Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 20, 09:07)
Ziurekit mano idetoj foto...Song skirtoj...apatiniai pitonai man nesa i auksarankes pitonus, viena tai tikrai ,kairej uz "D" raideles tai mataukad tikras...bet kiti du, tai abejoju...o kaip jums atrodo... g.gif

Labas rytas

auksarankės darbų nenagrinėjau, bet dėl tų dviejų dešinesnių "pitonų" tai man net mintis nekilo, kad jie tikri. Ta prasme, kad troliai tai gali būt, bet tokiu atveju tik unikos.
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 20, 09:07)
Ziurekit mano idetoj foto...Song skirtoj...apatiniai pitonai man nesa i auksarankes pitonus, viena tai tikrai ,kairej uz "D" raideles tai mataukad tikras...bet kiti du, tai abejoju...o kaip jums atrodo... g.gif

čia tie du iš arčiau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 09 20, 09:33)
Labas rytas

auksarankės darbų nenagrinėjau, bet dėl tų dviejų dešinesnių "pitonų" tai man net mintis nekilo, kad jie tikri. Ta prasme, kad troliai tai gali būt, bet tokiu atveju tik unikos.

Ai nu,gali but unikos, taip... drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 20, 09:43)
čia tie du iš arčiau
user posted image

O cia auksarankes:
user posted imageuser posted image

Sidabriukas tai tikrai matosi,kad ne toks...bet argi sunku padaryt toki,koky reik... g.gif
Papildyta:
O tokiu visai nesupykciau jei butu troliniu... biggrin.gif :
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 20 rugsėjo 2010 - 09:01
Mergaites, ACIU dar karteli uz sveikinimus ir pagyras mano dovanai aciuks.gif Sedziu va darbe via apsipatenkinus ir vis i apyranke pasiziuriu flirt.gif Song, geros tau darbo dienos, tegl niekas taves neisgasdina siandien biggrin.gif Enita, tu man i sveikinima saulute idejai, tai toks juokas paeme, galvojau, aiskiarege biggrin.gif O siaip greiciausiai joje dar atsidurs sviesus auksiniai kvarcai, gal labradoritai... Zodziu kai uzaugs, ji bus akmenu apyranke wub.gif
Atsakyti
Laba diena, troliu myletojos wub.gif
Gal galima i Jusu buri bigsmile.gif

Gavau gimtadienio proga apyranke su dviem karoliukais thumbup.gif o R raide pati vakar nusipirkau thumbup.gif Norejau dar ir dar, alia MB pristabde doh.gif lotuliukas.gif
Stai mano grozis wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 09 20, 10:26)
Laba diena, troliu myletojos wub.gif
Gal galima i Jusu buri bigsmile.gif


Sveika prisijungus 4u.gif Pagaliau atėjai biggrin.gif Graži pradžia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 20, 11:53)
Sveika prisijungus  4u.gif Pagaliau atėjai  biggrin.gif  Graži pradžia  thumbup.gif

Aciu 4u.gif Sedziu ir ciupineju tuos karoliukus lotuliukas.gif MB mane sarka jau pradejo vadinti, kad lydausi del blizguciu, kurie kainuoja gerus pinigus laugh.gif Alia ka tiem diedam suprasti lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

pasiilgai visų ir visko čia... sad.gif

na bet svarbiausiai, kad troliukai manieji daug ką matė, ir pagirų gavo wink.gif UK nors Pandora valdo, bet troliukų gerbėjų (netgi vyrų) savo kelionėje teko sutikti wink.gif VISI JIE JUMS SIUNČIA LINKĖJIMŲ 4u.gif

Maloniausia akimirka :

user posted image

Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
Oooo, Ruti jau ratuota... Na, ir kaipgi ispudziai?
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 09 20, 11:56)
Sveikos  4u.gif
pasiilgai visų ir visko čia... sad.gif
na bet svarbiausiai, kad troliukai manieji daug ką matė, ir pagirų gavo wink.gif UK nors Pandora valdo, bet troliukų gerbėjų (netgi vyrų) savo kelionėje teko sutikti wink.gif VISI JIE JUMS SIUNČIA LINKĖJIMŲ  4u.gif
Maloniausia akimirka :


sveika sugrizus 4u.gif nuotrauka super tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 09 20, 11:11)
Oooo, Ruti jau ratuota... Na, ir kaipgi ispudziai?


Žinokit mašinytė be galo daili wub.gif Nuotraukoje kažkokie šešėliai krenta, neatrodo taip gražiai, kokia yra iš tiesų. Labai daili ir nedidukė thumbup.gif
Bet... į mano dabartinę apyrankę ji netinka. Todėl greičiausiai greitu metu turės kitą šeimininką ax.gif Arba lauks, kol paaugs mano bernai ir pradės nešioti odinukes smile.gif
Atsakyti