Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Aš tai visai negobši schmoll.gif Į didelius stendus net nežiūriu. Man ir smulkmės užtektų ax.gif Užpildytos bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 21 rugsėjo 2010 - 14:34
QUOTE(Ruti @ 2010 09 21, 15:15)
Aš tai visai negobšschmoll.gif Į didelius stendus net nežiūriu. Man ir asmulkmės užtektų  ax.gif Užpildytos  bigsmile.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aha va grynai atitinka tie žodžiai vienas kitą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 09 21, 14:53)
sveikos,konkursas
facebook"e

neturiu ne zalio supratimo ka stai galetu but smile.gif trys broliai/seserys ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 21, 14:18)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  aha va grynai atitinka tie žodžiai vienas kitą  thumbup.gif


nu bet gi neužsigeidžiau užpildyto stendo per visą sieną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 09 21, 15:24)
neturiu ne zalio supratimo ka stai galetu but smile.gif trys broliai/seserys ?  g.gif

panašu, bet ne turbūt g.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 09 21, 15:24)
neturiu ne zalio supratimo ka stai galetu but smile.gif trys broliai/seserys ?  g.gif

schmoll.gif , trys broliai/seserys juk senas karolis, o čia rašo, kad visiškai naujas.
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 09 21, 15:24)
neturiu ne zalio supratimo ka stai galetu but smile.gif trys broliai/seserys ?  g.gif

Naujas ir itin ekskliuzyvinis karoliukas iš Trollbeads jau greitai pasirodys. Pažvelk į nuotrauką ir spėk kas tai.
tai kaip suprantu visiškai naujas karolis bus ir reikia atspėti kas pavaizduota, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 09 21, 15:24)
neturiu ne zalio supratimo ka stai galetu but smile.gif trys broliai/seserys ?  g.gif

o man tai ten rentgeno nuotrauka, vienas plautis perskanuotas lotuliukas.gif
Papildyta:
arba dinozauro griauciai hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 21, 14:54)
Na trolės ligonės  lotuliukas.gif  truputį pateršiu temą, sakau gal kuri sugalvos pasidaryti kambarį - muziejų vien troliams  lotuliukas.gif  nes matant kai kurių kolekcijas manau kad tai būtų visai tikėtina  lotuliukas.gif  tai vat, rinkitės:


nu tu cia uzrodei doh.gif kazin kur cia galima butu nusipirkti situ baldu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 21, 15:54)
o man tai ten rentgeno nuotrauka, vienas plautis perskanuotas  lotuliukas.gif

Ir man lygiai tokios pačios asociacijos kilo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 21, 15:54)
nu tu cia uzrodei  doh.gif kazin kur cia galima butu nusipirkti situ baldu? g.gif

manau kad pas trolių atstovus smile.gif bet jaučiu kainos tai iš koto verčiančios biggrin.gif jei nori ir tą visą salą trolių kaip megoj gali užsisakyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o čia geras variantas kambaryje vietoj paveikslo:
user posted image
user posted image
lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 21 rugsėjo 2010 - 15:15
Vadinasi reikai sukurti smile.gif pavadinima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 21, 16:13)
o čia geras variantas kambaryje vietoj paveikslo:

geraas thumbup.gif

QUOTE(borooze @ 2010 09 21, 16:14)
Vadinasi reikai sukurti smile.gif pavadinima smile.gif

aga, reikia, ir angliškai bigsmile.gif
Atsakyti