Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

QUOTE(Alexso @ 2010 09 25, 21:04)
Tikrai tarp šių jos nuotraukos nėra... lotuliukas.gif Hi, nuotraukos su niekuo nesumaišysi. thumbup.gif  Nes tai ką ji sugalvojo, tai tikrai niekam kitam nešautų į galvą.  tongue.gif

Sakai jos ta g.gif visko gali būt cool.gif kai gerai viską perkratai tai tikrai bigsmile.gif
Sveikinu,hi, dar nesibaigus konkursui, balsas atiduotas būtent už ją . Jei nelaimės, tai laimės liepinukų ar spalinukų kažkuri mamytė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexso @ 2010 09 25, 20:04)
Tikrai tarp šių jos nuotraukos nėra... lotuliukas.gif Hi, nuotraukos su niekuo nesumaišysi. thumbup.gif  Nes tai ką ji sugalvojo, tai tikrai niekam kitam nešautų į galvą.  tongue.gif

Ane... g.gif Pvz nusivalyt makiažą prieš VISĄ Lietuvą, arba šunį arbūzais prišert, arba cigaretes sumindžiot, arba vaikui antrankius užmaut.... Ką aš žinau... Aš daugumos iš to, ką kitos šiam konkursui sugalvojo pasiūlyt, nesumąstyčiau....
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 25, 21:41)
Ane... g.gif Pvz nusivalyt makiažą prieš VISĄ Lietuvą, arba šunį arbūzais prišert, arba cigaretes sumindžiot, arba vaikui antrankius užmaut.... Ką aš žinau... Aš daugumos iš to, ką kitos šiam konkursui sugalvojo pasiūlyt, nesumąstyčiau....

Tai čia tai nors kiek mąstyta, o kiek tokių kur ištraukta iš šeimos albumo ir atsiūsta ,ir nieko, tauta džiaugiasi , įžiūri šalinimą biggrin.gif
Beje laukiu pabaigos, bus įdomu pamatyt ir jūsų foto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ona777: 25 rugsėjo 2010 - 21:03
QUOTE(frederica @ 2010 09 25, 21:36)
Jei nelaimės, tai laimės liepinukų ar spalinukų kažkuri mamytė biggrin.gif

Neįtikinama paguoda user posted image
Atsakyti
smile.gif+2010 09 25, 22:01-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 25, 22:01)
Neįtikinama paguoda user posted image

NE paguoda čia, fakto konstatavimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ona777 @ 2010 09 25, 21:58)
Tai čia  tai nors kiek mąstyta, o kiek tokių kur ištraukta iš šeimos albumo ir atsiūsta ,ir nieko, tauta džiaugiasi , įžiūri šalinimą biggrin.gif
Beje laukiu pabaigos, bus įdomu pamatyt ir jūsų foto 4u.gif

O aš tik po laiko sugalvojau vieną siužetą. Sėdi moderatorius prieš monitorių su vaizdu į kurio nors "įsiėdusio" nario profilį (ar sąrašiuką kelių nikų) ir svajingu žvilgsniu...Apačioj užrašas "Moderatoriaus svajonė : norėčiau pašalinti.." :]]]
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 25, 21:41)
arba šunį arbūzais prišert,

tai kad jų nereikia prišert. jie patys noriai ėda. tikrai. belieka tik nufotkint.
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 25, 21:41)
arba šunį arbūzais prišert

turbūt šuns neturi cool.gif bent jau mano šuniui arbūzas - delikatesas essen.gif

na va, kaip tik perskaičiusi viską pamačiau, kad dar vienas žmogus tai patvirtino drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious Vici: 25 rugsėjo 2010 - 21:08
smile.gif+2010 09 25, 22:06-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 25, 22:06)
O aš tik po laiko sugalvojau vieną siužetą. Sėdi moderatorius prieš monitorių su vaizdu į kurio nors "įsiėdusio" nario profilį (ar sąrašiuką kelių nikų) ir svajingu žvilgsniu...Apačioj užrašas "Moderatoriaus svajonė : norėčiau pašalinti.." :]]]

puikis mintis thumbup.gif gaila, kad po laiko.
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2010 09 25, 22:06)
NE paguoda čia, fakto konstatavimas biggrin.gif

Tai man toks faktas ir yra "ne paguoda". Faktas. :]
Atsakyti
smile.gif+2010 09 25, 22:08-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 25, 22:08)
Tai man toks faktas ir yra "ne paguoda". Faktas. :]

Ir nieko čia nepadarysi biggrin.gif Yra kaip yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2010 09 25, 19:36)
Sakai jos ta g.gif  visko gali būt cool.gif kai gerai viską perkratai tai tikrai bigsmile.gif
Sveikinu,hi, dar nesibaigus konkursui, balsas atiduotas būtent už ją . Jei nelaimės, tai laimės liepinukų ar spalinukų kažkuri mamytė biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti