Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Yell @ 2010 09 19, 19:30)
Paėmiau. Jei jis orginalus, tai vertas tikrai daugiau, nei man dabar gavosi.

thumbup.gif , zinai naujokam irgi reikia isistvirtint ebejuje smile.gif
Atsakyti
Bet galima neimt, jei tau duoda ta pasiulyma? Man irgi kilo itarimas , kadkazkas is draugu pabidino. Nes pabidino, as pakeliau labai edaug, tada vel virs manes. Bet tokiais suoliais. Nuo pradines apie 50 ir virs manes vel 55$. Bet nepirko. O tai kas tam nepirkusiam? Nieko?
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 19, 19:44)
Bet galima neimt, jei tau duoda ta pasiulyma? Man irgi kilo itarimas , kadkazkas is draugu pabidino. Nes pabidino, as pakeliau labai edaug, tada vel virs manes. Bet tokiais suoliais. Nuo pradines apie 50 ir virs manes vel 55$. Bet nepirko. O tai kas tam nepirkusiam? Nieko?

Pas mane buvo parašyta - pasiūlymas galioja iki 26dienos ir valandos parašytos. Nurodyta paskutinė bidinimo kaina ir buy it now mygtukas. Nori perki, nori ne.
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 19, 19:48)
Pas mane buvo parašyta - pasiūlymas galioja iki 26dienos ir valandos parašytos. Nurodyta paskutinė bidinimo kaina ir buy it now mygtukas. Nori perki, nori ne.

Aciu.
Atsakyti
Panele Nidalaura prisiduoda su savo gimtadienio dovana nuo seimos ir draugu, o as tik kaip visada pasitarnauju ikeldama jos foto smile.gif
user posted image
Atsakyti
Laaaaaabai gražu wub.gif
Atsakyti

Erikos ir jos dukrelės apyrankės wub.gif

Nidalauros dovana thumbup.gif

aš grįžau nusikalusi po apsipirkimo vestuvėms,šiandien tik dabar pirmą kartą pavalgiau unsure.gif Kad į temą būtų - mačiau akropolyje du gintarus keistus,vienas toks mažuliukas mažuliukas (daugi mažesnis už mažiausią mano matytą trolį),o kitas kampuotas mirksiukas.gif Du labradoritai visai nieko,tik vieno kaina jau didesnė ax.gif
Atsakyti
Man irgi labai labai grazi Nidalauros dovana wub.gif Pagaliau brangioji tavo svajone isisipilde su saulute 4u.gif
Atsakyti
Aciu labai uz pagyrimus aciuks.gif Zinokit as pati be amo... Siaip dovana yra saulyte, du oniksai ir du stabdziukai ( lotuliukas.gif ). Perliukai ir pati grandinele is riuzavosios. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 09 19, 20:36)
Aciu labai uz pagyrimus  aciuks.gif Zinokit as pati be amo...  Siaip dovana yra saulyte, du oniksai ir du stabdziukai ( lotuliukas.gif ). Perliukai ir pati grandinele is riuzavosios.  wub.gif

Superinė dovana thumbup.gif O dovaną išsirinkai pati ar išrinko be tavo žinios? bigsmile.gif Nes man rodos, kad čia nagus prikišęs Tadas hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enita: 19 rugsėjo 2010 - 19:45
sarvuociu myletojoms:
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 19 rugsėjo 2010 - 20:09
Neee, pati. Bijau nepavykusiu staigmenu... Taduko nemaciau jau nezinau kiek menesiu. Matyt kokiam Lietuvos mieste merginos grazesnes, tai ten ir laikosi hihihi.gif [COLOR=yellow]
Atsakyti