Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 17, 00:16)
Tai daugiau nieks nieko nepasirodys, kur ka laikote, slepiate, ar visos pabegote pamate mano g.gif

Galima, nerodysiu, fotikas pas diedą su vaiku biggrin.gif
Renku nuo vasario vidurio. Sumoje 42 karoliai, 2 grandinėlės, 2 odinukės, 4 užsegimai. Retirinių karolių 17.
Neskaičiavau pamestos grandinėlės su užsegimu ir 9 karoliais.
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 09 17, 01:51)
Galima, nerodysiu, fotikas pas diedą su vaiku biggrin.gif
Renku nuo vasario vidurio. Sumoje 42 karoliai, 2 grandinėlės, 2 odinukės, 4 užsegimai. Retirinių karolių 17.
Neskaičiavau pamestos grandinėlės su užsegimu ir 9 karoliais.


Lauksim rytoj foto mirksiukas.gif
Atsakyti
O man toks klausimas iškilo g.gif ar jūs kur nors esate mačiusios pirkti tą seną seną Carlsberg karoliuką, ar šiaip kokia foto su juo, na kad kas nors turėtų, kad ir iš tų amerikonių puslapio? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 17, 01:26)
O man toks klausimas iškilo  g.gif  ar jūs kur nors esate mačiusios pirkti tą seną seną Carlsberg karoliuką, ar šiaip kokia foto su juo, na kad kas nors turėtų, kad ir iš tų amerikonių puslapio?  smile.gif

Nesu mačiusi niekada pardavime, tik nuotraukose. Pirkčiau nesidairydama biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Pasidžiaugsiu, kad aš toli gražu ne didžiausia ligonė biggrin.gif
Kur laikau - neparodysiu, nes kol kas tai tik viena pilna apyrankė ir odinukė, tai puikiai telpa į bendrą papuošalų dėžutę. O kai priklaupsiu palaidų karolių, reiks kažką mąstyt turbūt.
Dar pastebėjau, kad daug kas iš mūsų pradėjo rinkti trolius nuo vasario mėn. Aš tai nuo savo gimtadienio tą mėn., o kitos?
Atsakyti
Aga pliurpet vakar iki 1.30...tai dabar parpiat... biggrin.gif

Laba ryta 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas
Atėjau pasakyt ką naujo, o čia tiek turtų, vakar prieš miegą sukrovėt wub.gif thumbup.gif

Fontenay, nu labai gražu wub.gif

Man jūsų dėžutes su troliais lyg iš pasakos Alibabos wub.gif

Aš savo turtus niekur nesaugau, visi ant rankos: sid. grandinele su užsegimu ir 5 sid.troliai, dar laukiu sid. grandinele su užsegimu ir 2karolius, iš jų 3retinti ir 1 LE blush2.gif Renku nuo rugpjūčio pabaigos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 17 rugsėjo 2010 - 07:26
QUOTE(Rimaz @ 2010 09 17, 08:17)
Labas rytas smile.gif
Pasidžiaugsiu, kad aš toli gražu ne didžiausia ligonė biggrin.gif
Kur laikau - neparodysiu, nes kol kas tai tik viena pilna apyrankė ir odinukė, tai puikiai telpa į bendrą papuošalų dėžutę. O kai priklaupsiu palaidų karolių, reiks kažką mąstyt turbūt.
Dar pastebėjau, kad daug kas iš mūsų pradėjo rinkti trolius nuo vasario mėn. Aš tai nuo savo gimtadienio tą mėn., o kitos?

Aš ir nuo to paties mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Supratau, kad mano stadija kol kas turbūt pati lengviausia biggrin.gif Nuo kovo 17 d. turiu vieną nepilną apyrankę doh.gif Tai kažkaip jau nelygis prieš jus blush2.gif Bet kadangi suvėrus tuos du, kurių laukiu atkeliaujant, vietos kitiems ko gero nebeliks, nes apyrankę per trumpą paėmiau, tai jau teks turbūt imti ir antrą doh.gif O kaži ta akcija, kur apyrankė ir užsegimas + 2 karoliai dar galioja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 17 rugsėjo 2010 - 07:54
QUOTE(Ruti @ 2010 09 17, 08:53)
O kaži ta akcija, kur apyrankė ir užsegimas + 2 karoliai dar galioja  g.gif

galioja, duoda du karolius po 93 Lt 4u.gif
Papildyta:
Labas rytas smile.gif
Va jums vikingu laivelis is arti ir is visu pusiu, nu toks visai neblogas sakyciau g.gif
http://cgi.ebay.com/...=item5889dab7b7
Plukes
http://cgi.ebay.com/...=item5889dad549
Nu bet jau cia kas per groziai wub.gif
http://cgi.ebay.com/...=item5889dad549
http://cgi.ebay.com/...=item3cb0dd4f95
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 17, 08:53)
Labas rytas,

Supratau, kad mano stadija kol kas turbūt pati lengviausia  biggrin.gif Nuo kovo 17 d. turiu vieną nepilną apyrankę  doh.gif Tai kažkaip jau nelygis prieš jus  blush2.gif Bet kadangi suvėrus tuos du, kurių laukiu atkeliaujant, vietos kitiems ko gero nebeliks, nes apyrankę per trumpą paėmiau, tai jau teks turbūt imti ir antrą  doh.gif O kaži ta akcija, kur apyrankė ir užsegimas + 2 karoliai dar galioja  g.gif

Man rodos ta akcija amžina.
Atsakyti
[quote=Fontenay,2010 09 17, 09:15]
Va jums vikingu laivelis is arti ir is visu pusiu, nu toks visai neblogas sakyciau g.gif

Labas rytas, atrodo tie laiveliai visur plaukia, tik ne iš Danijos pas mus g.gif
Papildyta:
O kaži ta akcija, kur apyrankė ir užsegimas + 2 karoliai dar galioja

Dabar ji net geresnė. Brangesniems karoliams senomis kainomis atminusuoja 93, o ne 79 thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tortila: 17 rugsėjo 2010 - 08:26