Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 22, 12:51)
Labai gražu. Ir kur tu viską dėsi, kai dar tiek grožių jau keliauja pas tave  g.gif

blush2.gif, bandysiu suverti antra rolleyes.gif bet nesakau, kad paskutini mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(Laivite @ 2010 09 22, 12:38)
O cia mano kuria dabar nesioju ir nenoriu nieko keisti  g.gif
Nezinau tik ar ilgam  biggrin.gif


kol kas ir nekeisk wub.gif
Atsakyti
Sveikinimai Mimozai smile.gif

Sveikos visos smile.gif Apžiūrinėju vokiškus trolius. Nykštukas gražus, nors mes jį miškan siuntėm smile.gif Vartai mieli... Varlės burbulas gražiai žalias smile.gif
Atsakyti
Mimoza
Su gimtadieniu 4u.gif Šios gėlės tik Tau biggrin.gif
Trolingų metų drinks_cheers.gif
user posted image
Atsakyti
Mimoza, sveikinu
user posted image
Atsakyti
Mimoza, sveikinu
user posted image
Atsakyti
Aciu mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O zinokit as apie ta triguba zieda net nepagalvojau net gi norejau eiti pasikeisti i 2+2 karoliuka bet jau kai uzriaumojo vyras kad taip rinkau taip stengiausi o tu cia dabar ar pabludai doh.gif
Tai ir pasilikau nes kazkaip tas tikejimas meile ir viltis visai man mielas karoliukas pasirode tai ta iskart priemiau i kompanija o planetos kaip ir norejau tai ir labai apsidziaugiau o sitie visai nebuvo prie dusios bet dabar jus cia taip tas geles isgyret wub.gif
Atsakyti
Laivite, maniskis jei jau prie troliu stendo manes laukia, tai visada nueina tu auksiniu ziedu paziuret. Manau, jei turetu galimybe, nupirktu iskart, du vienetus biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 22, 14:25)


oo,geras,čia taviškė? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 22, 14:42)
oo,geras,čia taviškė?  bigsmile.gif

oj ne ne blush2.gif pirmiausia iš kur pas mane tiek trolių lotuliukas.gif o be to ir leliuko aš neturiu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 22 rugsėjo 2010 - 13:49
Kaip idomiai pas dana bicone prie aksesuaru...o tai cia kaip... g.gif

http://www.diamonds4...-c-369_505.html
Atsakyti
Mimoza, sveikinu, te tau tavo vardo gėlių:
user posted image


QUOTE(rasida @ 2010 09 22, 13:11)
Sveikos visos smile.gif Apžiūrinėju vokiškus trolius. Nykštukas gražus, nors mes jį miškan siuntėm smile.gif Vartai mieli... Varlės burbulas gražiai žalias smile.gif

Ir tik viena mašina Š verta? bigsmile.gif lotuliukas.gif

O aš savo vartų iš vokiečio dar negavau. Nu bet laukiu. Ui, vokiety, you can run, but you can't hide bigsmile.gif
O danas tai vopščė kiaulė dry.gif
Atsakyti