Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

QUOTE(Vicious Vici @ 2010 09 21, 12:26)
atrodyti gal ir taip, bet bent jau man gulint karštoje vonioje ir tikrai prausiantis, ne pozuojant, tai tikrai ne vynas galvoje, o būtent vandens norisi išgerti smile.gif

as isvis neturiu laiko megautis vonia del 2-ju priezasciu lotuliukas.gif
1.vaikai is proto eina lotuliukas.gif
2.pas mane duso kabina lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, man kai kurie pavadinimai, tai nesuprantu... doh.gif

Pats keisčiausias (nereiškia, kad blogiausias) apie ežiuką dykumoj... Fantazija... Super sugebėjimas pritempt nuotrauką prie temos thumbup.gif

Čia reikėtų ištaisyt: Tustiname Maximos maišų likučius>>paskutinis etapas>>.

Ir jei jau prabilau apie tuos pavadinimus, tai man regis tūštinti Maksimos maišų likučius (tai kas liko iš maišų) sudėtinga, nebent maksimos maišų turinio likučius... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 09 21, 11:26)
atrodyti gal ir taip, bet bent jau man gulint karštoje vonioje ir tikrai prausiantis, ne pozuojant, tai tikrai ne vynas galvoje, o būtent vandens norisi išgerti smile.gif

as vandens taurese negeriu,del to ir vynas galvoje biggrin.gif

QUOTE(alvyde @ 2010 09 21, 14:15)
ech jus pijokeles lotuliukas.gif


lotuliukas.gif aha
QUOTE(baltė @ 2010 09 21, 14:17)
Na, čia kaip kam, jei prietema, žvakės, muzika, nereikia niekur skubėt...tai tikrai vyno galima paragauti, kokią taurę, ne butelką.  biggrin.gif O vandens ir išlipus iš vonios galima gurkštelt, kam tempt jį vonion g.gif Vienu žodžiu, kaip pasakytų viena komisijos narė, romantikos parodija, o ne romantika biggrin.gif



biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2010 09 21, 15:15)
ech jus pijokeles lotuliukas.gif

o aš čia prie ko? Man tik mineralkės butelka kaip nesižiūrinti kompozicijoj su žvakėm netiko. Kažkuom keist jos nesiūliau. AnŪka atsiprašai user posted image
Atsakyti
smile.gif+2010 09 21, 20:30-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 21, 20:30)
o aš čia prie ko? Man tik mineralkės butelka kaip nesižiūrinti kompozicijoj su žvakėm netiko. Kažkuom keist jos nesiūliau. AnŪka atsiprašai user posted image

lotuliukas.gif
kam prie zvakiu,kam prie tauriu lotuliukas.gif
Atsakyti
Nieko nežinau - nei žvakių nei taurių nevalgau. user posted image
Atsakyti
Jau balsuoti galima thumbup.gif prabalsavau,bet tik 2 patikusios buvo ax.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif atejau pabalsuoti, o vistiek neleidzia.... verysad.gif Tai kiek man dar tu zinuciu rinkti doh.gif taisyklese gi aiskiai parasyta, kad 20 g.gif Atsakykite prasau, Ruste 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kinderocka: 22 rugsėjo 2010 - 08:21
QUOTE(kinderocka @ 2010 09 22, 09:20)
labas rytas 4u.gif atejau pabalsuoti, o vistiek neleidzia.... verysad.gif Tai kiek man dar tu zinuciu rinkti doh.gif taisyklese gi aiskiai parasyta, kad 20 g.gif Atsakykite prasau, Ruste 4u.gif
Turi buti 25 mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai 25, kinderočka. Tu tik padėkok už "išaškinimą" ir eik balsuot. biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 09 21, 21:30-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 21, 21:30)
o aš čia prie ko? Man tik mineralkės butelka kaip nesižiūrinti kompozicijoj su žvakėm netiko. Kažkuom keist jos nesiūliau. AnŪka atsiprašai user posted image

cia is tos temos"svajones dirba" hihihi.gif irnesakyk.gif hihihi.gif pasitaisau,kas Jums tiktu vietoje mineralkes,ta prasme prie zvakiu ,kad deretu?

smile.gif+2010 09 21, 22:31-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 21, 22:31)
Nieko nežinau - nei žvakių nei taurių nevalgau. user posted image

nea,tik ju turini anea sokiai.gif
Papildyta:
smile.gif+2010 09 22, 10:35-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 22, 10:35)
Tikrai 25, kinderočka. Tu tik padėkok už "išaškinimą" ir eik balsuot. biggrin.gif

nu bet kokia komandyre topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2010 09 22, 10:42)
cia is tos temos"svajones dirba"  hihihi.gif irnesakyk.gif  hihihi.gif pasitaisau,kas Jums tiktu vietoje mineralkes,ta prasme prie zvakiu ,kad deretu?

man ten nieko nereikia biggrin.gif
Papildyta:
Ai, o aš balsavau gi: už gėrikę, kuriai dešrelės nekrenta(už sugretinimo mintį ir kokybę), už katę su šuniu (už nuotaiką), ir už kūrybišką "šalinimą" - kur vaikutis su padarytu paukšteliu. Tiesiog pagal skirtingus kriterijus foto rinkaus. Galima ir už daugiau dar buvo, bet jau kiek turėjau tiek balsų išnaudojau.
Atsakyti