Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(nidalaura @ 2010 09 19, 21:01)
Neee, pati. Bijau nepavykusiu staigmenu... Taduko nemaciau jau nezinau kiek menesiu. Matyt kokiam Lietuvos mieste merginos grazesnes, tai ten ir laikosi  hihihi.gif [COLOR=yellow]

Penktadienį buvo Kaune. Su broliu dvyniu. Kaip du vandens kibirai. Kažin ar apie trolius anas irgi taip pat svaigsta? Durna galva, nesumojau tuomkart paklaust...
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 19, 12:41)
kad masiško pirkimo nebuvo  schmoll.gif kai kas persigalvojo, kai kas pirko savarankiškai... Palauk, kol gausim mes, kas pirkom, tuos mašiniukus. Aš jau nebežinau, ar jis man tiks ir patiks, tai gal sugalvosiu parduot. Gal kuriai kitai jis netiks. O be to pilnas ebejus šitų mašiniukų, nusipirksi, kai įsitikinsi, kad tikrai reikia  mirksiukas.gif


aiskutis,as noriu berniukui savo viena uzverti ant odinukes ant kaklo,berniukui manau tiktu masiniukas,juolab pakvaises del masinu lotuliukas.gif ant apyrankes tai tikrai man nereikia schmoll.gif bet jam geresnio varianto nesugalvojau,jei kam nepatiks ar noresite perparduoti parasykite i az 4u.gif
QUOTE(Gretuteka @ 2010 09 19, 14:25)
o as kaip runu noriu, negaliu  doh.gif  kai pirkot po kiek mokejot mergaites? nes ziauriai noriu  blush2.gif


noriu ir as wub.gif
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 19, 14:32)
Susiveriau akmenu apyranke...:



Dievinu akmenis,nors ir viena turiu bet man patys paciausi thumbup.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 19, 19:01)
Panele Nidalaura prisiduoda su savo gimtadienio dovana nuo seimos ir draugu, o as tik kaip visada pasitarnauju ikeldama jos foto smile.gif


superine dovana,sveikinu su nuostabia svente wub.gif
Atsakyti
nidalaura, tai dabar rinksi juodai baltą? Ar čia jau išbaigtas variantas?
Atsakyti
Nidalauros dovana kokia grazi thumbup.gif wub.gif ir as tokios noriu..
nevykusiu staigmenu nemegstu ir as.. o tokiu pasitaiko, ir gan nemazai, nes spalvos man ir mb patinka skirtingos doh.gif trolius rinksiuos tik pati.
Atsakyti
Nidalaura grazi dovana wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 09 19, 20:36)
Aciu labai uz pagyrimus  aciuks.gif Zinokit as pati be amo...  Siaip dovana yra saulyte, du oniksai ir du stabdziukai ( lotuliukas.gif ). Perliukai ir pati grandinele is riuzavosios.  wub.gif

Nuostabi dovana... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 19, 19:01)
Panele Nidalaura prisiduoda su savo gimtadienio dovana nuo seimos ir draugu, o as tik kaip visada pasitarnauju ikeldama jos foto smile.gif


geresnės dovanos sugalvoti turbūt jau ir neįmanoma wub.gif
Atsakyti
Apsipirkau ir as triniti.gif
user posted image
Atsakyti
Kodėl man niekas tokių dovanų nedovanoja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 19, 21:43)
Kodėl man niekas tokių dovanų nedovanoja  verysad.gif

pati pasidovanok,jei nedovanoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 09 19, 22:47)
pati pasidovanok,jei nedovanoja mirksiukas.gif

Dovanos geriau, kiek galima pačiai pirktis.
Šį mėnesį jau peržengtas limitas nežinau kiek kartų. Viskas nebepirksiu iki spalio jokių karolių, taupysiu pasitroliavimui Belgijoje ir Liuksemburge tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 19, 22:43)
Kodėl man niekas tokių dovanų nedovanoja  verysad.gif

Vat ir as ta pagalvojau...bet ai sakau neverkslensiu cia i etery viesai... biggrin.gif Nors gimtadienis neuzilgo nusimato, ir net jubiliejus...tai ziuresim,ka cia maniskiai sumislys, ar ne... g.gif
Atsakyti