Įkraunama...
Įkraunama...

... pakilusios ...

QUOTE(me2za @ 2011 10 14, 02:00)
Sveikos 4u.gif

Ar dar atsimenat mane blush2.gif Apsirgusios buvom juodai, dar ir dabar neišlendam iš ligų, bet jau šviesa tunelio gale matos  thumbup.gif O šiaip gyvenam po senovei, mažajai jau greit metaaaaaaaaaaai  bigsmile.gif Kaip greit blink.gif

Ryt, t.y. jau šiandien pažadam pasirodyt biggrin.gif


Me2za kaip visada sava stiliuj 2 nakties smile.gif

Eina sau kaip laikas bega doh.gif
Atsakyti
Maciau kelias dienas zingsniuojant Me2za su Me2zyte vezimelyje, kazkaip grafikas sutampa - as is darbo vaziuoju ir jos is kazkur eina ax.gif . Kita karta reikes papypsinti, taigi, Me2za, neisigask mirksiukas.gif biggrin.gif

Mes kita savaite issikraustom, tai darbo turiu viska pakuoti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnytė: 21 spalio 2011 - 18:06
QUOTE(Agnytė @ 2011 10 21, 19:05)
Maciau kelias dienas zingsniuojant Me2za su Me2zyte vezimelyje, kazkaip grafikas sutampa - as is darbo vaziuoju ir jos is kazkur eina  ax.gif . Kita karta reikes papypsinti, taigi, Me2za, neisigask  mirksiukas.gif  biggrin.gif

Mes kita savaite issikraustom, tai darbo turiu viska pakuoti  doh.gif


Na ir kaip sekasi dirbti?

Kur issikelet? ax.gif
Papildyta:
Me2za zadejo foto ir dingo unsure.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Visai nėr kada prisėst, džiaugiausi paskutinį kartą, kad matosi šviesa tunelio gale, kad mergičkos sveiksta, bet vėl užuolė ligos, vos nuo ligoninės išsisukom doh.gif Mažei baisus laringitas doh.gif Ir dar dantis neišlenda niekaip apačioj doh.gif Ant ausų visus stato doh.gif Smiltei irgi kosulys nepraeina, šiandien lyg užkimusi doh.gif Prie sesės kabinėjasi, pešasi, jau kaip viskas nusibodoooooooooo, niekas nieko nepadeda, man jau stogas važiuoooooja unsure.gif

Agnyte, tai ko nepypsini biggrin.gif Prašom papypsint, išlipt ir prisistatyt biggrin.gif Bet dabar tai jaučiu seniai bematei per tas ligas ir neaišku kada išlįsim laukan doh.gif

Žadėjau nuotraukų, įkelsiu kai vyras nueis gult blush2.gif Visą vakarą kompas buvo laisvas, tik prisėdau, tai ir tam reikia gun_bandana.gif
Atsakyti
Sveikit Me2za ir lauksim foto. 4u.gif
Mums sian irgi laringitas prasidejo. verysad.gif
Atsakyti
rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauritaz @ 2011 11 02, 17:00)
Na ir kaip sekasi dirbti?

Kur issikelet?  ax.gif
Papildyta:
Me2za zadejo foto ir dingo  unsure.gif

Viskas gerai, bet namie geriau buvo blush2.gif blush2.gif . Mažiukas eina į darželį, tai MB turi darbo vežioti, o man darbas prie pat, 4 minutės kelio, tai ir pietų atvažiuoju kartais namo ax.gif . Išsikraustėm į Aleksotą, jei ką nors vilniečiams tai sako mirksiukas.gif

Me2za, papypsinsiu kitą kartą būtinai, tik kad jau retai į tą pusę važiuoju. Kaio jūsų ligos? Tai įtariu, jau ir į darbą eiti neatsisakytum mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytė @ 2011 12 02, 17:17)
Išsikraustėm į Aleksotą, jei ką nors vilniečiams tai sako  mirksiukas.gif



Girdejom apie toki biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pasveikino mane Žmonytė ką tik su tortadieniu (ir vėl pasenau doh.gif), tai kažkaip susinepatoginau, kad seniai jau buvau čia apsireiškus blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Visas su praėjusiosm Kalėdom ir ateinančiais naujaisiais metais !!! santa2.gif

Jau pasveikom mes, bet eina sau, gal du mėnesius ligos nesibaigė, abi laringitu prasirgo ir rotu, aš irgi tokia nei gyva, nei mirusi visą laiką buvau blink.gif Iš pradžių garinimais, arbatom ir kitokiom liaudiškom priemonėm gal mėnesį prasitampėm, galų gale antibiotikus gavo, netiko nei vienai, gavo antrą porciją ir tik paskui ėmė gėrėt smile.gif Jau galvojau, kad be plaučių uždegimo neapsieisim, tiek mažė karkė baisiai blink.gif

Seniai žadėjom pasirodyt blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Su artėjančiais naujaisiais metaaaaaaais !!!!!!!!! ploja.gif ploja.gif ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2011 12 29, 02:20)
Seniai žadėjom pasirodyt blush2.gif

user posted image

user posted image


Kokios fainuolytes wub.gif

Vel Nauji 4u.gif 4u.gif
Atsakyti