Įkraunama...
Įkraunama...

... pakilusios ...

Labas. Seniai buvau besirodžiusi blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(lauritaz @ 2011 04 08, 20:43)
Pamasciau, kad Nikte dingusi, visai nebeuzsuka cia sad.gif

blush2.gif Ne tik iš Jūsų bet aplamai buvau forumą suribojusi ax.gif Gal kuri galit man priminti musu albumo duomenis, parodyčiau savo šeimyną bigsmile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif ,


aš irgi sergu, sloga didžiulė gerklė, atrodo ir mažytė sloguoti pradėjo. Dėl slogos vežti į polikliniką ar bandyti gydytis pačioms? Į namus dėl slogos jaučiu neišsišauksiu gydytojos, o dar mūsų ir atostogauja....
Papildyta:
QUOTE(Niktė @ 2011 04 13, 20:25)
Labas. Seniai buvau besirodžiusi  blush2.gif
Papildyta:

blush2.gif Ne tik iš Jūsų bet aplamai buvau forumą suribojusi  ax.gif Gal kuri galit man priminti musu albumo duomenis, parodyčiau savo šeimyną  bigsmile.gif



Man irgi priminkite,pasirodyciau ir as ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2011 04 18, 16:29)
Laba  4u.gif ,
aš irgi sergu, sloga didžiulė gerklė, atrodo ir mažytė sloguoti pradėjo. Dėl slogos vežti į polikliniką ar bandyti gydytis pačioms? Į namus dėl slogos jaučiu neišsišauksiu gydytojos, o dar mūsų ir atostogauja....
Papildyta:
Man irgi priminkite,pasirodyciau ir as  ax.gif

Sloga ne liga blush2.gif tikrai neičiau į polikliniką, ne iš ten visokių ligų parsivešt galit. O į namus tikrai nevažiuos, bent jau pas mus. jei ne koks 39 tempa tai gydytojos neprisišaukiu, o kai atvyksta, tai vis lepteli, ko patys neatvykstam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2011 04 18, 20:53)
Sloga ne liga blush2.gif tikrai neičiau į polikliniką, ne iš ten visokių ligų parsivešt galit. O į namus tikrai nevažiuos, bent jau pas mus. jei ne koks 39 tempa tai gydytojos neprisišaukiu, o kai atvyksta, tai vis lepteli, ko patys neatvykstam doh.gif

Vadinasi dar nesat rimtai su tuo susidūrę unsure.gif Paskutinis pavyzdys : mažei sloga po to laringitas, paskui gripas ir plaučių uždegimas. O viskas prasidėjo nuo slogos. Anksčiau taip pat sakiau kad sloga ne liga, bet... dabar niekada nebežiūriu į ją taip paprastai. Aš veščiau, ir man būtų nesvarbu kad žmonių daug, ir visų pirma kviesčiau gydytoją į namus, nes pas kūdikį privalo jos atvykti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2011 04 18, 19:57)
Vadinasi dar nesat rimtai su tuo susidūrę  unsure.gif Paskutinis pavyzdys : mažei sloga po to laringitas, paskui gripas ir plaučių uždegimas. O viskas prasidėjo nuo slogos. Anksčiau taip pat sakiau kad sloga ne liga, bet... dabar niekada nebežiūriu į ją taip paprastai. Aš veščiau, ir man būtų nesvarbu kad žmonių daug, ir visų pirma kviesčiau gydytoją į namus, nes pas kūdikį privalo jos atvykti  ax.gif

nesakau, kad reikia į ją nekreipti dėmesio, bet į polikliniką nepulčiau. Pirmiau stebėčiau pati 4u.gif
Atsakyti
Vredna, hello 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif pasakok wink.gif

tai kas vilniuje ar aplink gal susibegam? vakre porai val?

Rola, kuom gydai sloga?
as plaunu Quixx, ir euphorbium kartais papurskiu. traukti reikia ir tikek.
aj, resorbanu padukus patepu nakciai wink.gif
labai gerai kartso vandens oro vonios su soda.
i puoda uzvirusio vandens gera sodos sauksta ir pastatyk salia loveles. arba ja palikyk virš jo wink.gif kad pakvėpuotų
Atsakyti
Hello biggrin.gif Tai kad aš čia į jūsų chebrą neįsipaišau, kažin jau ar kada ir įsipaišysiu... Nei vaikų nei aplamai ko smile.gif
Gryžau namo, širdis dainuoja biggrin.gif Bet pabuvau, pasidžiaugiau ir varysiu atgal gegužį... nelabai yra man ką veikt čia. O plius visi tokie... pikti, "pajuodę" unsure.gif
Kas nori foto pažiūrėt, FB Justė Nejustė
Atsakyti
viskasoky, įsipaišysi wink.gif
kaip suprantu tb jau nėr. tau nebeegzistuoja?
kažkonaujo irgi nėr dar?

nusiunčiau smile.gif kvietimą wink.gif
Atsakyti
del MB tai zinokit nieko neklauskit nes pati nelabai jau gaudausi... bet kad viskas ant snarglio tai faktas...
Atsakyti
Saliut 4u.gif

Pasirodom blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Me2zyciu grozis 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Ir mes ta proga pasirodom smile.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos,
Me2zytės tai mamos veidas, o Matas toks išaugęs ir pasikeitęs, kad tikrai nepasakyčiau, kad čia jis mirksiukas.gif

O mes porai savaičių į Gran Kanariją buvom išlėkę, tai baigėsi visos slogoas, visą prastą orą ten pratupėjom, dabar grįžom tiesiai ant pavasario, o gal net vasaros rolleyes.gif . Man už 2 savaičių į darbą verysad.gif
Atsakyti