Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 16, 23:15)
nu tikrai,davai rodomės visos kur laikot trolius  ax.gif

irnesakyk.gif ka ten rodyt.....fioletiniam maisiuky suberti mano karoliai, man ji Megoj kartu su troliu apyranke padovanojo, tai jame ir laikau. Nera dar tiek turto, kad dezuciu reiketu...ech.... Nors as turiu tokia nebloga deze....turiu plana kazkada joje laikyt savo turtus....kada nors gilioj senatvej ateis pas mane anukai o as jiems vis po viena...po viena ir isdalinsiu biggrin.gif ir busiu as tokia kaip is tu nuotrauku---babulka su apyrankem lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 17, 00:15)
nu tikrai,davai rodomės visos kur laikot trolius  ax.gif


Ir kiek turim blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(tamosiuke @ 2010 09 17, 00:19)
irnesakyk.gif ka ten rodyt.....fioletiniam maisiuky suberti mano karoliai, man ji Megoj kartu su troliu apyranke padovanojo, tai jame ir laikau. Nera dar tiek turto, kad dezuciu reiketu...ech.... Nors as turiu tokia nebloga deze....turiu plana kazkada joje laikyt savo turtus....kada nors gilioj senatvej ateis pas mane anukai o as jiems vis po viena...po viena ir isdalinsiu biggrin.gif ir busiu as tokia kaip is tu nuotrauku---babulka su apyrankem lotuliukas.gif


Va tokios ir aš gražios senatvės norėčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Paskaiciavau, kad dar ne pati baisiausia stadija blush2.gif Nuo vasario vidurio 53 karoliai, viena sidabrine, viena odinuke, viena ant kaklo , su uzsegimais. Dalis ant apyrankes ir kazkur ar ant stalo, ar ant rankos. O like, kiek gi ten ju, paprastoj dezutej.

Ir beveik puse is ju pensininkai g.gif Kaip cia taip gavosi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 16 rugsėjo 2010 - 22:33
QUOTE(tamosiuke @ 2010 09 16, 23:06)
blink.gif  blink.gif  blink.gif Rasida pas tave jau labai sunki stadija kaip suprantu biggrin.gif  4u.gif

Liga pristabdyta biggrin.gif

Kai prisimenu pradžią, tai buvo toks kratinukas... Ir nelabai įsivaizdavau, kas čia bus. Todėl paskui kai kurie karoliai ir rado naujus namučius smile.gif O dabar kone visi mylimi ir laaabai reikalingi.

O trolius laikau toje apvalioje dėžutėje. Man jie ten puikiai telpa, dar ten apsigyvenusi viena apyrankė suverta, dar šis tas, o kita gyvena ant rankos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasida: 16 rugsėjo 2010 - 22:32
QUOTE(tamosiuke @ 2010 09 16, 23:19)
irnesakyk.gif ka ten rodyt.....fioletiniam maisiuky suberti mano karoliai, man ji Megoj kartu su troliu apyranke padovanojo, tai jame ir laikau. Nera dar tiek turto, kad dezuciu reiketu...ech.... Nors as turiu tokia nebloga deze....turiu plana kazkada joje laikyt savo turtus....kada nors gilioj senatvej ateis pas mane anukai o as jiems vis po viena...po viena ir isdalinsiu biggrin.gif ir busiu as tokia kaip is tu nuotrauku---babulka su apyrankem lotuliukas.gif

ech...graaži senatvė ax.gif

QUOTE(Rethimna @ 2010 09 16, 23:21)
Ir kiek turim    blush2.gif
Papildyta:
Va tokios ir aš gražios senatvės norėčiau      mirksiukas.gif


nu ryt ir aš pafotkinsiu savo dėžute,ale vat kad didesnės reikia,nes suvertos pas mane nelabai telpa,o vietos laisviem karoliukams sočiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 17, 00:31)
ech...graaži senatvė ax.gif
nu ryt ir aš pafotkinsiu savo dėžute,ale vat kad didesnės reikia,nes suvertos pas mane nelabai telpa,o vietos laisviem karoliukams sočiai  g.gif


Laukiam foto su turtu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 09 16, 23:35)
Laukiam foto su turtu      mirksiukas.gif


ryt bandysiu padaryti fotosesiją jei mažoji leis ax.gif nes šiaip šiandien pavarčius karolius suradau dar du tinkančius akmenų apyrankei tai ji kaip ir baigta blush2.gif
Bet jei Fontenay tau tikrai netiks jaspis aš jį tikrai paimsiu ax.gif
Atsakyti
Nu bet jus sumastot blyn, skaiciuoti ir fotkinti trolius vidury nakties privertet doh.gif
Keliu savo turtus cionai, nugis nera cia visai daug kaip pasiziuriu blush2.gif , bet tai puse jau perleista, dar trecdalio laukiu vis is amerikes ir kitu pasaulio vietu mastau.gif
Pradejau rinkt nuo sausio men. lygtai, kad jau pavasariniame konkurse FB kovo 26 d. dalyvavau su pilna apyranke flirt.gif o laikau savo trolyna tai savo firminej Fontenay dezuteje, kur viskas puikiai ir telpa ax.gif
user posted image
user posted image
stuku kiekio neskaiciavau, bet suverus iseina pilnai 4 apyrankes nail.gif
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 16, 23:40)
Bet jei Fontenay tau tikrai netiks jaspis aš jį tikrai paimsiu  ax.gif

pazadu niekam kitam, tik tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 16 rugsėjo 2010 - 22:47
Fontenay, gražus turtas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 16, 23:50)
Keliu savo turtus cionai, nugis nera cia visai daug kaip pasiziuriu  blush2.gif

Ne ne...tikrai kad nedaug.....kukliai visai sakyciau lens.gif biggrin.gif

Man cia kaip Troliu parduotuve..einu pavydet brunette.gif dar einu nuotrauka isisaugot...ir tada jau visai pavydesiu bicycle.gif bicycle.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 09 16, 23:54)
Fontenay, gražus turtas     wub.gif

Dekoju smile.gif
na va primeciau skaiciu, siuo metu viso 73 troliukai, 28 is ju retinti arba LE, 3 sidabrines apyrankes su uzsegimais, grandine ant kaklo, plius 9 karoliukai nupirkti dar manes nepasieke, ir labai laukiami ax.gif
gal jau uztektu kaip ir ? g.gif
Prisipazinziu, iki siol tokios statistikos neatlikinejau blush-anim-cl.gif
Papildyta:
Tai daugiau nieks nieko nepasirodys, kur ka laikote, slepiate, ar visos pabegote pamate mano g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 16 rugsėjo 2010 - 23:06
Nu kur man čia prieš tave doh.gif
Atsakyti