Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Mimoza, smagaus gimtadienio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 22, 15:10)
O aš savo vartų iš vokiečio dar negavau. Nu bet laukiu. Ui, vokiety, you can run, but you can't hide bigsmile.gif
O danas tai vopščė kiaulė dry.gif

Dėl skonio nesiginčijama, bet ji man per plokščias karolis g.gif O vartai tai griekan varo, jau papirkau blush2.gif

Apie daną patylėsiu ir aš. Į paraginimą grąžinti pinigus išvis nereaguoja smile.gif
Atsakyti
Mimoza su tortadieniu drinks_cheers.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 09 22, 13:11)
Sveikinimai Mimozai smile.gif

Sveikos visos smile.gif Apžiūrinėju vokiškus trolius. Nykštukas gražus, nors mes jį miškan siuntėm smile.gif Vartai mieli... Varlės burbulas gražiai žalias smile.gif

O tas burbulas zalsvas i geltonuma ar saltai zasvas? Panasaus zalumo su tavo onuoliiu karoliuku?
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 09 22, 18:02)

Apie daną patylėsiu ir aš. Į paraginimą grąžinti pinigus išvis nereaguoja smile.gif


Rasida, dėl dano. Mano pažįstama, tiesa, ne iš LT, vėliau nei mūsų tas bendras užsakymas buvo, užsakė sau daniškų karolių ir jau seniausiai gavo... Kažkaip keista, kad mums jų nesiunčia.
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 22, 17:32)
Rasida, dėl dano. Mano pažįstama, tiesa, ne iš LT, vėliau nei mūsų tas bendras užsakymas buvo, užsakė sau daniškų karolių ir jau seniausiai gavo... Kažkaip keista, kad mums jų nesiunčia.


OMG, tai čia jis mūsiškius parceliuoja schmoll.gif g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 22, 18:24)
O tas burbulas zalsvas i geltonuma ar saltai zasvas?  Panasaus zalumo su tavo onuoliiu karoliuku?

Gaivesnė žaluma nei green apple.
Papildyta:
QUOTE(Yell @ 2010 09 22, 18:32)
Rasida, dėl dano. Mano pažįstama, tiesa, ne iš LT, vėliau nei mūsų tas bendras užsakymas buvo, užsakė sau daniškų karolių ir jau seniausiai gavo... Kažkaip keista, kad mums jų nesiunčia.

Aš gi nespėjau į jūsų traukinį, vėliau užsakiau ir nedaug, bet istorija ta pati.
Atsakyti
Gal danas mums ragų neįstatys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rethimna: 22 rugsėjo 2010 - 18:23
QUOTE(Rethimna @ 2010 09 22, 19:22)
Gal danas mums ragų neįstatys

Kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad įstatys bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 09 22, 19:35)
Kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad įstatys bash.gif

Pasiūlys įsigyt kitų karoliukų už tą pačią sumą cool.gif
Atsakyti
Nevarykit Mimozos i kampa mirksiukas.gif vargsiuke taip ant savo peciu uzsikrove tokia atsakomybe flirt.gif 4u.gif
Atsakyti