Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

nelaimėjo berniukai sad.gif

mano buvo pati pasiaučia, nieko jūs nesuprantat irnesakyk.gif gerai,kad pati žinau laugh.gif


laimėtojom sveikinimai smile.gif
Atsakyti
Ačiū už balsus mūsų nuotraukai 4u.gif kaip man linksma buvo, kai hi smile.gif vis turėjo įrodinėti, kad ji ne jos lotuliukas.gif
SVEIKINIMAI NUGALĖTOJAMS 4u.gif
Atsakyti
Gi sakiau, kad laimėsiu biggrin.gif Ačiū balsavusioms thumbup.gif Pagaliau mano ne ketvirta biggrin.gif

Olaiva, nieko čia nenubeždžioniauta smile.gif Juk reklamos auka pašiepiama, tik turėjo komiškiau gautis, o gavos per gražiai tongue.gif Bet antram dubliui nei baržomio nebeturėjau, nei valios, nes ir taip vos nenuskendau unsure.gif

Erikiuxxx, o kodėl fe? Juk vanduo smile.gif Tavojoj nuotraukoj taip pat vanduo, beje taip pat ant žmogaus pilamas tongue.gif
O kam ten užkliuvo dešrelė paminėta pavadinime, tai juk įsižiūrėkit į reklamos originalą - ten iš jos ne tik tas krenta biggrin.gif

Ona777, na ir kaip jums mano fotkė? bigsmile.gif

Cukraus pudra, dabar paaiškink, kas ten pas tave toj nuotraukoj? Kad paukštis praėjo, tai aišku, bet nesuvokiu grindys čia, ar kas? g.gif Per daug mistiška tavo fotkė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 28, 08:56)
Cukraus pudra, dabar paaiškink, kas ten pas tave toj nuotraukoj? Kad paukštis praėjo, tai aišku, bet nesuvokiu grindys čia, ar kas? g.gif Per daug mistiška tavo fotkė biggrin.gif


automobilis ten smile.gif
stovėjo pakeliui paukšteliui namo. nutūpė, purvinas pėdutes paliko ir savan lizdelin švariom pakilo biggrin.gif
atsikratė, tai kas nereikalinga.purvo.
kad MB taip darytų... lotuliukas.gif
Atsakyti
Dvi laimetojas, tai uz tas kur balsavau wink.gif Smagu visai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 09 28, 07:59)
automobilis ten smile.gif
stovėjo pakeliui paukšteliui namo. nutūpė, purvinas pėdutes paliko ir savan lizdelin švariom pakilo biggrin.gif
atsikratė, tai kas nereikalinga.purvo.
kad MB taip darytų...  lotuliukas.gif 


Nu tu matai.... Vienareikšmiškai ta nuotrauka žvilgsnį traukė, bet kažkaip ir baugino smile.gif Nepriaugom dar mes iki tokio lygio meno suvokimo biggrin.gif Nesišaipau, jei ką mirksiukas.gif
O MB reik tokių šlepečių, kaip trečios vietos laimėtojos nuotraukoj lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lašelis Liūdnas: 28 rugsėjo 2010 - 08:46
Sveikinu Laimetojas wub.gif wub.gif wub.gif


QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 28, 07:56)


Erikiuxxx, o kodėl fe? Juk vanduo smile.gif Tavojoj nuotraukoj taip pat vanduo, beje taip pat ant žmogaus pilamas tongue.gif
O kam ten užkliuvo dešrelė paminėta pavadinime, tai juk įsižiūrėkit į reklamos originalą - ten iš jos ne tik tas krenta biggrin.gif


oi geras,cia ta foto biggrin.gif
man viskas oki,pirma mintis buvoirgi nubezdzioniauta biggrin.gif
bet siaip labiausiai uzkliuvo su desrele unsure.gif kazkaip fe nuskambejo 4u.gif
Atsakyti
Niu gražu. smile.gif
Sveikinu visas nugalėtojas. thumbup.gif Smagu, kad laimėjo sveikas protas, grožis ir estetika.
Hi smile.gif, vis dėl to apsirikau. biggrin.gif Aš galvojau, kad tavo nuotrauka su taisyklių Nr.4 šalinimu. Nu ką padarysi, nu byvajet, opoznalas... lotuliukas.gif Bet kompensuoti nuostolių tai tikrai nesiruošiu. assa.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 09 28, 09:09)
Sveikinu Laimetojas  wub.gif  wub.gif  wub.gif
oi geras,cia ta foto  biggrin.gif
man viskas oki,pirma mintis buvoirgi nubezdzioniauta  biggrin.gif
bet siaip labiausiai uzkliuvo su desrele unsure.gif kazkaip  fe nuskambejo 4u.gif

