Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 20, 22:10)
Parduodu si grazu, nuostabu kankola, va labai gaila sad.gif , bet netiko jis man prie auksinio kvarco spalviskai, o geltono daugiau nieko neturiu, tai sumasciau perleist pigiau truputi , i AZ  4u.gif

Jau parduota ax.gif saugiai iskeliauja i naujus namucius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 20, 23:06)
Jau parduota  ax.gif saugiai iskeliauja i naujus namucius 4u.gif

Na tai kaip suprantu galima jau pasveikinti Kikirike lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 20, 22:45)
lotuliukas.gif Taigi čia ta pati auksarankė, ją Erszebeth rado jau kadai ir visos šarvuočių papirko, ir labai gyrė, kad faini  biggrin.gif


Taigi aš va vienintelį ne trolį turiu iš jos - tą raudoną šarvuotį ax.gif
Papildyta:
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 20, 23:10)
Na tai kaip suprantu galima jau pasveikinti Kikirike  lotuliukas.gif


nu baikit baikit,nebesijuokit iš manes doh.gif aš gi tyliai tyliai... lotuliukas.gif
gi ji labai prie rinkinuko derės,nu bent aš taip įsivaizduoju blush2.gif čia ale lapkričio pirmosios šventei,tarkim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 20, 23:10)
Na tai kaip suprantu galima jau pasveikinti Kikirike  lotuliukas.gif

friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 20, 23:20)


ačiū 4u.gif ax.gif
Atsakyti
merginos,gal matet su perliuku zvaigzdute? g.gif
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 20, 23:17)
nu baikit baikit,nebesijuokit iš manes  doh.gif

ne ne nesijuokiu, tik pacituosiu tavo žodžius: Ir pažadėjau ,kad jokių daugiau dovanų iki lapkričio nelauksiu ,nesitikėsiu ir nereikės doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif va čia tai jau liga, bet gerąją prasme, kažkada tikiuosi ir aš tokią stadiją turėsiu galimybę pasiekti rolleyes.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(labamba @ 2010 09 20, 23:48)
merginos,gal matet su perliuku zvaigzdute? g.gif
My Webpage

prašau:
http://cgi.ebay.com/...=item439d0eba3e
tik nežinau ar siunčia į LT, nes nesigaudau tame jabėjuj biggrin.gif
Papildyta:
beje kažkas šypsenėlių ieškojo, gal tiks ir sidabrinės? Ar tik ne Kikirikė? lotuliukas.gif
http://cgi.ebay.com/...=item255d905346

Papildyta:
user posted image
Papildyta:
Noa, rinkis 4u.gif biggrin.gif
user posted image
O čia tau Kikirike lotuliukas.gif
user posted image
kokia aš šiandien dosni lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Na ir tavęs Erilukaha nepamiršau
user posted image
wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 20 rugsėjo 2010 - 23:26
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Rudens spalvos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 21 rugsėjo 2010 - 00:05
QUOTE(Noa @ 2010 09 20, 21:39)
Klausyk, o tu netyčia ne aš? biggrin.gif Aš irgi noriu blyškių bumbulų biggrin.gif Ir kvarcų, būtent rožinio ir dūminio. Pirmiau rožinio biggrin.gif  Nu jis gi ant tos apyrankės irgi priklauso biggrin.gif

Ir ketinau ryt važiuot pro Megą lotuliukas.gif Tai gerai, kad pasakei, nevažiuosiu dabar lotuliukas.gif

lotuliukas.gif nežinau, winu į veidrodį paspoksot, ale užmiegotom akim galiu belenką ten pamatyt. Labas rytas 4u.gif Kikirike, geras pirkinys wink.gif

Ale tų burbulų įvairovė nereali, tikrai bet kuri gali rast tokio kokio reik.
Noa, jo, nevažiuok į Megą, nebent ne tik dėl rožinio kvarco, anų kitų, dūminių ir auksinių nemažai yra mastau.gif išsirinktum tikrai rolleyes.gif Va, Rita, specialiai tau karavaną kokį įdėjo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 21, 00:19)
ne ne nesijuokiu, tik pacituosiu tavo žodžius: Ir pažadėjau ,kad jokių daugiau dovanų iki lapkričio nelauksiu ,nesitikėsiu ir nereikės doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  va čia tai jau liga, bet gerąją prasme, kažkada tikiuosi ir aš tokią stadiją turėsiu galimybę pasiekti  rolleyes.gif  biggrin.gif

Na ir tavęs Erilukaha nepamiršau


O man tai labiau istrigo: O as tai zodzio laikaus... biggrin.gif Bet tu Kikirike nesijausk pries mus nepatogiai, gal pries MB kiek...Nes mes tai viska suprantam... Pacios tokios pat... blush2.gif
As jau vakar norejau pacituot,..bet galvoju ai...paziurau kuom baiksis... bigsmile.gif lotuliukas.gif

Nu tas vistukas superinis... wub.gif

Laba ryta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 21 rugsėjo 2010 - 06:59
Labas rytas 4u.gif
Mergytes,gal kuriai atsibodo(kas butu neitiketina lotuliukas.gif )Duminis topazas,ir Juodasis oniksas? ax.gif mielai priglausciau..
Arba gal kuri galetu padet nupirkt jei dar kur yra senom kainom? g.gif Buciau laaabai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 20, 19:55)



Mimoza, tavo pasto dezute perpildyta ax.gif ,

Laba ryta visoms 4u.gif
Atsakyti