Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

QUOTE(Rico @ 2010 09 28, 14:27)

Grange, as irgi maniau, kad ten tavo nuotrauka kai pamaciau, o ir tu aptilai komentuodama po jos idejimo tongue.gif


lotuliukas.gif nu tai žinai, negalima apie savo kalbėt
Atsakyti
Nu tu tik pagalvok hihihi.gif Balsavau uz nuotraukas, kurios laimejo II, III ir IV vietas thumbup.gif Alia ir pataikiau su tautos nuomone hihihi.gif Patiko man ir I vieta, idomi fotke mirksiukas.gif Jei butu dave 5 balsus, tikrai buciau balsavusi mirksiukas.gif
Laimejo tikrai grazios ir vertos prizu nuotraukos. Sveikinimai nugaletojams 4u.gif
Atsakyti
Oho diskusijos unsure.gif
na kaip visada ir patenkintų ir nepatenkintų buvo ir bus,gerai,kad aš ramių plaučių žmogus ax.gif
Sm nebendraujų bendraamžių samokslo nebuvo bigsmile.gif Ir nesitikėjau užimti pirmosios vietos,tą ir rašiau nustebusi padėką Jums, o jau kas kaip nori tas taip tiki bigsmile.gif Foto Fb įdėta vasarą ir čia dėjau ne tapačią bigsmile.gif na po visų konkursiukų būna nepatenkintų taip ir čia verysad.gif
Į avatarą nesiruošiau dėtis foto,nors jos ir nesimatytų,nes nerašau aš čia, nors sm taisykles foto konkursų perskaičiusi esu tikrai smile.gif na visiems neįtiksi 4u.gif
va atėjau padėkoti už balsiukus kam patiko nuotraukėlė ir prasidėjo..
Dar kartelį ačiū visiems,kurie balsavo už mano skalbėjėlę 4u.gif AČIŪŪŪŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 28, 15:31)
Atsigulusi lotuliukas.gif Dar ir taburetės kraštas matosi. Paskui tik nuotrauką verčiau ant šono, kad atrodyčiau stačia. Buvo sunku, vos neužspringau aš tuo vandeniu, o jis dar ir degint odą pradėjo, žodžiu aukojaus biggrin.gif Plius dar kambarys patvino, gerai, kad kaimynų apačioj nėr smile.gif
Papildyta:

Užpakaliu ir kojomis ant lovos, o nugara ant taburetės smile.gif

Nu neblogai cia thumbup.gif
O kas fotkino tada??? Vyras???
Atsakyti
QUOTE(Jakatta @ 2010 09 28, 15:42)
Nu neblogai cia thumbup.gif
O kas fotkino tada??? Vyras???

Pati smile.gif Autonuspaudimą nustačiau ir per dešimt sekundžių reikėjo viską suspėt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lašelis Liūdnas: 28 rugsėjo 2010 - 15:46
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 28, 16:45)
Pati smile.gif Autonuspaudimą nustačiau ir per dešimt sekundžių reikėjo viską suspėt smile.gif

Oho čia dar ir auto biggrin.gif nu liuxsiškai . Aš vos su tom šlepetėm atbėgt suspėdavau lotuliukas.gif , o Tau dar toks krūvis teko .Gera foto, labai.Verta pimos vietos 4u.gif
Po šito pabėgiojimo net pultelį įsigijau, nuostabus daikčiukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 28 rugsėjo 2010 - 16:02
QUOTE(frederica @ 2010 09 28, 15:50)
Oho čia dar ir auto biggrin.gif nu liuxsiškai . Aš vos su tom šlepetėm atbėgt suspėdavau lotuliukas.gif , o Tau dar toks krūvis teko .Gera foto, labai.Verta pimos vietos 4u.gif
Po šito pabėgiojimo net pultelį įsigijau, nuostabus daikčiukas.

Ačiū smile.gif
Taviškė taip pat labai gera, ypač spalvine prasme man labai prie dūšios limpa smile.gif O jau kaip konkurso užsakovai turbūt apsidžiaugs biggrin.gif Maniškę museu lieps paslėpt kuo toliau nuo žmonių akių lotuliukas.gif
Aš apie štatyvą pasvajoju, nes dabar kai prireikia, vis taburetėmis ir knygomis "žongliruoju" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 28, 17:05)
Ačiū smile.gif
Taviškė taip pat labai gera, ypač spalvine prasme man labai prie dūšios limpa smile.gif O jau kaip konkurso užsakovai turbūt apsidžiaugs biggrin.gif Maniškę museu lieps paslėpt kuo toliau nuo žmonių akių lotuliukas.gif Aš apie štatyvą pasvajoju, nes dabar kai prireikia, vis taburetėmis ir knygomis "žongliruoju" smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif visko gali būti hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Jakatta @ 2010 09 28, 16:42)
Nu neblogai cia thumbup.gif
O kas fotkino tada??? Vyras???


Vyras turbūt liktų nesupratęs tokių kūrybinių kančių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 28, 17:05)
Aš apie štatyvą pasvajoju, nes dabar kai prireikia, vis taburetėmis ir knygomis "žongliruoju" smile.gif

aš irgi jį pirksiu, o tai kaip nabagė, mėnulį vos nufotkinau, sunku, ranka sudreba doh.gif

beje, kaip pralinksminot jūs mane su frederica, aš jau įsivaizduoju kaip jūs bėgat nusistatę fotiką ant 10 sek., viena bėga, gula ir šliūkšt, kita kop kop su nepatogiais batais doh.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

man irgi kartais tenka naudoti tą režimą, kažkaip net geriau, nei svetimų prašyti fotkinti kažkur gamtoje tarkim, kai visi gamtos dalyviai nori būti kadre. Nors vėlgi, šieptis tik fotoaparatui, be žmogaus irgi kvailoka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Neigaja @ 2010 09 28, 15:43)
Oho diskusijos  unsure.gif 

Nuotrauka man beje patiko ir nematau reikalo jai nelaimėt. Suabejojau dėl kiek kito dalyko.


bigsmile.gif verysad.gif bigsmile.gif
Atsakyti
dėl ko g.gif
Atsakyti