Įkraunama...
Įkraunama...

... pakilusios ...

Neblogai pakeliavot smile.gif Man tai tie parkai labai patinka, Verslyje fainai dar, bet sako Peterhofo parko niekas neperspjauna
Atsakyti
Aha buvo gerai.
Jau noriu vel kur nors lekt biggrin.gif

Bet kas sugalvojo, kad vasara dirbit reikia. cool.gif Noreciau vasara nedirbt. cool.gif
Atsakyti
Labas ax.gif

Nu faina kelionė ax.gif jaučiu aš taip niekur ir neišvažiuosiu doh.gif biggrin.gif Tai bent turiu kur akis paganyti rolleyes.gif
Atsakyti
Privet biggrin.gif

Seniai ir aš buvau apsireiškus blush2.gif Kad kažkaip visai nesinori prie kompo sėdėt blush2.gif O be to per tuos karščius ir vaikai neramūs, nežino ko nori, namie karšta, nemiega, lauke irgi kaitina, nesimiega doh.gif Visą žiemą, pavasarį atsilaikėm, tai dabar ligos pradėjo kabintis doh.gif Smiltei stomatitas, nei valgyt, nei gert negali, skauda visą burną doh.gif Saugau, kad sesės neužkrėstų, bet va ką čia nusaugosi, šiandien atsimerkiu ryte ir savo akim netikiu - guli panelės medinėj lovytėj apsikabinusios ir juokias cool.gif

Lauritaz, buvau tam parke, ten tikrai NEREALUUUUUUUUUUU wub.gif

Noriu kur nors išvažiuot, namie stogas važiuoja cool.gif
Atsakyti
lens.gif lens.gif lens.gif
Atsakyti
Atrodo išsikapstėm iš ligų ir niekas daugiau neužsikrėte biggrin.gif

kuku cool.gif
Atsakyti
flirt.gif
Atsakyti
Me2za kaip visada naktineja biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Tai kad jūsų nei dieną, nei naktį neprisišauki lotuliukas.gif
Atsakyti
Mums liūdnas periodas sad.gif Eivydukui jau metukai, o gmtadienio proga tėvelį išvežė į ligoninę. savaitė kaip kankina nugaros skausmai, skausmas nepakeliamas ir jo nenumalšina net stiprūs narkotiniai vaistai verysad.gif
Atsakyti
oho blink.gif tikekimes viskas greit susitvarkys... unsure.gif
Atsakyti