Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 17, 13:14)
Nu va mano turtai :

lobynas wub.gif dar yra tuščios vietos, tai dar gali lyga ir ūmėt bigsmile.gif

QUOTE(amt @ 2010 09 17, 13:40)
gal kas pirkot is sito pardavejo?
http://shop.ebay.co....?...1513&_pgn=9
cia pas ji akmenai kaip ir pigiau g.gif na ir visa kita.

pirko pirko mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=rita7777,2010 09 17, 13:50]

žiūriu vienodai einam kol kas 4u.gif


O tikrai 4u.gif Kaip smagu, kad yra kaip sakoma vienodo lygio aistruoliu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 17, 11:52)
Gavau savo laimėtąjį širdžių kamuolį  thumbup.gif Nugi žinokit nuostabaus grožio kankolas  wub.gif Kažkaip anksčiau nebuvau į jį dėmesio atkreipus  blush2.gif Rodausi  ax.gif

visada taip buna, mieliausi dalykai gauti dovanu ar laimeti smile.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 17, 11:53)
pirko pirko  mirksiukas.gif

dekui. ziuresiu ir as ka nors, bet labiausiai tai akmenu prisireike smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 17, 13:52)
Gavau savo laimėtąjį širdžių kamuolį  thumbup.gif Nugi žinokit nuostabaus grožio kankolas  wub.gif Kažkaip anksčiau nebuvau į jį dėmesio atkreipus  blush2.gif Rodausi  ax.gif

user posted image

user posted image
geras pirkinys  thumbup.gif su tuom ir sveikinu  4u.gif

wow kaip tinka bigsmile.gif ir apyrankė -NUOSTABI wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 17, 13:08)
wow kaip tinka  bigsmile.gif ir apyrankė -NUOSTABI wub.gif


Ačiū 4u.gif Ne be tavo pagalbos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 17, 13:52)
Gavau savo laimėtąjį širdžių kamuolį  thumbup.gif Nugi žinokit nuostabaus grožio kankolas  wub.gif Kažkaip anksčiau nebuvau į jį dėmesio atkreipus  blush2.gif Rodausi  ax.gif

wub.gif gražu, tik ir laukė jo
Atsakyti
QUOTE(Ramja @ 2010 09 17, 13:55)
O tikrai  4u.gif  Kaip smagu, kad yra kaip sakoma vienodo lygio aistruoliu  drinks_cheers.gif

aha tikrai smagu kad ne visos turi toookius lobynus, ne taip širdį skauda, kad va aš viena tik su 6 karoliais barškinu lotuliukas.gif o jei rimtai, tai manau kad ši liga vistiek priveda prie tokio taško, kad karoliukus jau dešimtimis tenka skaičiuoti o ne vienetais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 17, 13:13)
wub.gif gražu, tik ir laukė jo


4u.gif vat dabar ir galvoju, ar tas vokiškas vabalas man dar čia kur nors tiks doh.gif g.gif na, jei netiks, bus ant kitos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(amt @ 2010 09 17, 13:40)
gal kas pirkot is sito pardavejo?
http://shop.ebay.co....?...1513&_pgn=9
cia pas ji akmenai kaip ir pigiau g.gif na ir visa kita.

Taip, pirkom, ir labai daug kartu, taigi cia musu italas, kur prekiauja agatais thumbup.gif

QUOTE(Ruti @ 2010 09 17, 14:17)
4u.gif  vat dabar ir galvoju, ar tas vokiškas vabalas man dar čia kur nors tiks  doh.gif  g.gif  na, jei netiks, bus ant kitos  cool.gif

Ruti, as nedeciau cia to masinuko visai zinok, nes pagrinde ziuriu pas tave karoliukai su gelytem, o tas masinukas tiesiog atrodytu cia be rysio g.gif nebent kitai apyrankei sumastytum visai kita tematika, nu tokia zinai daugiau ukiska, sportiska, ar buitiska... mastau.gif ir tada masinuka isiterptai sau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 17 rugsėjo 2010 - 13:26
QUOTE(Ruti @ 2010 09 17, 14:10)
Ačiū  4u.gif  Ne be tavo pagalbos  mirksiukas.gif


eik jau,kokia gi čia mano pagalba rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 17, 14:26)
Ruti, as nedeciau cia to masinuko visai zinok, nes pagrinde ziuriu pas tave karoliukai su gelytem, o tas masinukas tiesiog atrodytu cia be rysio  g.gif

o man atrodo, kad visai tiktų. Taip ir įsivaizduoju mašiniuką, važiuojantį per laukus, pilnus žydinčių gėlių. Čia toks vaizdas iš romantiškų meilės filmų serijos, kurią sekmadienio vakarais rodo BTV biggrin.gif (pamiršau, kaip ji vadinasi).
Beje, Ruti, su laimėjimu. Kur, kada ir kaip, čia Tau taip pasisekė?
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 17, 13:01)
Noa, kur tu....Tvo vezliuko aukcijonas i pabaiga... unsure.gif

http://cgi.ebay.com/...345642082667421

Aik tu bigsmile.gif Ir visai papigiaji bigsmile.gif Beveik dykai lotuliukas.gif
Atsakyti