Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 22, 08:17)
Jungiuosi prie liaupsių Kikirikei ir Ewidentai.  Kikirike turi talentą derinti karoliukus  thumbup.gif O jau Ewidentos vestuvinė baltoji tai išvis pasakiška  wub.gif


ačiū blush2.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 22, 10:10)
Askela, Kikirike ,grazios,... nuostabios...tobulos... apyrankes wub.gif



ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 22, 10:27)
Laba ryta ,
  Sakykyt, o kas tupi tame verinyje tarp pilko sarvuocio ir labradorito? mastau.gif
toksai, sakyciau tamsiai raudonas, gal granatas  g.gif

Sveikutes, manau kad tupi gintaras smile.gif
Atsakyti
O as nesulaukiu niekaip savo karoliuku...kur ta pastininke...( nors maciau ji buvo...)kai as issiunciu tai ant kitos dienos ir gauna visos...Tarpininkes padejeja sake pirmadieni issiunte,...nu bet nesulaukiu... wink.gif ir dar pirmenybiniu...nors nemeluotu... Bet kokios tos tarpininkes idomuos, negi jos mano,kad cia naivuoles susirinke...kiek anksciau siusdavo...tai vis issiunte...o pastas atkeliauja tik po savaites...kai pradedi klausinet ar tikrai issiunte...tai ir cia darbar ziuriu tas pats...ir vis ant pasto vercia beda... doh.gif Tarsi as tai pastu nesinaudoju ir nezinau...kad jei issiunciau pirmenybiniu iki 14val.tai jau ant rytojaus zmogus gauna pasta...o kai tarpininkes siuncia,...tai keliauja savaitem... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 22 rugsėjo 2010 - 09:54
Askela apie granatą užsiminė - gal kas turit sidabrinį karoliuką su granatu? Labai įdomu kaip apyrankėj atrodo, niekad nemačiau, kažkoks nepopuliarus, o visai toks viliojantis man g.gif
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2010 09 22, 10:46)
Askela apie granatą užsiminė - gal kas turit sidabrinį karoliuką su granatu? Labai įdomu kaip apyrankėj atrodo, niekad nemačiau, kažkoks nepopuliarus, o visai toks viliojantis man g.gif

Man jis irgi patinka...sarase...bet kol kas iki jo nedaeinu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 09 22, 10:43)
Sveikutes, manau kad tupi gintaras  smile.gif


QUOTE(erilukaha @ 2010 09 22, 10:44)
Gintaras..


Nu bet jis labai grazus blink.gif , man pradeda patikti gintaras, kuris iki siolei buvo paskutinej vietoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2010 09 22, 10:46)
Askela apie granatą užsiminė - gal kas turit sidabrinį karoliuką su granatu? Labai įdomu kaip apyrankėj atrodo, niekad nemačiau, kažkoks nepopuliarus, o visai toks viliojantis man g.gif

vis galvoju ji isigyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 22, 11:05)
vis galvoju ji isigyti  mirksiukas.gif


nu parodykit kur jį galima įsigyti ir kaip jis atrodo? g.gif nerandu ....
Atsakyti
Laba diena,

jei neklystu tai šiandien Mimoza0922 reikia sveikinti g.gif Dideliausi sveikinimai ir glėbys palinkėjimų birthday.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 22, 11:07)
nu parodykit kur jį galima įsigyti ir kaip jis atrodo?  g.gif nerandu ....

http://cgi.ebay.com/...=item27b0c9dfee
http://cgi.ebay.com/...=item19bc0fa25f
Atsakyti
Mimoza - dideliausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Daug troliukų tau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 22, 11:32)


a...ačiū 4u.gif aš maniau ,kad tiesiog vienas grantas be sidabro blush2.gif
Atsakyti
MIMOZA su gimtadieniu 4u.gif birthday.gif
user posted image
Atsakyti