Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Prisipažįstu - AŠ SERGU TROLLIGE doh.gif

Papirkau...
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWNX:IT

paskambinau vyrui ir pasakiau,kad ką tik man padovanojo NUOSTABŲ rinkinį lotuliukas.gif Ir pažadėjau ,kad jokių daugiau dovanų iki lapkričio nelauksiu ,nesitikėsiu ir nereikės doh.gif

nu ar ne ligonė aš....
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 17, 10:23)
Prisipažįstu - AŠ SERGU TROLLIGE  doh.gif

Papirkau...
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWNX:IT


labai grazus sarvuotis wub.gif Tacita uzpavydes juodai smile.gif
Atsakyti
Labas,

QUOTE(Kikirike @ 2010 09 17, 12:23)
Prisipažįstu - AŠ SERGU TROLLIGE  doh.gif

biggrin.gif
Užsukau, o žiūriu čia ligos stadija nustatinėjama lotuliukas.gif
Manajai turbūt remisija. Paskutinis karoliukas ant apyrankės nutūpė birželį...Nesakau, kad nesižvalgau, bet kol kas neužkimbu. Nors ta naujiena auksinis kvarcas mane labai vilioja. O ir tamsiai žalio avantiūrino vis dar noriu. Gerai būtų į mano pilkojo šarvuočio kompaniją Chai bud rasti už padorią kainą. Vieną jau buvau nusižiūrėjusi, bet "pramiegojau"...Tai va prisiduodu. Nuo 6.m. kovo pradžios (tikslios dienos nepamenu, bet buvo juvelyrikos paroda) turiu vieną apyrankę, vieną užsegimą, 11 karoliukų, iš kurių 6 retinti, ir vieną stabdžiuką. Matyt, čia jis ir sustabdė mano ligos ūmėjimą rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitelė: 17 rugsėjo 2010 - 11:52
QUOTE(amt @ 2010 09 17, 12:27)
labai grazus sarvuotis wub.gif Tacita uzpavydes juodai smile.gif


žinau doh.gif nu bet aš jai perleisiu jei laimėsiu kitus kuriuos dabar stebiu blush2.gif
Tacita jei dar žiūrėsi forumą,kiek duotum už raudoną šarvuotį? nes dabar kaip tik porą esu nužiūrėjus,tai jei tu nenori tai tada nebedalyvausiu aukcione blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Bitelė @ 2010 09 17, 12:31)
Labas,
biggrin.gif
Užsukau, o žiūriu čia ligos stadija nustatinėjama lotuliukas.gif
Manajai turbūt remisija. Paskutinis karoliukas ant apyrankės nutūpė birželį...Nesakau, kad nesižvalgau, bet kol kas neužkimbu. Nors ta naujiena auksinis kvarcas mane labai vilioja. O ir tamsiai žalio avantiūrino vis dar noriu. Gerai būtų į mano pilkojo šarvuočio kompaniją Chai bud rasti už padorią kainą. Vieną jau buvau nusižiūrėjusi, bet "pramiegojau"...Tai va prisiduodu. Turiu vieną payrankę, vieną užsegimą, 11 karoliukų, iš kurių 6 retinti,  ir vieną stabdžiuką. Matyt, čia jis ir sustabdė mano ligos ūmėjimą rolleyes.gif


neseniai pirkau stabdžiuką kad galėčiau gražiai fantaziją ant savo kaklo apjuosti - tai nieko jis neveikia manes schmoll.gif doh.gif o galėtų....nu bet va pardaviau kelis rūbus savo,tai kaip ir galėjau kažką sau nusipirkti rolleyes.gif nu bet aišku kad ne už tiek doh.gif
Atsakyti
[quote=Kikirike,2010 09 17, 12:34]
neseniai pirkau stabdžiuką kad galėčiau gražiai fantaziją ant savo kaklo apjuosti - tai nieko jis neveikia manes

Kur ten vienas veiks, kai tiek grožybių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitelė @ 2010 09 17, 12:31)
Gerai būtų į mano pilkojo šarvuočio kompaniją Chai bud rasti už padorią kainą.

o man butu gerai chai bud (kuris kelyje) kompanijai pilkasis sarvuotis blush2.gif ax.gif
Gal neleiskim viena kitai numirti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 17, 12:23)
Prisipažįstu - AŠ SERGU TROLLIGE  doh.gif
Papirkau...
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWNX:IT
nu ar ne ligonė aš....

