Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(askela @ 2010 09 20, 18:10)
neeee...nesu prisiregistravus blush2.gif 

http://trollbeadsgalleryforum.ning.com

jei turi noro prisiregistruok, tikrai įdomu pavartyti ir seilę pavarvinti, be to ir derinių nuostabių gali atrasti, tad ir pačiai minčių įdomių kyla kaip ką su kuo derinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia tai kuri kiaules metais gimus... ax.gif :

user posted image
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 20, 18:41)
Cia tai kuri kiaules metais gimus... ax.gif :




čia man man bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 20, 17:40)
Turbut neatkreipiau niekad demesio  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  4u.gif

Nes jie seni, buvo, kol tu dar nerinkai trolių. Nei aš tada dar tikriausiai nerinkau, nežinau, kas rinko... Nu nuo caro riuriko. O amerikonkos tai prikaupę, jos senos tarkos, visko jos turi.

QUOTE(rita7777 @ 2010 09 20, 17:56)
šie atrodo kaip mediniai  lotuliukas.gif

Arba kaip iš kaštono biggrin.gif
Bet man nelabai, aš irgi nemėgstu tos tigro akies...
O va mano mažius alpsta, kaip jam gražu.
Bet manau, kad nepirksiu, apsieis jis su maksimos rutuliukais hihihi.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 09 20, 18:00)
Beje, šiandien buvau Megoj ir labai nustebau, kad beveik visi akmenys jau naujomis kainomis  doh.gif

O aš šeštadienį buvau Akropoly, ir ten naujom kainom beveik visi stiklai - gal ir akmenys, nežinau, man stiklinuko reikėjo. Ir pardavėja kokia tai nežinau unsure.gif Megoj geriau nepalyginamai.
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 20, 18:41)
Cia tai kuri kiaules metais gimus... ax.gif :

user posted image

Nagi visi lietuviai turi gimti kiaulės metais biggrin.gif Nes kiaulė - lietuvių nacionalinis paukštis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 20, 18:35)

O aš šeštadienį buvau Akropoly, ir ten  naujom kainom beveik visi stiklai - gal ir akmenys, nežinau, man stiklinuko reikėjo. Ir pardavėja kokia tai nežinau unsure.gif  Megoj geriau nepalyginamai.
Papildyta:

Nagi visi lietuviai turi gimti kiaulės metais biggrin.gif Nes kiaulė - lietuvių nacionalinis paukštis bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif dėl kiaulės čia biggrin.gif

Nu bet tai kaži tuose kankolus taip greit išgraibstė? Nors manau Ievos sodai prekyboj minimaliai asoprtimente turi, nes niekad neduoda pasirinkti taip kaip Megoj, man ten šian gal po šešis pažėrė rolleyes.gif Tai net stebiuosi kaip tu į Akrą sumastei nuelėkt unsure.gif Aš net jei ten pakeliui, neinu, pavažiuoju iki Megos. Akre trolyne man per nelyg stresinė aplinka.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 09 20, 19:40)
Tai net stebiuosi kaip tu į Akrą sumastei nuelėkt  unsure.gif Aš net jei ten pakeliui, neinu, pavažiuoju iki Megos. Akre trolyne man per nelyg stresinė aplinka.

Kaip kaip... Diedas man turėjo karolį pirkt. Išpirkt nuodėmes. Skubos tvarka, prieš išvažiuodamas į komandiruotę (paskui užmirš gi). O Akre buvom, nes šen bei ten apsipirkt reikėjo, ko Megoj nėra. Ir skubėjom, nes apie pietus išvykimas, neturėjom kada laigyt. Tik grįžom, sumuštinius sudėjau, ir iškūrė, kur jau ten Mega - ne iki Megos buvo dry.gif

Stresinė visiškai doh.gif Ateini, pradedi tarpusavy kalbėtis, o pardavėja prisistato ir pokalby dalyvauja lotuliukas.gif Na aš gi jos neklausiu, aš su savo teisėtu sutuoktiniu šnekuosi doh.gif Sakau, nu dabar vat tu paimk ir surask tą karoliuką, aš jau matau (mes buvom sutarę, kad pats ir suras) bigsmile.gif O pardavėja - pyst - su pirštu - va!!! doh.gif Nu kas jos klausė doh.gif Paskui mes kalbėtis, o ana dalyvaut doh.gif Ant galo jau net paprašyt teko, kad atsiknistų, sakau, labai atsiprašau, gal leistumėt mums TARPUSAVY pasikalbėt? doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 20, 18:49)

doh.gif schmoll.gif koŠmaras.. NU ok, pateisinu tavo, tiksliau, jūsų apsilankymą. Pareiga yra pareiga. O kokį papirko? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 09 20, 19:53)
doh.gif  schmoll.gif koŠmaras.. NU ok, pateisinu tavo, tiksliau, jūsų apsilankymą. Pareiga yra pareiga. O kokį papirko?  rolleyes.gif


