Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 21, 21:52)
aga,ir kaip tik rudeniui  blush2.gif

Kikirike, derinukas rudeniškai nostalgiškas, gražus, nors spalvos ir "ne mano" ax.gif) Nu bet nuotraukos wub.gif

Aš papirkau šiand vynuoges sena gera (draugiška biggrin.gif) kaina, esu bais apsipatenkinus, nes visi norimi sidabriukai supirkti (dar keliauja origami ir gal kada nors atkeliaus vikingų laivas iš dano unsure.gif) Belieka laukti gražių kitų LE cool.gif
Atsakyti
kažko gražaus tikiuosi iš italų ax.gif

Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 21, 22:08)
Kikirike, kaip tik rudeniui 


ačiū ax.gif

QUOTE(Rimaz @ 2010 09 21, 22:08)
Kikirike, derinukas rudeniškai nostalgiškas, gražus, nors spalvos ir "ne mano" ax.gif) Nu bet nuotraukos wub.gif

Aš papirkau šiand vynuoges sena gera (draugiška biggrin.gif) kaina, esu bais apsipatenkinus, nes visi norimi sidabriukai supirkti (dar keliauja origami ir gal kada nors atkeliaus vikingų laivas iš dano unsure.gif) Belieka laukti gražių kitų LE cool.gif


ačiū ax.gif
nori pasakyti kad jau turi visus norimus sidabriukus blush2.gif ?
Atsakyti
Nepatikesit ebejuj nesenai laiva vikingu pardave aukcione uz 152 usd. nydarlanduose doh.gif as kai pagalvoju apie jusiskius, tai.... wink.gif
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT



Kikirike tikrai rudeniski karoliai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 21 rugsėjo 2010 - 21:21
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 21, 22:16)
nori pasakyti kad jau turi visus norimus sidabriukus  blush2.gif ?

Noriu cool.gif
Kukliai (palyginus su daugeliu čia) pas mane tų sidabriukų, nu bet šiandien čiupinėjant Panoramoj niekas labai iš sidabrų nebekabino. Gal kada dar užsimanysiu kokio nors, bet dabar trokštamiausius jau susirinkau tongue.gif O ir apyrankę turėsiu vieną, tad norisi tik kitokios spalvinės gamos, bet čia jau su laiku...
Atsakyti
O as pristatau 2011m. pavasario/vasaros kolekcija hihihi.gif hihihi.gif 4u.gif

user posted image

user posted image

As ir visa apsipatenkinus, siandien gavau green dot,chai bud ir karalius blush2.gif
Ir tai mano pirmasis verinys ax.gif
Atsakyti
user posted image


o karaliai apskritai yra geris wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewidenta: 21 rugsėjo 2010 - 21:23
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 21, 22:20)
Nepatikesit ebejuj nesenai laiva vikingu pardave aukcione uz 152 usd. nydarlanduose doh.gif  as kai pagalvoju apie jusiskius, tai.... wink.gif

doh.gif tai danas turbūt visus į aukcioną pastatė, dėl to ir nesiunčia doh.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(askela @ 2010 09 21, 22:22)
O as pristatau  2011m. pavasario/vasaros kolekcija  hihihi.gif  hihihi.gif  4u.gif
As ir visa apsipatenkinus, siandien gavau green dot,chai bud ir karalius blush2.gif
Ir tai mano pirmasis verinys ax.gif

wub.gif labai gražu thumbup.gif
Merginos, o karalius buna visada melsvos/mėlynos spalvos?

QUOTE(ewidenta @ 2010 09 21, 22:22)

o karaliai apskritai yra geris  wub.gif

wub.gif ar siūlei troliam bigsmile.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 21, 22:20)
Nepatikesit ebejuj nesenai laiva vikingu pardave aukcione uz 152 usd. nydarlanduose doh.gif  as kai pagalvoju apie jusiskius, tai.... wink.gif
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT
Kikirike tikrai rudeniski karoliai  thumbup.gif

ačiū 4u.gif
o dėl laivo geras doh.gif

QUOTE(Rimaz @ 2010 09 21, 22:22)
Noriu cool.gif
Kukliai (palyginus su daugeliu čia) pas mane tų sidabriukų, nu bet šiandien čiupinėjant Panoramoj niekas labai iš sidabrų nebekabino. Gal kada dar užsimanysiu kokio nors, bet dabar trokštamiausius jau susirinkau tongue.gif O ir apyrankę turėsiu vieną, tad norisi tik kitokios spalvinės gamos, bet čia jau su laiku...

ta prasme vieną surinksi ir viskas (na pilną apyrankę) ? g.gif

QUOTE(askela @ 2010 09 21, 22:22)
O as pristatau  2011m. pavasario/vasaros kolekcija  hihihi.gif  hihihi.gif  4u.gif


As ir visa apsipatenkinus, siandien gavau green dot,chai bud ir karalius blush2.gif
Ir tai mano pirmasis verinys ax.gif

liabai gražu 4u.gif

QUOTE(ewidenta @ 2010 09 21, 22:22)

o karaliai apskritai yra geris  wub.gif


nerealiai,ech... wub.gif
Papildyta:
Ir dar susivėriau irgi su šarvuočiu nauju blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labas vakaras,
Na pirmiausia apie Kikirike g.gif
Na as zinok be zodziu viskas taip grazu suderinta o jau apie nuotraukas tyliu wub.gif thumbup.gif
Askela kaip man aptiko tavao pavasarine na tokia lengva kaip debeselis wub.gif
Ewidenta
nenustoja stebinti graziomis nuotraukomis wub.gif
O Fonteny tai visai neturi sazines sitokius grozius rodydama doh.gif wub.gif
O su danu tai jau visai nebejuokinga man darosi doh.gif
Manau kad reik kazka merginos galvoti nesamone kad pasake kad negrazins pinigu na jau sitaip nieks nesielgia gyvenam gi ne balanos laikais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 21, 22:31)
ačiū  4u.gif
o dėl laivo geras  doh.gif
ta prasme vieną surinksi ir viskas (na pilną apyrankę) ?  g.gif

Aha, dėl laivo geras g.gif

Greičiausiai apsiribosiu ta vienintele ax.gif Norėtųsi tik bent poros spalvinių variantų, tai tik stikliukų dar reiks smile.gif

Labai graži tavo raudonoji apyrankė bigsmile.gif
Atsakyti
Kiek daug naujų apyrankių nuostabių wub.gif wub.gif wub.gif
Mergaitės, kaip iš ebay USA papirkt? Per kokią tarpininkę perkat?
Atsakyti