesakykit  lotuliukas.gif Dar su kompiuteriu meistrais kariauju, nes nuo sausio 6 dienos kompa mano taiso...Ir negaliu kitur nesti, nes ten garantinis man priklauso doh.gif O jie durniu volioja, uz durne skaito atsiprasant, vistiek galvoja nepabegsiu verysad.gif Is sugedusio disko pvz informacija jau koks menuo kaip kopijuoja  gun_bandana.gif Tai ka ten tiek kopijuot  blink.gif Reiks vartotoju teisems pasiskambint, pagrasint, nu kiek galimaaaa blink.gif Jau ir taip kantrybe auksine pas mane cool.gif

Garantiniame kokius terminus rašo? negali taip iš lempos tempti laiko. Mano vyras tai turi terminus ir į juos turi tilpti, galima išimtis jeigu užsako kokias nors dalis ir nuo jo nepriklauso pristatymas smile.gif
Atsakyti
Saliut biggrin.gif

Reiks pasiziuret kas ten garantiniame lape gero parasyta blush2.gif Cia daugiausiai uztempe guma su informacijos atstatymu sugedusiame diske, atseit sunku labai atstatyt, reikia viena programa leisti, ta nepasileidzia, paskui kita, ta nepasileidzia, bla bla bla doh.gif Mato matyt, kad tokia biski tundra kompa atnese, tai va ir nesiskaito mad.gif Va brolis (kompiuterastas juodas biggrin.gif) sugris savaitgali, tai pasiusiu as ji pasisneket vyriskai bash.gif

Jei buciau nenorejusi informacijos atstatinet, tai butu seniai man sutvarke, bet va gaila iki negaliuuuuu pasidare kalediniu nuotrauku su vaikais verysad.gif Tik ikeliau i kompa, kad atlaisvint kortele fotoaparate ir diskas po poros dienu sugedo verysad.gif Tad jau kad uzviriau sita kose su ta informacija, tai ir srebiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 28 kovo 2012 - 02:30
Informacijos atstatymas trunka ilgai. man buvo prieš gerus metus, tai vyras jau kaip mums visus darbus metė velniop, man buvo dzin kad stovi kompų eilė, sakiau namai pirma biggrin.gif O kai nueini į firmą tai pirštu pamojus niekas nedaro, stato į eilę g.gif Kai bandė ją atrinkti, truko virš dviejų savaičių. Jeigu kur nors renkant ją mygtukas pasispaus ar neduok vargeli elektros šuolis bus- viskas iš naujo. O kur dar reikia turėti kur tą info talpinti, jeigu nulūžo senoji vėl darbas nebaigtą panaikinti ir rašyti per naujo. Žodžiu ten ir yra ilgas darbas, o ne kelių dienų reikalas. Norėjai informacijos, tad ir laukti turi. Esmė ne nesiskaityme ir ne tundrume. šitą darbą pati mačiau kaip darosi. Bet aš vieno nesuprantu, jeigu tik dėl informacijos nunešei tą kompiuterį tai galėjai nešti bet kur. Gi ne dali keiti, o nori atstatyti seną informaciją, tai kam būtent garantinis g.gif
ir aplamai nėra garantijos kad viską atgausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2012 03 23, 16:45)
Sveikutės visos  4u.gif Su pavasariu - tikiuosi, pagaliau jis ateis smile.gif

Laukiasi čia viena tokia, laukias wink.gif

Me2za, na tavo merginos ir dideles jau  wub.gif



Zuvele, niu ka didziausi sveikinimai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Nikte, del nesiskaitymo turejau galvoj, kad siaip nelabai maloniai bendrauja ir matyt keikia mane, kad noriu ta informacija istraukti, betgi as jiems pinigus mokesiu uz tai, tai tegul ir dirba g.gif Gi ne uz dyka prasau g.gif O kad uztrunka visas sitas reikalas, tai suprantu, bet zinai, gi visada norisi greiciau biggrin.gif Del garantinio - mano sugedes diskas pas juos pirktas buvo, todel yra jam garantija, negaliu nesti kitur, tada reiks paciai diska pirktis, savotiskai prirista esu cool.gif

Spjauciau as i ta informacija atvirai sakant, netraukciau, bet man taaaaaip gaila vaiku kalediniu nuotrauku, tik ikeliau is fotiko, kad kortele palaisvint ir kita diena diskas sugedo verysad.gif Tai vos ne kasdien su asarom galvoju, kad tik nedingtu jos, nes man tai didelis atminimas... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 02 balandžio 2012 - 00:49