Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Labas rytas 4u.gif ,
o as va siandien susiveriau koki verini is naujai gautu - auksinio kvarco ir glastaune, ir pavadinau "Auksinis ruduo" ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
dar noreciau vieno glastauno, dar vieno auksinio kvarco tamsaus ir dumingo topazo sviesaus ....ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 21 rugsėjo 2010 - 07:41
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 21, 08:36)
Labas rytas 4u.gif ,
o as va siandien susiveriau koki verini is naujai gautu - auksinio kvarco ir glastaune, ir pavadinau "Auksinis ruduo"  ax.gif
dar noreciau vieno glastauno, dar vieno auksinio kvarco tamsaus ir dumingo topazo sviesaus ....ax.gif

Ojei kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Glastaunas nerealus thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Labai grazu. As viena kvarca labai tamsu vakare turesiu. Drauge pasieme, bet nebenori. Sumane va tokio ryskesnio.
O ten desiniausiam kraste ne kvarcas?

Vistik man graziau aukso-sidabro karoliukai, negu vien aukso.
Atsakyti
Fontenay labai labai labai gražus tavo ruduo wub.gif Negaliu akių atitraukti net bigsmile.gif O tas auskinis kvarcas koks šviesus ir skaidrus, tokio dar nemačiau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 21 rugsėjo 2010 - 08:05
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 21, 08:36)
Labas rytas 4u.gif ,
o as va siandien susiveriau koki verini is naujai gautu - auksinio kvarco ir glastaune, ir pavadinau "Auksinis ruduo"  ax.gif
dar noreciau vieno glastauno, dar vieno auksinio kvarco tamsaus ir dumingo topazo sviesaus ....ax.gif

Ojei,...o jei...negaliu ziuret, kaip baisu... swoon.gif Tu ka mano mintis skaitai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 21, 08:58)
  O ten desiniausiam kraste ne kvarcas?

Vistik man graziau aukso-sidabro karoliukai, negu vien aukso.

Danske ten desenej taip kvarcas dumingas, ar kaip kitur vadina padumaves topazas smile.gif
Man ir graziau maisyti sidabro-aukso nei vienspalviai auksiniai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Lab ryt biggrin.gif
Fontenay blink.gif mega_shok.gif

Ar jūs sąžinės turit mad.gif Šitiek grožių nuo ryto čia užmačiau, kad jau seilė per smakrą teka doh.gif Ir žiūriu jūs tuoj mane įtikinsit, kad man reikia to, ko anksčiau niekad nereikėjo doh.gif

Kikirike, išnarstė tavo žodyną panos lotuliukas.gif Kitą kart atsargiau su tokiais pareiškimais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 21, 09:03)
Ojei,...o jei...negaliu ziuret, kaip baisu... swoon.gif Tu ka mano mintis skaitai... doh.gif

negaliu patiket irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 21, 09:06)
Danske ten desenej taip kvarcas dumingas, ar kaip kitur vadina padumaves topazas smile.gif
Man ir graziau maisyti sidabro-aukso nei vienspalviai auksiniai  drinks_cheers.gif

O toks tamsus atrodo. Pas mus tokie labai pilki ir sviesus , maciau.

Megoj yra vienas karoiukas , kurio man reikia, bet rinkinyje, kazin verta prasyti, kad ji isimtu? Daugiau tai nei vieno nereikia
Atsakyti
Aciu mergaites uz pagyrimus aciuks.gif zinokit suveriau ant greitu is bileko, kol vaikis miega... flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 21, 09:15)
is  bileko

norėčiau ir aš tokių "bile kokių" karolių turėt...

Labas rytas smile.gif

Ar esat kuri ką nbor siuntusi iš čia: http://www.retiredtr...Trollbeads.aspx ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 21 rugsėjo 2010 - 08:20
QUOTE(danske @ 2010 09 21, 08:13)
...
Megoj yra vienas karoiukas , kurio man reikia, bet rinkinyje, kazin verta prasyti, kad ji isimtu? Daugiau tai nei vieno nereikia

Kažkada prašiau nepamenu kokio, kad išimtų iš rinkinio - nesutiko schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(simre @ 2010 09 21, 08:17)
norėčiau ir aš tokių "bile kokių" karolių turėt...


va va va.. bepigu paskui ryte padorius žmones priverst lašiukus širdžiai gert biggrin.gif ato silpna daros. Nuo tokių bikokių kankolų..
Atsakyti