Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Persiprašau už photo kokybę

user posted image
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 20, 15:54)
O cia trollis, as pirma karta toki matau wub.gif

taip trolis, jų būna dar ir tokių 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 20, 17:20)
Persiprašau už photo kokybę

be galo gražu wub.gif
Papildyta:
Aš vieną rožinę esu išsisaugojusi (iš amerikonių puslapio) kaip sektiną pavyzdį ir kažkada būtinai įgyvendinamą spalvų gamą, tai labai panaši į tavo turimą 4u.gif man prie širdies rožinė kai subtiliai viskas dera wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 20 rugsėjo 2010 - 16:23
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 20, 17:30)
taip trolis, jų būna dar ir tokių  4u.gif


Turbut neatkreipiau niekad demesio blush2.gif blush2.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 20, 17:40)
Turbut neatkreipiau niekad demesio  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  4u.gif

na aš tai daugiausia apie visokius įdomesnius ir nematytus trolius sužinau amerikonių puslapyje, esi ten prisiregistravus? jei ne tai prisiregistruok, o ten jau laaaabai daug grožių išvysi kurių nesi mačiusi 4u.gif smile.gif
Papildyta:
user posted image
šie atrodo kaip mediniai lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 20, 17:56)
šie atrodo kaip mediniai  lotuliukas.gif



Nu bet tokie nerealūs. Su mielu noru kelis priglausčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza0922: 20 rugsėjo 2010 - 16:59

Oj merginos, kiek naujienų bigsmile.gif Ir naujokių turim, sveikos prisijungę 4u.gif

Erika, visas apdalini, nu galėtum ir man ką surast.. blush2.gif
Beje, šiandien buvau Megoj ir labai nustebau, kad beveik visi akmenys jau naujomis kainomis doh.gif Jei kas norit vietinėj rinkoj nusipirkt iš akmenų kažką sena kaina- paskubėkit mirksiukas.gif Jaučiu teks ir man mokytis pirkti internetu ar jebėjuj, tik vis nedrįstu, nes nemėgstu pirkt neapžiūrėjus.. unsure.gif
Na, einu paskaityt ką prirašėt, nes nieko nebepsėju, tik perskaitau jau ir laikas miegot dažniausiai būna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 20, 17:58)
Nu bet tokie nerealūs. Su mielu noru kelis priglausčiau.

tai glausk, juk čia ne retenybė kokia biggrin.gif 93 lt ir psio biggrin.gif
Atsakyti
Beje, auksarankės labai labai labai gražūs kankolai, bet nu iš principo neina man jų norėt. doh.gif Medinukų nenorėčiau irgi, nebent vien iš jų ir sidabro verti. Nžn. Gal laiko klausimas, bet nžn. Ritos posto nenuskaičiau, pagalvojau kad ten tikrai mediniai lotuliukas.gif Man tas akmuo iš esmės nelabai patinka schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 20 rugsėjo 2010 - 17:03
va Mimoza man ši laaaabai patiko, net išsisaugojau biggrin.gif vat tik foto kokybė kita ir atrodo kitaip, o iš tikrųjų tai spalviškai kaip tavo ji wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 20, 18:05)
va Mimoza man ši laaaabai patiko, net išsisaugojau  biggrin.gif  vat tik foto kokybė kita ir atrodo kitaip, o iš tikrųjų tai spalviškai kaip tavo ji  wub.gif


Aga, bet labai graži. Viskas puikiai suderinta 4u.gif
Atsakyti
Neblogi tie mediniai mirksiukas.gif . Apziurejau. Ir labradoritai keli yra Babilone . Tikrai grazus, vienas toks dvipusis kaip ir. Viena puse tamsi, kita sviesesne. Kai ana savaite Kaune ziurejau, tai visai toks siaip sau buvo. Kas vaziuojat ar atvaziuojat, verta paziureti. Dar keli kvarcai- du ar trys- buvo maloniom duminem mirksiukas.gif kainom
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 20, 17:56)
na aš tai daugiausia apie visokius įdomesnius ir nematytus trolius sužinau amerikonių puslapyje, esi ten prisiregistravus? jei ne tai prisiregistruok, o ten jau laaaabai daug grožių išvysi kurių nesi mačiusi  4u.gif  smile.gif

neeee...nesu prisiregistravus blush2.gif tikrai fantastiski medinukai wub.gif wub.gif
seniau nekreipiau demesio,nelabai patiko, o dabar reikes pasiziureti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo askela: 20 rugsėjo 2010 - 17:15