Sveikinu 4u.gif tu tikra ligone, grazus sarvuotis wub.gif , o beje ir kiti karoliukai unikos visai nieko, ne lievekai koki, dar sau prisitaikysi keleta manau smile.gif
Tacita gal jau nepavydes, na ji jau papirkusi kita raudona sarvuoti is to pacio vokiecio aukcione, bet nesulauke, isvaziavo kurortan, jauciu jos sarvuotis paste pritupes lauke jos griztant hihihi.gif
o vyrui nemeluok nono.gif , dar jaspio laukiam ax.gif , ziuresim kam geriau sueis mirksiukas.gif
Atsakyti
na suskaiciavau ir as turteli savo. renku nuo balandzio. menkas pagal jusu- 1 grandinele, 1 uzsegimas, 2 stabdziukai, 15 karoliu, is kuriu 4 retinti ir 1 LE. dar dvieju laukiu atkeliaujant. o laikau kaip kai kurios- dezutej kuria perkant duoda, bet galvoju pirkt dezute ir dekupazuot kokiais troliniais motyvais smile.gif
Atsakyti
Kikirike, visos ligos brangiai kainuoja, nors medicina ir nemokama biggrin.gif
QUOTE(askela @ 2010 09 17, 12:49)
Gal neleiskim viena kitai numirti biggrin.gif

g.gif Na mirti nesiruošiu lotuliukas.gif , bet ir savo pilkojo šarvuočio niekam neatiduosiu, jei tai turėta mintyje ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 17, 12:23)
Prisipažįstu - AŠ SERGU TROLLIGE  doh.gif

Labai gerai papirkai...o dar unikas parduot galesi...tikrai nieko visai tokios...ir sarvuotis papigiai gaunasi... thumbup.gif

Noa, kur tu....Tvo vezliuko aukcijonas i pabaiga... unsure.gif

http://cgi.ebay.com/...345642082667421
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 17 rugsėjo 2010 - 12:03
[quote=Tortila,2010 09 17, 12:40]
[quote=Kikirike,2010 09 17, 12:34]


Kur ten vienas veiks, kai tiek grožybių lotuliukas.gif
[/quote]
tai net du stabdžiukus turiu,ir neveikia doh.gif

[quote=Fontenay,2010 09 17, 12:53]
Sveikinu 4u.gif tu tikra ligone, grazus sarvuotis wub.gif , o beje ir kiti karoliukai unikos visai nieko, ne lievekai koki, dar sau prisitaikysi keleta manau smile.gif
Tacita gal jau nepavydes, na ji jau papirkusi kita raudona sarvuoti is to pacio vokiecio aukcione, bet nesulauke, isvaziavo kurortan, jauciu jos sarvuotis paste pritupes lauke jos griztant hihihi.gif
o vyrui nemeluok nono.gif , dar jaspio laukiam ax.gif , ziuresim kam geriau sueis mirksiukas.gif
[/quote]
na vat,kažkaip ir anie man visai patiko,nors yra kitas rinkinys su raudonom unikom,bet kažkodėl man šitos patiko blush2.gif beje aš jo paklausiau ar galėčiau pasiekeisti kelis karoliukus ,na sakau šiaip paklausiu,tai jis sako "nea",bet iškart dar vieną laišką atsiuntė ir sako nu jei norit galiu atšaukti pirkimą - o aš jam "ne ne,aš jau sumokėjau lotuliukas.gif " - nu tai ar ne ligonė doh.gif nu parašiau dar tacitai až....
vyrui nemeluoju - apie šitą jaspį jis žino,kiekvieną dieną galvą jam užiu dėl jo lotuliukas.gif sakiau,jei netiks man perleis ax.gif


[quote=Bitelė,2010 09 17, 12:55]
Kikirike, visos ligos brangiai kainuoja, nors medicina ir nemokama biggrin.gif

[/quote]

tai vat būtent mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikirike: 17 rugsėjo 2010 - 12:09
Erilukaha, prisiduok kiek turtu turi prikaupus???? g.gif jauciu aplenksi cia mus visas sudejus doh.gif
Atsakyti