Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

QUOTE(HappyAngel @ 2010 09 28, 09:34)
Sveikinimai laimėtojoms 4u.gif Ir ačiū balsavusioms už mano nuotrauką aciuks.gif

Lašeli Liūdnas, Jūs, berods, sakėte, kad tie vaikinai nei dainuoja, nei ką. Fotografavimo metu nedainavo tik vienas iš jų - vidurinysis. Kiti du dainavo (ar reiktų sakyti mykė? biggrin.gif ). Kairysis net šluotkotį mikrofonu pavertė biggrin.gif

Sunku dainavimą parodyt nuotraukoje smile.gif Dabar, kai parašėt, galima įsivaizduot, kad dainuoja smile.gif Vis tik akcentas viduriniam vaikinui, o jis tik gražiai šypsosi, tai ir ne galvoj tas dainavimas smile.gif Bet kuriuo atveju, nuotrauka viena iš smagesnių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 28, 10:41)
Sunku dainavimą parodyt nuotraukoje smile.gif Dabar, kai parašėt, galima įsivaizduot, kad dainuoja smile.gif Vis tik akcentas viduriniam vaikinui, o jis tik gražiai šypsosi, tai ir ne galvoj tas dainavimas smile.gif Bet kuriuo atveju, nuotrauka viena iš smagesnių mirksiukas.gif

Taip, tikrai sunku, užtat pavadinime tai akcentavau 4u.gif O viduriniajam liepsiu baigti šaipytis, kai/jei kitą kartą fotografuosiu biggrin.gif
Ačiū už gražius žodžius nuotraukai, Jūsiškė man irgi patiko, taikli labai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 28, 10:31)
Tai kad ne "muzikos užsakovas" pašieptas ta mano porodija smile.gif Labiau vartotojiškumas bei visos patologinės reklamos aukos smile.gif Iš esmės tas pats, kaip ir hi:) nuotraukoj, tik pateikimas kitas.
Ačiū už sveikinimus smile.gif

Na matai, kadangi palikai daug vietos fantazijai, kiekvienas vertina pagal savo suvokimo galimybes biggrin.gif Man tai labiau panašu į paneigimą. Žinokit neveikia / gal tai mane labiausiai suklaidino g.gif
Bet kuriuo atveju vistiek nuotrauka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ona777: 28 rugsėjo 2010 - 09:52
Sveikinimai nugalėtojoms 4u.gif Balsavau už dvi pirmąsias ir vieną, esančią kiek žemiau. Taip pat dėkoju už balsus mano "šalintojams" biggrin.gif Prisijuokiau, kai kažkas "atpažino" stilių iš nušviesinto fono ir pradėjo ginčyti, kad čia nei stilinga, nei ką. Iš tiesų jokio stiliaus nelaužiau, nušviesinti ir padidinti ryškumą teko, kad pasimatytų šuo, o ne juodas blynas vietoj jo. Nes diena buvo laaabai saulėta, o rimtų fotografų mūsų šeimoje nėra. Dabar jums galiu parodyti papunkčiui, kaip rutuliojosi šalinimo procesas. Didelis šuo prisibijojo mažo katino ir niekaip nesugebėjo jo iškrapštyti iš to pavėsio lotuliukas.gif doh.gif Po ilgų ir nevykusių bandymų pašalinti vienam kitą, šunį nusivedė žmogus, atrodo, tos bažnytėlės sargas. Taigi, gyvūnai nenukentėjo, kuo buvo suabejota kai kuriuose komentaruose biggrin.gif Beje, veiksmas vyko Slovakijoje.


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
nu bet tai geras, rašo skelbs 29, o jau dabar bigsmile.gif


QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 09 28, 07:23)

laimėtojom sveikinimai smile.gif[/i]

ai tai tavo ten ta buvo doh.gif o aš galvojau nu kur aš ją mačiau...
bet aš tai ir nesupratau pavadinimo blush2.gif

QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 28, 07:56)
Gi sakiau, kad laimėsiu biggrin.gif Ačiū balsavusioms thumbup.gif Pagaliau mano ne ketvirta biggrin.gif

thumbup.gif

QUOTE(HappyAngel @ 2010 09 28, 09:34)
Kairysis net šluotkotį mikrofonu pavertė biggrin.gif

tai iš kur tokius gražius bernus trauki biggrin.gif aš balsavau už tavo, už pirmą ir dabar neprisimenu kas trečia, jaučiu kad ta kur jūroj emocijas šalina.

QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 28, 09:57)


geras lotuliukas.gif

Ir Ačiū, kam patiko mano idėja. [B]

Dabar pasakysiu kaip ten iš ties buvo, ir kaip turėjo būt biggrin.gif
tuos žurnalus iš ties atidaviau, tik ne forume aišku, bet sudėjau viską į krūvą, ir jau nešiau lauk, ir kaip tik kilo idėja dėl konkurso, tai dar surišau ir viskas.
o tas užrašas, kad ne lietuviškai, nu tai normalu, nes ne LT gyvenu, padėjau lauke su užrašu, ir po valandos neliko, kažkas pasiėmė. dažnai taip būna čia.
tik va kai parašiau forume, daugiau tik pagalvojau kad pavadinimas netinka, nes aš tai žinau ką aš turėjau omeny doh.gif a bet nesvarbu.
o be blico ir dariau,ale neryškiai tada gavos, nes kamabryje tai prietema buvo...
Papildyta:
blink.gif nieko nesuprantu, tai kur mano trečias balsas dingo?
ar aš nematau ar tos foto nebeliko, nu kur jūroj moteris šoko, kur blogos nuotaikos atsisako blink.gif balsavau už tą ,bet dabar žiūriu tik du balsai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MaršuA @ 2010 09 28, 08:25)
kaip man linksma buvo, kai hi smile.gif vis turėjo įrodinėti, kad ji ne jos lotuliukas.gif

Na kodėl įrodinėt, buvau ir geranoriškai prisipažinus, kad mano user posted image

QUOTE(Alexso @ 2010 09 28, 10:12)
Hi smile.gif, vis dėl to apsirikau. biggrin.gif

Tai viskas OK, laukiu kompensacijos už moralinę žalą, nepagrįstai sužadintas viltis user posted image

QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 28, 10:57)

ta tavo fotkė su komentarais dabar labai neblogai pirmoj temoj atrodo. biggrin.gif
http://www.supermama...?...35292&st=24
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 28 rugsėjo 2010 - 10:26
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 28, 08:56)
Gi sakiau, kad laimėsiu biggrin.gif Ačiū balsavusioms thumbup.gif Pagaliau mano ne ketvirta biggrin.gif

tai čia tu su tom dešrelėm šlykščiom? doh.gif lotuliukas.gif gal paaiškinsi ar čia spiras omeny turėjai?

beje, kad ir daug stebiu konkursus, bet tie vaikai man nė motais turbūt, nieko aš neatspėjau kas kieno ax.gif ir stiliaus dar niekieno nepamenu, tik rai negalvojau, kad tie vaikai MaršuA doh.gif ir su kojom balarinos beveik jau maniau, kad tikrai draugelės foto, bet kur tau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ona777 @ 2010 09 28, 10:24)
Kitkas dėl minties, netvirtinu, kad reikia pataikauti rėmėjui, tačiau gerbti reikia.

Pagarba rėmėjui ten kur kakojo buvo, nes sakė, kad labai į rėmėjo užduotą temą. bigsmile.gif . O čia tai pūkeliai, šypsenėlė. Nepikti.
Atsakyti
smile.gif+2010 09 28, 11:25-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 28, 11:25)
ta tavo fotkė su komentarais dabar labai neblogai pirmoj temoj atrodo.  biggrin.gif
http://www.supermama...?...35292&st=24


labai laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 09 28, 11:27)
tai čia tu su tom dešrelėm šlykščiom? doh.gif  lotuliukas.gif gal paaiškinsi ar čia spiras omeny turėjai?

VV, pažiūrėk originalią reklamą. Nugi yra ir ten tos dešrelės. :]
Atsakyti
o čia tai iš viso akibrokštas bigsmile.gif
http://www.supermama...p...&phid=20852
ar kas žinote šią autorę? ji juk niekada čia nešneka su mumis g.gif gal ji slapta skaito ir išvadas darosi apie konkursus?
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 09 28, 11:27)
tai čia tu su tom dešrelėm šlykščiom? doh.gif  lotuliukas.gif gal paaiškinsi ar čia spiras omeny turėjai?

beje, kad ir daug stebiu konkursus, bet tie vaikai man nė motais turbūt, nieko aš neatspėjau kas kieno ax.gif ir stiliaus dar niekieno nepamenu, tik rai negalvojau, kad tie vaikai MaršuA doh.gif ir su kojom balarinos beveik jau maniau, kad tikrai draugelės foto, bet kur tau doh.gif  lotuliukas.gif

Atleisk, kad nuvyliau biggrin.gif
Ačiū visoms kas balsavo 4u.gif
Svekinu aplenkusias ir laimėjusias hi.gif
Atsakyti