Įkraunama...
Įkraunama...

... pakilusios ...

QUOTE(me2za @ 2010 09 21, 01:28)
O mums lyg sesę pamatė  bigsmile.gif  biggrin.gif Na aišku niekam nėra garantijos, bet kokia 90 proc tai sesė  biggrin.gif Aš tai labai patenkinta blush2.gif O vyrui sakau "Turiu naujieną"  cool.gif Tai tas: "Berniukas????????"  bigsmile.gif O jau šypsena iki ausų  doh.gif  lotuliukas.gif Nu nea, sakau, moterų partiją steigsim  lotuliukas.gif Tai man pareiškė, kad trečias bus berniukas  blink.gif  blush2.gif Įtariu fabrikas neužsidarys kol berno nesulauks  cool.gif Šiaip tai aišku laimingas, kad tik viskas gerai būtų, bet manau, kad kaip ir kiekvienas vyras nori sūnaus... smile.gif

biggrin.gif taip kaip kieviena motera nori dukters... atrodo tikrai buvau be galo laiminga vyrų spsuptyje, bet taip norėjosi dukrytės.... ne iškarto o tik vėliau ax.gif
Atsakyti
Aš abu kartus labai norėjau dukrytės, o MB berniuko smile.gif bet likimas po vienodai mums padalino thumbup.gif
Šnd man svarbi diena, kinkos dreba...laikykit kumščius blush2.gif fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2010 09 21, 11:45)
Šnd man svarbi diena, kinkos dreba...laikykit kumščius blush2.gif  fear.gif

Laikau, tik nežinau dėl ko..... Pasigirk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2010 09 20, 10:56)
Aš tai net nemačiau jos


Dabar isvis kazkaip sujunge blink.gif
tai nieko ir baisaus, kazkaip ilindau, ziuriu nera ka skaityt ir kur rasyt smile.gif) ir sukuriau smile.gif))

QUOTE(Žm@nytė @ 2010 09 20, 11:57)
nimačiau  ieškojau per paiešką, ale nieko nerodė man, dėl to padariau
aišku dėl durų, ale daug vien dėl užgaidos mums gaunas  geriau uz 200 ir varstomos.


Jo varstomos pigiau, o gal ir geriau, jei vietos yra smile.gif


QUOTE(me2za @ 2010 09 21, 01:28)
O mums lyg sesę pamatė  bigsmile.gif  Na aišku niekam nėra garantijos, bet kokia 90 proc tai sesė  Aš tai labai patenkinta  O vyrui sakau "Turiu naujieną"  cool.gif Tai tas: "Berniukas????????"  bigsmile.gif O jau šypsena iki ausų  doh.gif  lotuliukas.gif Nu nea, sakau, moterų partiją steigsim  lotuliukas.gif Tai man pareiškė, kad trečias bus berniukas  blink.gif  blush2.gif Įtariu fabrikas neužsidarys kol berno nesulauks  cool.gif Šiaip tai aišku laimingas, kad tik viskas gerai būtų, bet manau, kad kaip ir kiekvienas vyras nori sūnaus... smile.gif


Nu super thumbup.gif

QUOTE(Niktė @ 2010 09 21, 11:14)
taip kaip kieviena motera nori dukters... atrodo tikrai buvau be galo laiminga vyrų spsuptyje, bet taip norėjosi dukrytės.... ne iškarto o tik vėliau  ax.gif


As norejau berniuko ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnytė @ 2010 09 21, 13:23)
Laikau, tik nežinau dėl ko..... Pasigirk  ax.gif


Aha ir as laikau biggrin.gif
Atsakyti
Laba,registruojuos ir as blush2.gif
O as tai mergytes norejau,o jei antro tai noreciau irgi mergaites rolleyes.gif
Atsakyti
O dabar jau galit sveikinti biggrin.gif
Pagaliau turiu teises yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
thumbup.gif Nespėjau palaikyt kulokų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2010 09 21, 20:22)
thumbup.gif Nespėjau palaikyt kulokų biggrin.gif

dabar tavo eilė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2010 09 21, 19:20)
O dabar jau galit sveikinti  biggrin.gif
Pagaliau turiu teises  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif


Nu didziausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif clap.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2010 09 21, 18:20)
O dabar jau galit sveikinti  biggrin.gif
Pagaliau turiu teises  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif

Šaunuolė thumbup.gif Smagu bus su leliukais pasivėžinti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2010 09 21, 19:20)
O dabar jau galit sveikinti  biggrin.gif
Pagaliau turiu teises  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif

thumbup.gif sveikinu thumbup.gif wub.gif

aš norėčiau dar mergytės wub.gif
kai jau vėl pamiršiu koks gėris ir grožis yra kūdikėliai blush2.gif gal tada... smile.gif tik paskui kad nebūtų dvyniai berniukai lotuliukas.gif

bet pirmojo, tai norėjau sūnaus rolleyes.gif ir kažkaip kai tada genetikė pasakė 70% mergaitė net nepatikėjau ir čiut pyktelėjau... kad juk negali būti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm@nytė: 22 rugsėjo 2010 - 13:32
QUOTE(Žm@nytė @ 2010 09 22, 14:31)
tik paskui kad nebūtų dvyniai berniukai  lotuliukas.gif


Turiu vieną draugę su panašia istorija biggrin.gif Gimė ji tėvams, antra irgi sesuo gimė, niu sako trečias tikrai bus berniukas biggrin.gif Ir gimė dvynukės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai jau daugiau nebandė cool.gif

Ai, atsiminiau dar biggrin.gif Kaime dėdės kaimynai turi 6 berniukus doh.gif blink.gif Irgi bandė bandė kol į pensiją neišėjo lotuliukas.gif Tad su tais bandymais atsargiau tongue.gif cool.gif
Atsakyti