Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Laivite @ 2010 09 21, 22:41)
Labas vakaras,
Na pirmiausia apie Kikirike  g.gif
Na as zinok be zodziu viskas taip grazu suderinta o jau apie nuotraukas tyliu 


ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 21, 22:22)
O as pristatau  2011m. pavasario/vasaros kolekcija  hihihi.gif  hihihi.gif  4u.gif


swoon.gif karsta.gif nos vasara (visa vasara nesiojau kelis zydrus ) ir praejo, bet zydra spalva man super, pries tokius atsilaikyt negaliu, labai noreciau ka nors panasaus susivert thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 09 21, 22:44)
Aha, dėl laivo geras g.gif

Greičiausiai apsiribosiu ta vienintele ax.gif Norėtųsi tik bent poros spalvinių variantų, tai tik stikliukų dar reiks smile.gif

Labai graži tavo raudonoji apyrankė bigsmile.gif


a...supratau,tai sidabriukai tie patys,o stikliukai kiti 4u.gif
ačiū už pagyras mano apyrankei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2010 09 21, 18:28)


Borooze kokia tavo foto grazi, nai nai nai, bet zinok zinotum is kur zinojau, kad atostogauji, nugriutum  lotuliukas.gif pasirodo LT labai maza ir dar pasitaikyk taip  biggrin.gif

B


Aciu 4u.gif Na tai butu ypatingai idomu suzinot smile.gif nakti nemiegosiu dabar, aisku kad is kazkurio keliaujancio kartu smile.gif bet ten nelabai atostogos buvo hihihi.gif sunkiai galiu pavadinti tas dvi savaites kazkokiu vienu zodziu smile.gif o LT tikrai maza wink.gif LAuksiu az blush2.gif

QUOTE(Noa @ 2010 09 21, 18:35)

Kaspinuotis. Gal galima ir lotynišką pavadinimą parašyt, ne tik anglišką? biggrin.gif


MAnau lotyniskas tiktu kuo puikiausiai lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu kas cia sazines neturi, pries miega sitiek foto nerealiu pridet doh.gif

Kikirike tai jau mandravoji ane su savo sarvuociais mirksiukas.gif
Ewidenta vestuviu tematika labai labai skoningai grazu, tikrai trollbeads atstovai galetu atkreipt demesi wub.gif
Askela jau gyriau diena asmeniskai didis.gif
Atsakyti
Askela, Kikirike, nuostabios apyrankes wub.gif Vis delto mes visos taip skirtingai renkam, o visos apyrankes nepaprastai grazios... Stebuklingi karoliukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 21, 22:57)
Nu kas cia sazines neturi, pries miega sitiek foto nerealiu pridet  doh.gif

Kikirike tai jau mandravoji ane su savo sarvuociais  mirksiukas.gif



nu biškin galima blush2.gif
QUOTE(nidalaura @ 2010 09 21, 22:58)
Askela, Kikirike, nuostabios apyrankes  wub.gif Vis delto mes visos taip skirtingai renkam, o visos apyrankes nepaprastai grazios... Stebuklingi karoliukai  thumbup.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz palaikyma, uz pagyras, uz mintis ir idejas 4u.gif Buciau neteisinga jei nepadekociau vienai forumietei asmeniskai aciuks.gif friends.gif
Sutinku, kad visos renka kaip ir ta pati-troliukus, bet pateikia labai skirtingai ju grozi wub.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie liaupsių Kikirikei ir Ewidentai. Kikirike turi talentą derinti karoliukus thumbup.gif O jau Ewidentos vestuvinė baltoji tai išvis pasakiška wub.gif

Ir labai pritariu Rimaz drinks_cheers.gif Mano mintis irgi tokia pati: turėti sidabriukų vienai apyrankei ir pervėrinėti tik spalvinius variantus, taigi reikia daugiau stikliukų rolleyes.gif Nebent jūs čia visokius grožius berodydamos įtikinsit, kad klydau hihihi.gif

P.S. Labas rytas biggrin.gif
Atsakyti
Askela, Kikirike ,grazios,... nuostabios...tobulos... apyrankes wub.gif

Evidenta, nu nerealu wub.gif

Laba ryta 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 21, 21:18)
Rudenejant 4u.gif
user posted image


Nu kokia ji man tobula... wub.gif Negaliu atsiziuret...Ir va kaip tinka labradoritai murziukai...sutikit,kad sviesus tokie cia net ir netiktu...Tai vat o as saviskius peikiu, nes du murziukus turiu ir du sviesius...Tai va kaip sakoma: "Nespjauk i vandeny is kurio dar teks gert..." biggrin.gif
Ir sarvuotis cia toks ne raudonas sakyciau...nu bet ji galima pakeist kolaliniais purslais, man jie labai grasus....O is kur gaut pilku sarvuociu... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 22 rugsėjo 2010 - 09:12
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 22, 10:10)
Nu kokia ji man tobula... wub.gif Negaliu atsiziuret...Ir va kaip tinka labradoritai murziukai...sutikit,kad sviesus tokie cia net ir netiktu...

drinks_cheers.gif man irgi jinai tobula smile.gif
Atsakyti
Laba ryta ,
Sakykyt, o kas tupi tame verinyje tarp pilko sarvuocio ir labradorito? mastau.gif
toksai, sakyciau tamsiai raudonas, gal granatas g.gif
Atsakyti