Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

QUOTE(HappyAngel @ 2010 09 28, 11:38)
hi:) , o ar teisingai anoj temoj interpretavau Jūsų nuotraukos mintį?

Teisingai. smile.gif
Atsakyti
Laba dienele,
Laimėjau čia tai bent ,tikrai netikėta.Labai dėkoju visiems kam patiko mūsų nuotraukėlė 4u.gif ačiū ačiū ačiū 4u.gif Vis dar lengvam šoke esu,nesitikėjau nei per kur,ačiūūūūūū labai labai 4u.gif
Sveikinu ir kitas laimėtojas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neigaja @ 2010 09 28, 11:52)
Laba dienele,
Laimėjau čia tai bent ,tikrai netikėta.Labai dėkoju visiems kam patiko mūsų nuotraukėlė  4u.gif  ačiū ačiū ačiū  4u.gif  Vis dar lengvam šoke esu,nesitikėjau nei per kur,ačiūūūūūū labai labai  4u.gif 
Sveikinu ir kitas laimėtojas  4u.gif
Labai puikiai zinojai kad laimesi blush2.gif
http://www.facebook....111945728819689
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 28 rugsėjo 2010 - 11:45
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 09 28, 10:27)
tai čia tu su tom dešrelėm šlykščiom? doh.gif  lotuliukas.gif gal paaiškinsi ar čia spiras omeny turėjai?

Būčiau užrašiusi kokį hotdogą, tai ir tas tokias pat mintis sukeltų doh.gif Nežinau, man dešrelės tai maistas. Aišku ji per žarnyną perėjus virsta kitkuo, bet juk ne apie tai rašiau biggrin.gif Kiekvieno valioj interpretuot kaip patinka tongue.gif Tad omeny turėjau tą, ką ir parašiau. Nuotraukos personažas tiek kvailas, kad pagalvojo, jog vandenį reik būtent taip pilt, ir kad taip darant ims krist visoks fastfood'as, kaip ir reklamoj - nesigavo smile.gif

Daba pagalvojau, jei tema būtų kokia link erotikos, tai tos dešrelės turbūt su kitkuo susiasociajuotų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2010 09 28, 12:43)

Nė nenumaniau,kad laimėsiu,galvojau kad būsiu kokia 4 -6 4u.gif bet kad į trejetuką pateksiu tai čia superrr,ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(VI-VA-VI @ 2010 09 28, 12:43)

O čia nusikaltimas,kad foto iš tos serijos įdėta kitur ?
Atsakyti
QUOTE(Neigaja @ 2010 09 28, 13:35)
O čia nusikaltimas,kad foto iš tos serijos  įdėta kitur ?
Nenusikaltimas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 28 rugsėjo 2010 - 12:52
QUOTE(VI-VA-VI @ 2010 09 28, 13:51)
Nenusikaltimas  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2010 09 28, 12:43)


bet gi čia nėra pridėta nuoroda, kad balsuokit už mane SM, tik pati nuotrauka įdėta ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gutte: 28 rugsėjo 2010 - 13:00
laimejo grazios nuotraukeles thumbup.gif sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gutte @ 2010 09 28, 13:59)
bet gi čia nėra pridėta nuoroda, kad balsuokit už mane SM, tik pati nuotrauka įdėta ir tiek.
Ikelau sia nuorada pamastymui ,o ne skandalui doh.gif tiesa sakant jai dalyvauji konkurse ne svarbu kuriam, kam tu ta pacia nuotrauka reklamuoji kitur rolleyes.gif po konkurso rodyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neigaja @ 2010 09 28, 12:35)
Nė nenumaniau,kad laimėsiu,galvojau kad būsiu kokia 4 -6  4u.gif  bet kad į trejetuką pateksiu tai čia superrr,ačiū  4u.gif
Papildyta:

O čia nusikaltimas,kad foto iš tos serijos  įdėta kitur ?

Ne nusikaltimas, ne.... Tik aš sau to neleidau daryt, nors ir galėjau. Kažkaip man tas nelabai sąžinigai atrodo ir tiek.
Papildyta:
QUOTE(*Gutte @ 2010 09 28, 12:59)
bet gi čia nėra pridėta nuoroda, kad balsuokit už mane SM, tik pati nuotrauka įdėta ir tiek.

O kodėl gi tada į avatarą neįsikėlus bigsmile.gif Juk taip pat nebus teksto "balsuokit už mane"....
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 09 28, 10:27)

beje, kad ir daug stebiu konkursus, bet tie vaikai man nė motais turbūt, nieko aš neatspėjau kas kieno ax.gif ir stiliaus dar niekieno nepamenu, tik rai negalvojau, kad tie vaikai MaršuA doh.gif ir su kojom balarinos beveik jau maniau, kad tikrai draugelės foto, bet kur tau doh.gif  lotuliukas.gif


aš pvz Loretoido merginą pamenu iš kalėdinės foto ar kas ten buvo, labai graži foto,

QUOTE(Vicious Vici @ 2010 09 28, 10:32)

ar kas žinote šią autorę? ji juk niekada čia nešneka su mumis g.gif gal ji slapta skaito ir išvadas darosi apie konkursus?

bet tai nebūtina diskutuot,gali būt ir tylus narys smile.gif

QUOTE(HappyAngel @ 2010 09 28, 10:35)

O aš, pamačiusi užrašą GRATIS, iškart apie tave pagalvojau wink.gif


biggrin.gif

QUOTE(HappyAngel @ 2010 09 28, 10:37)
Aha, nebėra...

*****, viena balsą praradau doh.gif nu bet ką dabar...
Atsakyti