Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(simre @ 2010 09 21, 09:17)
Ar esat kuri ką nbor siuntusi iš čia: http://www.retiredtr...Trollbeads.aspx ?

is cia nea, tik is kitu 2-ju usa shopu. kazin is cia ar siuncia i LT?
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 21, 08:36)
o as va siandien susiveriau koki verini is naujai gautu - auksinio kvarco ir glastaune, ir pavadinau "Auksinis ruduo"  ax.gif



Eina sau, kaip gražu ohmy.gif

Iš auksarankės meesmerel esu pirkusi šokoladinį šarvuotį - nerealiai gražus, kruopščiai padarytas thumbup.gif O kad skylė didesnė, tai nekliūva. Šalia trolių blogai neatrodo. Juk net ir patys TB Haičio seriją paleido su didelėmis skylėmis.
Atsakyti
Fontenay, nu nerealiai gražu blink.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Fontenay wub.gif Kaip supranti ir mano dovanine kazkaip panasiai atrodys biggrin.gif mergaites, na jau reiktu meeeta organizuoti, rimtai. gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 21, 00:19)
ne ne nesijuokiu, tik pacituosiu tavo žodžius: Ir pažadėjau ,kad jokių daugiau dovanų iki lapkričio nelauksiu ,nesitikėsiu ir nereikės doh.gif  va čia tai jau liga, bet gerąją prasme, kažkada tikiuosi ir aš tokią stadiją turėsiu galimybę pasiekti 

beje kažkas šypsenėlių ieškojo, gal tiks ir sidabrinės? Ar tik ne Kikirikė? 

O čia tau Kikirike 


tai žinau ,kad nepiktai,ir aš iškart supratau dėl ko čia juokiesi doh.gif nugis man jau net nejuokinga,nu niekad man gyvenime taip nebuvo,aplamai nei aš kokia "šmutkininkė" (na ta prasme dėl drapanų taip nesidraskau,yra tai yra,nėra tai ir nereikia),nei šiaip papuošalų labai daug turiu,o vat Troliai visai kas kita ax.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 09 21, 06:52)
Kikirike, geras pirkinys


ačiū 4u.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 21, 07:57)
O man tai labiau istrigo: O as tai zodzio laikaus...  Bet tu Kikirike nesijausk pries mus nepatogiai, gal pries MB kiek...Nes mes tai viska suprantam... Pacios tokios pat...
As jau vakar norejau pacituot,..bet galvoju ai...paziurau kuom baiksis...


aj nu ir gerai,apsimelavau dabar ant viso svieto doh.gif lotuliukas.gif nu ir ką " Moterys meluoja geriau" lotuliukas.gif nu taigis dabar va nei Smile jokių neperku,net nežiūriu schmoll.gif ir šiaip vakar kad nuraminčiau save,tai vis kitokią apyrankę susivėriau,nors vyras pradėjo kritikuoti,sako ne taip veri,tai sakau kad gudras tai pats suverk lotuliukas.gif kadangi prisišnekėjo tai ir vėrė doh.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 21, 08:36)
,
o as va siandien susiveriau koki verini is naujai gautu - auksinio kvarco ir glastaune, ir pavadinau "Auksinis ruduo" 


wow,kaip gražu,nu rimtai,nerealus 4u.gif o bet auksinis kvarcas toks šviesus??? pas mane jis tamsesnis ax.gif

QUOTE(Ruti @ 2010 09 21, 09:06)

Kikirike, išnarstė tavo žodyną panos  Kitą kart atsargiau su tokiais pareiškimais 

nu tai kad blyn prideda čia visokių grožių doh.gif išvartė išvartė,to ir laukiau,sakau tyliai nusipirksiu,o vat visos išrišo lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Fontenay, nerealu wub.gif ir čia bile ko swoon.gif

Negalima taip iš pat ryto rodyt tokius grožius, visa diena sugadinta angel_sadangel.gif
Atsakyti
Kiek cia visokio grozio swoon.gif

Reikia eiti is sios temos kol neapsikreciau dar ir trolialige hihihi.gif

Cia gi uzkreciama lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inguska-vln: 21 rugsėjo 2010 - 10:24
QUOTE(Inguska-vln @ 2010 09 21, 11:13)
Kiek cia visokio grozio  swoon.gif

Reikia eiti is sios temos kol neapsikreciau dar ir trolialige hihihi.gif

Cia gi uzkreciama lotuliukas.gif

tai bėk lėk ir užblokuok, nes jei dar kartą sugrįši, tai žinok kad jau pakliuvai nepagydomai lotuliukas.gif bet tai nėra blogai ax.gif šis virusas nepavojingas tongue.gif
Papildyta:
user posted image
o aš svajoju apie tokį grožį:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 21 rugsėjo 2010 - 12:37
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 21, 13:35)
tai bėk lėk ir užblokuok, nes jei dar kartą sugrįši, tai žinok kad jau pakliuvai nepagydomai  lotuliukas.gif  bet tai nėra blogai  ax.gif  šis virusas nepavojingas  tongue.gif


Nepavojingas g.gif , nepagydomas g.gif ,o gal nors apgydomas hihihi.gif

Nu jo cia tai gal jau ir ikliuvau mega_shok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inguska-vln: 21 rugsėjo 2010 - 13:32
QUOTE(Inguska-vln @ 2010 09 21, 14:28)
Nepavojingas g.gif , nepagydomas g.gif ,o gal nors apgydomas hihihi.gif
Nu jo cia tai gal jau ir ikliuvau mega_shok.gif

tik kai cituosi ištrink nuotraukas gerai? mirksiukas.gif smile.gif kad nesikartotų viena po kitos mirksiukas.gif o dėl ligos, tai galiu pasakyti jei jau užkabino tave troliukai, tai jau galiu pasveikinti įstojus į troliukų pirkimo klubą biggrin.gif anksčiau ar vėliau manau kad pradėsi rinkti juos. bet iš savo patirties sakau smile.gif jau kai susidomi tai ir vsio doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,konkursas
facebook"e
Atsakyti
Na trolės ligonės lotuliukas.gif truputį pateršiu temą, sakau gal kuri sugalvos pasidaryti kambarį - muziejų vien troliams lotuliukas.gif nes matant kai kurių kolekcijas manau kad tai būtų visai tikėtina lotuliukas.gif tai vat, rinkitės:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
na o dabar smulkmė: biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
na gal jau gana lotuliukas.gif matosi kad neturiu ką veikti, ane? lotuliukas.gif
Atsakyti