Įkraunama...
Įkraunama...

... pakilusios ...

QUOTE(lauritaz @ 2010 12 19, 16:32)
Gaminu eziuko kostiuma  cool.gif


Nugi parodyk biggrin.gif

Tylu čia visai prieš šventes biggrin.gif Bet kad ir man nėr ką pasakot blush2.gif biggrin.gif

Ai, yra biggrin.gif Šiandien vėl buvom pasisverti, vėl tie nelemti 300 g per beveik mėnesį huh.gif Keista, pirmą mėnesį maitinau tik savo pienu, tiek pat priaugo, šį mėnesį primaitinu mišinuku - irgi tiek pat g.gif Na tik skirtumas toks, kad vaikas dabar ramesnis, gal ir sotesnis, neguli prie krūtinės kažin kiek, pamaitinu pati ir jei dar matau, kad trūksta jai, tai primaitinu rolleyes.gif Gaunasi paprastai vienas arba du kartai per dieną, kitus kartus lyg ir užtenka g.gif Bet kadangi mažė gyvybinga, judri, jau ir besišypsanti, tai gydytoja liepė nusiraminti cool.gif Nors aš ir taip rami cool.gif Matyt monekenė bus cool.gif
Atsakyti
monekenė smile.gif
na bet mažoka g.gif o kiek sveria? i lenteles įsipaišo?

Cuname wub.gif

Vreda, anūka parvarai namo ir pasakoji viska biggrin.gif
Atsakyti
labas smile.gif

nu ka as galiu papasakot... gyvenu ir dirbu Kipre smile.gif
Is vaiku fronto nieko gero, nes tik geriant hormonus pas mane yra mmm, priezastis neaiski. Gal stiprus stresas, gal dar kas... zodziu nuo pereitos vasaros naturaliu mmm neturiu unsure.gif
Grysiu pavasari i LT eisiu vel pas dr. Alisauska.
Apie MB kalbet nenoriu cool.gif
Nu ir va smile.gif

Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2010 12 23, 10:25)
nu ka as galiu papasakot... gyvenu ir dirbu Kipre smile.gif
Is vaiku fronto nieko gero, nes tik geriant hormonus pas mane yra mmm, priezastis neaiski. Gal stiprus stresas, gal dar kas... zodziu nuo pereitos vasaros naturaliu mmm neturiu  unsure.gif

wow bigsmile.gif
oho, nuo kada, ką ten veiki?
šilta pas jus?
na papasakok, nesu ten buvus, gal foto kokių blush2.gif

kaip gaila dėl mm. bet ydomiai, o kiek sveri? gal susikūdinai? ir stresas aišku ytakos turi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm@nytė @ 2010 12 23, 03:32)
monekenė smile.gif
na bet mažoka  g.gif  o kiek sveria? i lenteles įsipaišo?


Netikrinau pagal lenteles, gydytoja sakė nepergyventi labai (lengva pasakyt doh.gif) , tai gal įsipaišo g.gif Reiks pažiūrėt blush2.gif O šiaip tai gimė 3700 g beveik, dabar 1 mėn ir 3 savaitės jai, priaugo 600 g per visą laiką ir beveik 4 cm g.gif Keista kažkaip, kad į ūgį varo, o į storį niekaip schmoll.gif Niu sakau monekenė tongue.gif Eisim dabar sausio pradžioj, jei vėl mažai priaugs, tai prašysiuos kokių tyrimų, net nežinau, gal kokį kraują kad patirtų ar dar kažką g.gif Bet šiaip žiūrint tai lyg nieko blogo - guvi, linksma, šypsosi smile.gif Bet vistiek neramu juodai man unsure.gif

QUOTE(vredna @ 2010 12 23, 10:25)
nu ka as galiu papasakot... gyvenu ir dirbu Kipre smile.gif


bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Užpavydėjau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 24 gruodžio 2010 - 02:54

visko ko širdutės geidžia, liksmai, sočiai!

Viskas gerai jei tik šitokios bėdos, žiemą būna gerai,
žiema būna - Kalėdos!!!


user posted image

Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Visas su sventemis wub.gif 4u.gif
Dekui uz sveikinimus, jauciuosi gerai,jokiu pykinimu nieko. Daznai pamirstu,kad nestuke.gif tongue.gif
Buvom savaite kanaruose,tai pailsejom thumbup.gif Tokios tokeles pas mus,ziema nereali kaip niekad, baigia ir atsibosti jau,o kai pagalvoji dar visas sausis,vasaris ir kovas.
Linksmu Nauju wub.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif ,

visas su šventėmis!!!!!
Atsakyti
Oi nedaug jau ir Rolai liko biggrin.gif

Mažei mano šiandien lygiai 2 mėnesiukai, o man 32 doh.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2010 12 29, 17:35)
Oi nedaug jau ir Rolai liko biggrin.gif

Mažei mano šiandien lygiai 2 mėnesiukai, o man 32 doh.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif

tai ta proga pakelkim taurę smile.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sveikos, su artėjančiais visas smile.gif

Nu, kas ką pasižadat nuo naujų nebedaryti? Aš tai valgyt mest kaip ir kiekvienais metais biggrin.gif
QUOTE(me2za @ 2010 12 29, 18:35)
Mažei mano šiandien lygiai 2 mėnesiukai, o man 32 doh.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif

senolė mūsų hihihi.gif biggrin.gif 4u.gif

su švente smile.gif
Atsakyti