Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

Balsavau uz sitas smile.gif Paprastas, kasdienines, be pataikavimo su Borzomio buteliais smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Barbekiu @ 2010 09 27, 08:55)
na ka, jau nebedaug liko laukti  4u.gif Oi, kaip man idomu, kas laimes?
darom totalizatoriu 4u.gif
as statau uz sias:


as tik uz pirmaja thumbup.gif
antra ,tai fe unsure.gif
trecia,tai man ne siam konkurui
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 09 27, 12:59)
trecia,tai man ne siam konkurui


o kokiam?
Atsakyti
smile.gif+2010 09 27, 11:38-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 27, 11:38)
mintis jos visiškai kita, be tokio "nubeždžioniauto" vaizdo ji taip aiškiai "nesuskambėtų". Ir darbo įdėta.  Man patinka. Supratus kas prie ko, buvo juokinga ir tiesą sakant patiko originali ir smagi autorės minties eiga. "Statyčiau" net kaip už laimėtoją, bet kadangi laimėsiu šiaip ar taip aš... user posted image

Optimistė biggrin.gif

O aš kažkaip net nežinau.... Gali bet kuri.... Man asmeniškai patinka, kai žmonės ne šiaip pasiknise archyvuose bet kokią nuotrauką bando po to prie temos pritempt, o kai pasistengia ir būtent tam konkursui kažką nufotografuoja. Yra aišku konkursų, kur ir iš archyvų tinka, bet šitas ne toks... Todėl man būtų labai faina, jei laimėtų būtent tokios nuotraukos, fotografuotos būtent šitam konkursui.

Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 09 27, 11:59)
trecia,tai man ne siam konkurui

Palyginus su saulėtekiu, kuris saulėlydis, tai šita visai net šitam konkursui biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lašelis Liūdnas: 27 rugsėjo 2010 - 12:20
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 27, 13:19)
Palyginus su saulėtekiu, kuris saulėlydis, tai šita visai net šitam konkursui biggrin.gif

Net jei ir taip jokios bėdos - vis tiek kažką šalina (o ar šviesą ar tamsą tik detalės :]]])


O aš gal pirmoj nieko itin temiško nematau. Vis tiek ten dėmesys ne į tą pakeistą langą, o į vyrukus, na ir kas, kad kažką "šalina". Tiksliau ten artimiau net ne "šalinimo", o "įdėjimo" procesas. Na bet pamatė moterys simpatiškus vyrukus ir tapo atlaidesnės temai ar ne temai. Kas ta tema, kai į vyrukus žiūrėt gera user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 27 rugsėjo 2010 - 13:17
Bet kaip cia si karta be kriminalu balsavimas vyksta? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Darling... @ 2010 09 27, 14:25)
Bet kaip cia si karta be kriminalu balsavimas vyksta?  ax.gif

Aha. As irgi pastebejau. drinks_cheers.gif Nepasalino dar ne vienos foto. bigsmile.gif
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad neatitinka temos tos, kuriose kažkas šalinama ne žmogaus iniciatyva... Aš supratau, jog žmogus kažko nereikalingo atsikrato, seno šamšto, purvo, svorio, kad ir blogos nuotaikos ar nuovargio (nors tokios foto gali tikti ir kitiems konkursams / temoms). smile.gif
Atsakyti
Tai sianakt jau rezultatai?
Atsakyti
Parašyta, kad laimėtojai skelbiami 2010-09-29.
Papildyta:
Man tik tas pavadinimas prie berniokų trio.... g.gif Nei jie dainuoja, nei ką...
Atsakyti
Bet kaip mane trumpina, kai konkursinė nuotrauka dar ir kokiam facebook'e pareklamuojama.... Čia taip galima daryt?
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 27, 16:30)
Bet kaip mane trumpina, kai konkursinė nuotrauka dar ir kokiam facebook'e pareklamuojama.... Čia taip galima daryt?

galima man atrodo,svarbu,kad ne Sm reklamuotu doh.gif
Atsakyti