Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

man tai visokiuose FB,senose temose, bendraamžių albumuose esančios foto netrukdo
Atsakyti
Na forumo taisyklės siekia tik forumo ribas. Maždaug kas čia žino, kad ten Marytė čia yra tokiu ir tokiu niku. Kaip ir galima jei tavęs čia neišryškina iki niko. Teoriškai kaip ir jokio išviešinimo, su taisyklėm neprasilenkiama, bet pačiai nuotraukai, ypač jei patalpinimas sutampa laike, kaip ir gaunas reklama. Ir aš mačiau FB-e. Graži foto, bet vis tiek balsavau už kitas :]]].
O va trukdo ar netrukdo, bet konkursų metu sm kitose temose negali būt. Čia jau pagal taisykles. Dėl manęs tas anonimiškumas išvis buvęs nebuvęs. Bet yra taisyklės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 27 rugsėjo 2010 - 17:04
smile.gif+2010 09 27, 17:01-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 27, 17:01)
Na forumo taisyklės siekia tik forumo ribas. Maždaug kas čia žino, kad ten Marytė čia yra tokiu ir tokiu niku. Teoriškai kaip ir jokio išviešinimo, su taisyklėm neprasilenkiama, bet pačiai nuotraukai, ypač jei patalpinimas sutampa laike, kaip ir gaunas reklama. Ir aš mačiau FB-e. Graži foto, bet vis tiek balsavau už kitas :]]].

Aš net dvi konkursines mačiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 27, 18:04)
Aš net dvi konkursines mačiau smile.gif

gal eit dar pasidairyt biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 09 27, 18:01-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 27, 18:01)
O va trukdo ar netrukdo, bet konkursų metu sm kitose temose negali būt. Čia jau pagal taisykles. Dėl manęs tas anonimiškumas išvis buvęs nebuvęs. Bet yra taisyklės.


nu, bet įkeli į kokią receptų temą ar kokių nagų.
jau ir pamiršti, kad ten kažkada buvo, o vat įdedi konkursan ir pasipila, o aš mačiau, o aš žinau
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 09 27, 17:08)
nu, bet įkeli į kokią receptų temą ar kokių nagų.
jau ir  pamiršti, kad ten kažkada buvo, o vat įdedi konkursan ir pasipila, o aš mačiau, o aš žinau


O jei su ta pačia, tuo pačiu laiku, dviejuose konkursuose? "Chebra, palaikykit mane šitame konkurse! Ir supermamoj nepamirškit!" bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lašelis Liūdnas: 27 rugsėjo 2010 - 17:29
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 09 27, 18:08)
jau ir  pamiršti, kad ten kažkada buvo, o vat įdedi konkursan ir pasipila, o aš mačiau, o aš žinau

Tai būna... o bet tačiau kas iš mačiusių parodys kur vis dar sm yra ir šalins.
Atsakyti
realiai tai galėtų nebūt iš vis to anonimiškumo,nebūtų jokių kriminalų.
nes dabar jau tiek metų kas dalyvauja, ar tik stebi, ar taip ar taip atpažįsta daugelio stilių ar daugelio vaikus,tai jau kaip ir žinai.
o realiai dauguma balsuoja už ką patinka, o ne dėl to kad ten tos xx foto g.gif nors būtų ir taip aišku.bet dabar per visas až,skypus ir taip ar taip gali pranėšt...
Atsakyti
Nu, ka. Pasirodo rezultatai visgi sianakt.
Sveikinu nugaletojus. Balsavau uz pirma, antra ir ketvirta vietas. Beveik atspejau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinimai laimetojoms thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
user posted image

Aciu ir uz man skirtus balsus wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 27 rugsėjo 2010 - 23:35
Pirmą tai FB-e mačiau, neįdomu tongue.gif. O šiaip sveikinimai laimėtojoms ir sveikinimai man, nes dabar gausiu kompensaciją už apviltas viltis user posted image

"Mano" nuotrauka tai pasirodo Maršua priklauso, dar kažkuri TA mano, net nežinau kuri user posted image

Na ir ačiū už balsus tai tikrajai maniškei.
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojoms 4u.gif

Ir ačiū už balsus mano šunėkui smile.gif
Atsakyti