Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Kokia boroozes nuotrauka wub.gif
QUOTE(rasyte_ @ 2010 09 20, 11:55)
MB mane sarka jau pradejo vadinti, kad lydausi del blizguciu, kurie kainuoja gerus pinigus laugh.gif Alia ka tiem diedam suprasti lotuliukas.gif

Pfff tai. O dėl ko lydytis, dėl blizgučių, kurie kainuoja po pusantro lito? rolleyes.gif

O diedai patys labai kaifuoja, nusipirkę kad ir telefoną už du šimtus litų, ar labiau - kokį už 2000? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 09 20, 11:26)
Laba diena, troliu myletojos wub.gif
Gal galima i Jusu buri bigsmile.gif

Gavau gimtadienio proga apyranke su dviem karoliukais thumbup.gif o R raide pati vakar nusipirkau thumbup.gif Norejau dar ir dar, alia MB pristabde doh.gif  lotuliukas.gif
Stai mano grozis wub.gif


oo,kokie žmonės -sveika prisijungusi ir įsigijusi grožių thumbup.gif 4u.gif Nu bet karoliukas neišpasakyto grožio blush2.gif

QUOTE(rasyte_ @ 2010 09 20, 11:55)
Aciu 4u.gif Sedziu ir ciupineju tuos karoliukus lotuliukas.gif MB mane sarka jau pradejo vadinti, kad lydausi del blizguciu, kurie kainuoja gerus pinigus laugh.gif Alia ka tiem diedam suprasti lotuliukas.gif


tai tegu džiaugiasi vyras kad mėgstam puoštis ir gražiai atrodyti thumbup.gif

QUOTE(borooze @ 2010 09 20, 11:56)

Maloniausia akimirka :


sveika,superinė foto -nereali thumbup.gif

Ruti,wow kokia faina mašinikė thumbup.gif nu man tai ji graži,hm,tuoj pati užsimanisiu doh.gif ne ne,negaliu,pažadas iki lapkričio nieko nepirkti blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 09 20, 12:17)
Kokia boroozes nuotrauka wub.gif
Pfff tai. O dėl ko lydytis, dėl blizgučių, kurie kainuoja po pusantro lito?  rolleyes.gif

O diedai patys labai kaifuoja, nusipirkę kad ir telefoną už du šimtus litų, ar labiau - kokį už 2000? rolleyes.gif


va va,maniškiui nupirkau HTC wildefire - tai iki dabar aikčioja KOKS telefonas lotuliukas.gif
na gerai gerai,ir aš tokį turiu -bet aš labiau dėl trolių aikčioju lotuliukas.gif

beje ,vakar vyrui rodau kad va koks karolis ebay buvo nebrangiai,ir NEPIRKAU,ir va kokia aš gera ,ir kokią valią turiu rolleyes.gif o jis sako "NEBRANGIAI cia jau skaitosi???" doh.gif nu žodžiu palaikymas ne koks doh.gif žvengia jis iš manes dėl tų trolių tongue.gif nu ir tegu,o pats kiba juos nenešioja - kai skaičiavo mano apyrankė kiek verta,tai sakau davai paskaičiuojam gal tavo??? ten pusė karoliukų retirintų doh.gif
Atsakyti
sveikos,masiniukas nuostabus wub.gif
booroze,kaip kelione?
mergaites,kas cia per troliai? g.gif
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labamba: 20 rugsėjo 2010 - 11:26
QUOTE(labamba @ 2010 09 20, 12:25)
sveikos,masiniukas nuostabus wub.gif
booroze,kaip kelione?
mergaites,kas cia per troliai? g.gif
My Webpage

Man tai cia voverytes g.gif
http://www.trollbead...i...7(base_eur)
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 09 20, 11:26)
Laba diena, troliu myletojos wub.gif
Gal galima i Jusu buri bigsmile.gif

Gavau gimtadienio proga apyranke su dviem karoliukais thumbup.gif o R raide pati vakar nusipirkau thumbup.gif Norejau dar ir dar, alia MB pristabde doh.gif  lotuliukas.gif
Stai mano grozis wub.gif


Kaip smagu čia tave matyti thumbup.gif Graži pradžia, o šarvuotis ypatingo dailumo, be didelių baltų tarpų thumbup.gif

QUOTE(borooze @ 2010 09 20, 11:56)
na bet svarbiausiai, kad troliukai manieji daug ką matė, ir pagirų gavo wink.gif UK nors Pandora valdo, bet troliukų gerbėjų (netgi vyrų) savo kelionėje teko sutikti wink.gif VISI JIE JUMS SIUNČIA LINKĖJIMŲ  4u.gif

Maloniausia akimirka :


Tinka jie prie šito troliško fono thumbup.gif

QUOTE(Ruti @ 2010 09 20, 11:59)


Fainas mašiniukas thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyras wink.gif

Rutti - tik dabar uzkrovew man foto... masinytes zavi thumbup.gif:

labamba - kelione puiki, labai daug pamatem dar daugiau keliavom, skaniai valgem ir daug bendravom... bendro ispydzio apie UK negaliu pasakyti, bet Welsas uz Anglija daug mielesnis ir grazesnis smile.gif kol kas tik tiek galiu pasakyt wink.gif nes dar ispudziu pilna galva wink.gif

O pirkinys ten tik vienas, heart print trollbead... netycia radau viena praduotuvele, padare ispudi didelis (labai didelis, kaip zeme mazdaug) kankolas kaip pardavejas aiskino unika wink.gif bet irgi nelabai pardavejas nes ne daug zinojo sad.gif o ri pasirinkimas YPAC skurdus buvo ... na aisku jie deimantus paradvinejo, tai troliai wink.gif
Atsakyti
Mašinytė tikrai faina, bet jau nutarta - ji keliauja pas naują šeimininką. Todėl dabar jos nebegirkit, nes aš dar imsiu ir persigalvosiu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
http://cgi.ebay.com/...=item3cb0f05a3b

Kaip sitas? Gal perdaug, kaip uz toki. Seniai rupi, bet vis .....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 20 rugsėjo 2010 - 12:27
QUOTE(danske @ 2010 09 20, 13:27)
http://cgi.ebay.com/...=item3cb0f05a3b

Kaip sitas? Gal perdaug, kaip uz toki. Seniai rupi, bet vis .....

nebent iš kolekcinių interesų įsigyt ir padėt į dėžutę
bet šiaip man asmeniškai tokie nepatinka
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 09 20, 13:30)
nebent iš kolekcinių interesų įsigyt ir padėt į dėžutę
bet šiaip man asmeniškai tokie nepatinka

Sakai? As del zuvytes manau. Spalva per ryski, galetu buti saltai raudona.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 20, 13:47)
Sakai? As del zuvytes manau. Spalva per ryski, galetu buti saltai raudona.

Nu raudonumas man grazus sitas...o del zuvytes neturiu nuomones...ir tik viena foto...pagailejo keliu dol,...kad idet daugiau foto... wink.gif
Atsakyti
Fontanay cia tau mirksiukas.gif :

user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 20 rugsėjo 2010 - 14:29