Įkraunama...
Įkraunama...

... pakilusios ...

QUOTE(Agnytė @ 2011 03 24, 17:26)
Kaip smagu, sesė turės tikrą draugę  wub.gif

O man jau greitai į darbą... Veee, kaip nenoriu  verysad.gif

Lauritaz, gražios foto  wub.gif  wub.gif


Is pradziu galvoju kas per foto smile.gif doh.gif tik poto prisiminiau, kad dejau smile.gif

Siandien pasigirsiu, pagaliau nuejo Matas i kirpykla be klyksmu, apsikirpti thumbup.gif Nes kirpimas tai buvo mums didziausia kancia.
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2011 03 23, 12:54)
O va mes turesim sesyte wub.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Aš už mergaites wub.gif biggrin.gif

QUOTE(Agnytė @ 2011 03 24, 16:26)
O man jau greitai į darbą... Veee, kaip nenoriu  verysad.gif


Jau blink.gif Kaip greit laikas bėga blink.gif
Atsakyti
O kur visos? g.gif

Taip nuotaikos nėr, serga mergaitės, tai dar visa SM mane šiukšle vadina verysad.gif

Surinkau bendrą užsakymą susikoperavusi su kitom, o jis užstrigo kažkur, tai dvi savaites ramybės neturėjau, tos mergos ramybės net savaitgaliais neduoda unsure.gif Ištisai skambina ir skambina doh.gif Tai jau šiandien užkniso, atšaukiau viską, tai dabar su purvu maišo verysad.gif Tipo aš visas išdūriau, bet net pinigų į priekį neėmiau, savo uždėjau, tai koks man tolkas rinkt žmones, užsakinėt ir paskui špygą parodyt g.gif

Ale ot žmonės, kai apsiimi užsakinėti, tai saldūs be galo, tik gerinasi, tik blatinasi, mol manęs nepamiršk, mol manęs, oi atsidėkosim bla bla bla, o kai kažkas nepasiseka, tai su žeme sumaišo doh.gif Čia matyt lietuvių bruožas toks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 04 balandžio 2011 - 16:59
QUOTE(me2za @ 2011 04 04, 16:57)
O kur visos?  g.gif

Taip nuotaikos nėr, serga mergaitės, tai dar visa SM mane šiukšle vadina verysad.gif

Surinkau bendrą užsakymą susikoperavusi su kitom, o jis užstrigo kažkur, tai dvi savaites ramybės neturėjau, tos mergos ramybės net savaitgaliais neduoda unsure.gif Ištisai skambina ir skambina doh.gif  Tai jau šiandien užkniso, atšaukiau viską, tai dabar su purvu maišo verysad.gif Tipo aš visas išdūriau, bet net pinigų į priekį neėmiau, savo uždėjau, tai koks man tolkas rinkt žmones, užsakinėt ir paskui špygą parodyt g.gif

Ale ot žmonės, kai apsiimi užsakinėti, tai saldūs be galo, tik gerinasi, tik blatinasi, mol manęs nepamiršk, mol manęs, oi atsidėkosim bla bla bla, o kai kažkas nepasiseka, tai su žeme sumaišo doh.gif Čia matyt lietuvių bruožas toks biggrin.gif

Čia turbūt tas terbas užsakinėjai? biggrin.gif o tai užsakymą atšaukei iš viso/
Nieko, pasimirš, kai ras kitą auką biggrin.gif
Atsakyti
oj SM taip.....
Atsakyti
Ale kokia populiari mūsų tema kitų skaitytojų patapo biggrin.gif
Atsakyti
Aš jau namie, valio valio biggrin.gif
Atsakyti
..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 06 balandžio 2011 - 19:44
QUOTE(vredna @ 2011 04 06, 16:31)
Aš jau namie, valio valio  biggrin.gif


thumbup.gif super duper.

Me2za nepergyvenk mirksiukas.gif cia reikia priprasti prie lietuviu tokio bruozo. Ka jau padarysi, kad mes tokie biggrin.gif
Papildyta:
Pamasciau, kad Nikte dingusi, visai nebeuzsuka cia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2011 04 04, 21:01)
Čia turbūt tas terbas užsakinėjai? biggrin.gif o tai užsakymą atšaukei iš viso/
Nieko, pasimirš, kai ras kitą auką biggrin.gif


blush2.gif Ai, nori gero, gaunasi kaip visada doh.gif Atšaukiau, nu tai kiek mane tampys tos mergos, dvi savaites kaip pas tardytoją ant kilimėlio jaučiausi - kur tašės, kur tašės, kur TAŠĖS doh.gif Paštas lūžo, telefonas kaito, nusibodo cool.gif Mol aš kalta, kad neatsiunčia man tašių, tai negi man dabar dar už savo pinigus į Angliją skambint ir klaust blink.gif Ir taip nuostolių patyriau, nes svaro kursas nukrito ir mažiau pinigų atgavau unsure.gif Ir ne kelis litus, o daug daugiau, nes užsakymas buvo grandiozinis, bet kam paaiškinsi, niekas nepatikės biggrin.gif Dzin, gražios bus ir be tašių lotuliukas.gif Pamoka man bus su nepažįstamom susidėt cool.gif

Ai, bet aš jau pripratus biggrin.gif Kiek mane skalpavo po tos istorijos kai mano vardu kažkas daiktus pardavinėjo, mano sąskaitą nurodęs, po policijas tampiausi 8 mėnesį nėščia karsta.gif

Tai aš jau niekuom nesistebiu kaip čia gali žmogų per vieną valandą sudirbt juodai biggrin.gif

O mes sergam, Smiltė lyg jau nebekosi, truputį sloguoja, bet Miglė dabar perėmė estafetę, nu jau taip kraupiai kosi, kad bijau, jog koks laringitas ar bronchitas neprisikabintų doh.gif Visą žiemą atsilaikėm, dabar apsirgom verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 11 balandžio 2011 - 11:27
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2011 04 06, 14:42)
Ale kokia populiari mūsų tema kitų skaitytojų patapo  biggrin.gif


Aga, mane seka matyt lotuliukas.gif Nu bet nei vienam forume nesutikau tokių piktų, siekiančių pašiepti, įskaudinti žmonių, kurie net nesistengia įsigilinti ir suprasti kas ir kaip doh.gif Bet ir labai gerų sutikau, pvz jus blush2.gif biggrin.gif thumbup.gif

Šiandien jau lyg geriau mažei thumbup.gif Lyg mažiau kosi, vakar prirašė tokio purškalo, tai akyse pradėjo gerėt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2011 04 12, 10:30)
Aga, mane seka matyt lotuliukas.gif Nu bet nei vienam forume nesutikau tokių piktų, siekiančių pašiepti, įskaudinti žmonių, kurie net nesistengia įsigilinti ir suprasti kas ir kaip  doh.gif Bet ir labai gerų sutikau, pvz jus blush2.gif  biggrin.gif  thumbup.gif

Šiandien jau lyg geriau mažei thumbup.gif Lyg mažiau kosi, vakar prirašė tokio purškalo, tai akyse pradėjo gerėt bigsmile.gif

kokio?
mano vyresniukas sveiksta, jam gerklu uzdegimas buvo, virs 39...
mazius vel pakoseja... jau negaliu kaip uzknisaaaaaaaaaaaaaaa
noriu vasarossssss
Atsakyti