Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Yell @ 2010 09 19, 22:49)
Dovanos geriau, kiek galima pačiai pirktis.
Šį mėnesį jau peržengtas limitas nežinau kiek kartų. Viskas nebepirksiu iki spalio jokių karolių, taupysiu pasitroliavimui Belgijoje ir Liuksemburge tongue.gif

Kiek gi cia beliko iki to spalio hihihi.gif O nuskambėjo taip, tarsi bent kokį pusmetį kaip minimum žadėtum nepirkt lotuliukas.gif
Atsakyti
http://cgi.ebay.com/...=item3cb0d8ebaa
Koks interesnas bigsmile.gif

Vis galvoju, girt ar ne , Erilukahos akmenukus. Is pavydo, gi. Tikrai , labai grazu.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 19, 22:54)
Kiek gi cia beliko iki to spalio  hihihi.gif O nuskambėjo taip, tarsi bent kokį pusmetį kaip minimum žadėtum nepirkt lotuliukas.gif

Pamiršau pridėt, kad nepirksiu, jei nemesit čia visokių nuorodų į karolius ir negundysit į ebay įlyst doh.gif
hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 19, 22:55)
Pamiršau pridėt, kad nepirksiu, jei nemesit čia visokių nuorodų į karolius ir negundysit į ebay įlyst  doh.gif
hihihi.gif

O tu būk atspari, manęs pvz. dar nė viena nuoroda nesugundė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 19, 21:49)
Dovanos geriau, kiek galima pačiai pirktis.
Šį mėnesį jau peržengtas limitas nežinau kiek kartų. Viskas nebepirksiu iki spalio jokių karolių, taupysiu pasitroliavimui Belgijoje ir Liuksemburge tongue.gif

mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif pavydu pasidare rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labamba: 19 rugsėjo 2010 - 22:03
QUOTE(Enita @ 2010 09 19, 22:57)
O tu būk atspari, manęs pvz. dar nė viena nuoroda nesugundė schmoll.gif

nu man jei nepatinka, tai ir nepatinka, bet jei patinka ir viskas... ir negaliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 19, 22:54)
http://cgi.ebay.com/...=item3cb0d8ebaa
Koks interesnas bigsmile.gif

Vis galvoju, girt ar ne , Erilukahos akmenukus. Is pavydo, gi. Tikrai , labai grazu.

Nu kam kalbet,...kam tylet...sitiek groziu prisudzius,...garantuotai dar visu neparodai... sitokia vynuoge papirkai, o ko nematom foto...ar man su regejimu negerai... mastau.gif

O sarvuotukas visai nieko butu, jei butu vienspalvis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 19, 22:54)
Vis galvoju, girt ar ne , Erilukahos akmenukus. Is pavydo, gi. Tikrai , labai grazu.


aš vat užtat ir negiriu, nes pavydžiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 19, 22:57)
O tu būk atspari, manęs pvz. dar nė viena nuoroda nesugundė schmoll.gif

Nu manes irgi ...bet kai ieini i nuoroda...paskui dar ir pasilieki...toliau pamaklinet...ir amen... doh.gif
Nors as po teisybei ne dauk perku ebay...va tik gal paskutini syk taip papirkau daugiau, net ne viena karoliuka is kart...paciai net keista... g.gif
Papildyta:
Kartais cia ne Song apyranke...Retirine raidele atitinka varda g.gif :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 19, 22:35)
Apsipirkau ir as  triniti.gif

Prie žemės tiek apsikarsčius netraukia? biggrin.gif

QUOTE(labamba @ 2010 09 19, 22:59)
mega_shok.gif  mega_shok.gif  mega_shok.gif pavydu pasidare rolleyes.gif

Jazau, mane tavo parašas į isteriją įvedė, maniau, virusas po kompą grybauja doh.gif

Erika, ne mano verysad.gif Negaunu niekur savo raidės. Neparduoda.

Aš iš diedo vakar vaiko pirmo gimtadienio proga gavau gėlių daug ir trolišką katę. Taip jam susišvietė biggrin.gif Taigi, ant apyrankės dabar turiu dvi-vieną mažą, savo pirktą, ir diedo, didelę rolleyes.gif
----------------------------------

Ryt išeinu į darbą. Palinkėkit sėkmės flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 09 20, 00:24)
Prie žemės tiek apsikarsčius netraukia? biggrin.gif
Jazau, mane tavo parašas į isteriją įvedė, maniau, virusas po kompą grybauja doh.gif

Erika, ne mano verysad.gif Negaunu niekur savo raidės. Neparduoda.

Aš iš diedo vakar vaiko pirmo gimtadienio proga gavau gėlių daug ir trolišką katę. Taip jam susišvietė biggrin.gif Taigi, ant apyrankės dabar turiu dvi-vieną mažą, savo pirktą, ir diedo, didelę rolleyes.gif
----------------------------------

Ryt išeinu į darbą. Palinkėkit sėkmės flirt.gif


o kaip faina,kokias fainas dovanas gavai wub.gif
Linkim sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 09 20, 00:24)
Aš iš diedo vakar vaiko pirmo gimtadienio proga gavau gėlių daug ir trolišką katę. Taip jam susišvietė biggrin.gif Taigi, ant apyrankės dabar turiu dvi-vieną mažą, savo pirktą, ir diedo, didelę rolleyes.gif
----------------------------------

Ryt išeinu į darbą. Palinkėkit sėkmės flirt.gif

Smagu, sauni dovana... thumbup.gif

Nu sekmes... 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Laba ryta...

Ziurekit mano idetoj foto...Song skirtoj...apatiniai pitonai man nesa i auksarankes pitonus, viena tai tikrai ,kairej uz "D" raideles tai mataukad tikras...bet kiti du, tai abejoju...o kaip jums atrodo... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 20 rugsėjo 2010 - 08:10