Aga, mano biggrin.gif
Tiek to, kaip jau nuskambėjo taip smile.gif Ten, man regis, ką bebūčiau parašius (bulvytė, sumuštinis, hamburgeris etc.), viskas būtų fe nes tema su šalinimu gi suasocijuota smile.gif
Atsakyti

visų pirma tai SVEIKINIMAI NUGALĖTOJOMS 4u.gif

QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 28, 08:56)


Ona777, na ir kaip jums mano fotkė? bigsmile.gif


nepatikėsit, balsavau už ją biggrin.gif
o apie nuotrauką, dabar tikrai rimtai, tai pati nuotrauka man patiko, net labai.Patinka atlikimas, patinka sprendimas, patinka nuotaika /žodžiu orginalu ir nesutinku su teiginiu, kad padaryta copy paste. Parodija puiki.Mintį ir sugretinimą pagavau iš karto mirksiukas.gif
Kitkas dėl minties, netvirtinu, kad reikia pataikauti rėmėjui, tačiau gerbti reikia.čia žinote, kaip tam posakyje / kas pinigus moka, tas muziką užsako.Nesakau, kad visi ir turėtų šokti, laikausi tos nuomonės, nepatinka , visai nešoku.
Tai tiek.Bet kuriuo atveju balsą jai atidaviau, už jūsų minties eigą.

Dar balsą atidaviau balerinai.Beje, Lašeli, ten puantai ne šlepetės lotuliukas.gif
Ir būčiau balsavus už hi foto, tik vis dvejojau ir nebespėjau, kažkaip man atrodė, kad balsavimas dar ir šiandien g.gif Man taip pat patiko mintis, tik va ta juodai balta išraiška, depresovai taip veikė, tai vis ir stabdė.
Atsakyti
QUOTE(ona777 @ 2010 09 28, 09:24)
visų pirma tai SVEIKINIMAI NUGALĖTOJOMS4u.gif
nepatikėsit, balsavau už ją biggrin.gif
o apie nuotrauką, dabar tikrai rimtai, tai pati nuotrauka man patiko, net labai.Patinka atlikimas, patinka sprendimas, patinka nuotaika /žodžiu orginalu ir nesutinku su teiginiu, kad padaryta copy paste. Parodija puiki.Mintį ir sugretinimą pagavau iš karto mirksiukas.gif
Kitkas dėl minties, netvirtinu, kad reikia pataikauti rėmėjui, tačiau gerbti reikia.čia žinote, kaip tam posakyje / kas pinigus moka, tas muziką užsako.Nesakau, kad visi ir turėtų šokti, laikausi tos nuomonės, nepatinka , visai nešoku.
Tai tiek.Bet kuriuo atveju balsą jai atidaviau, už jūsų minties eigą.

Dar balsą atidaviau balerinai.Beje, Lašeli, ten puantai ne šlepetės lotuliukas.gif
Ir būčiau balsavus už hi foto, tik vis dvejojau ir nebespėjau, kažkaip man atrodė, kad balsavimas dar ir šiandien g.gif Man taip pat patiko mintis, tik va ta juodai balta išraiška, depresovai taip veikė, tai vis ir stabdė.

Tai kad ne "muzikos užsakovas" pašieptas ta mano porodija smile.gif Labiau vartotojiškumas bei visos patologinės reklamos aukos smile.gif Iš esmės tas pats, kaip ir hi:) nuotraukoj, tik pateikimas kitas.
Ačiū už sveikinimus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lašelis Liūdnas: 28 rugsėjo 2010 - 09:32
Sveikinimai laimėtojoms 4u.gif Ir ačiū balsavusioms už mano nuotrauką aciuks.gif

Lašeli Liūdnas, Jūs, berods, sakėte, kad tie vaikinai nei dainuoja, nei ką. Fotografavimo metu nedainavo tik vienas iš jų - vidurinysis. Kiti du dainavo (ar reiktų sakyti mykė? biggrin.gif ). Kairysis net šluotkotį mikrofonu pavertė biggrin.gif
Atsakyti