Aga, man irgi smalsu ax.gif
Atsakyti
Noa neliudek, kad isvaziavo MB....imk tau dovanu:

user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 09 20, 19:53)
doh.gif  schmoll.gif koŠmaras.. NU ok, pateisinu tavo, tiksliau, jūsų apsilankymą. Pareiga yra pareiga. O kokį papirko?  rolleyes.gif

Ai nieko ten ypatingo irnesakyk.gif KOralinius dryžius (nauja kaina).

Man gražiausia iš visų trollbeads kolekcijų buvo 2009 rudens - nu tas, kur Dykumos ir Karavano rinkiniai. Kai lankstinuką tada pamačiau - taip ir susileidau, man čia grožio viršūnė buvo biggrin.gif Bet kadangi gražūs buvo visi karoliukai, tai galvojau - gal pirksiu rinkiniais... Bet išsirinkt sunku - kurį? Be to, rinkiniams niekad babkių neturėjau, kai jau turi pinigų, tai išsibazarini ant visokių auksų akmenų... biggrin.gif Juos ir pagal prasmę prisiderini lengviau - o čia dabar šešis, ir dar - papūgos visokios biggrin.gif Paskui pavasaris atėjo, ta cinamoninė spalva kaip ir ne prie ko gavosi... O va vasarą savo raudoną apyrankę galų gale išskirsčiau į raudoną ir prieskonių spalvų, dar plius gimdienio proga gavau rudą dykumą ir papūgą, tai dabar norėjau koralinių dryžių biggrin.gif Ir gavau. Tai dabar vėl bimbinėju su pustušte apyranke, anas keturias pasidėjus į dėžutę. Užtai cinamonine. O jei aš dabar tokių spalvų noriu? biggrin.gif
Atsakyti
Oj Noa, man ta rudeninė ir smegenis susuko, tokios spalvos bigsmile.gif tokie deirniai wub.gif Norėjau jo viso cielo, paskui maniau po vieną susipirksiu, bet tai kad tiek visko noris, kad po pierkūnais doh.gif Beje, koraliniai dryžiai labai thumbup.gif , šaunuolis taviškis wink.gif A va kad nauja kaina, tai jau liūdesys... Tiek noris dar nusipirkt, bet kad nepaskubėsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 09 20, 21:03)
Oj Noa, man ta rudeninė ir smegenis susuko, tokios spalvos  bigsmile.gif  tokie deirniai  wub.gif Norėjau jo viso cielo, paskui maniau po vieną susipirksiu, bet tai kad tiek visko noris, kad po pierkūnais  doh.gif Beje, koraliniai dryžiai labai  thumbup.gif , šaunuolis taviškis wink.gif A va kad nauja kaina, tai jau liūdesys... Tiek noris dar nusipirkt, bet kad nepaskubėsi biggrin.gif

Va va, ir man protas susisuko, tą aną apyrankę pamačius - ir šita graži, šio rudens, bet nu - su ana nesulyginama... Aš anos kolekcijos visų stikliukų noriu doh.gif tik vat kad anie piniginei atsigaut neduoda - tai tas, tai anas... Po tos kolekcijos iškart gi retirinimas didysis prasidėjo, tai skubiai griebt reikėjo, paskui dar china limited edition ir peacock perlas, tai negi dabar imsi nelimited, jei yra limited? O pakol tuos susipirkau, žiū, pavasaris atėjo, ant violetinės - žalios patraukė, nu ir še tau, atidėjau iki dabar. O dabar tai jau rinksiu ją, ir lai man niekas nesuka smegenų rolleyes.gif

Diedas tai pirko tą, kurio prašiau biggrin.gif Dar bambėjo, kam perku nesąmoningą rudą, kai šalia visai raudonas stovi biggrin.gif (o pardavėja tuo metu aikčiojo, kaip jam kataloge kitaip galėjo pasirodyt doh.gif nors tai buvo mūsų dviejų karoliuko aptarinėjimas, mūsų tarpusavio pokalbis).
Dabar norėsiu juodo šilko ir dykumos gėlės biggrin.gif O paskui gal ir nauji burbulai tiks? Nes gražūs, bet kažkaip nepriderinu mastau.gif
Atsakyti