Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 09 16, 21:45)
Jetus, aš galvoju, kad nataliunčikas dėkoja, kad jis gerai nuotraukas parinko, ir kad jį pagyrė lotuliukas.gif Triskart perskaičiau, kol supratau biggrin.gif

Man irgi taip pasirode...as net pakeliau, paziurejau,kas tema sukure... drinks_cheers.gif

Aciu kaip visada Erszebeth.... notworthy.gif
Atsakyti
Mano pradžia - vasario 25 d.
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 16, 22:43)
ogo kiek turto  bigsmile.gif o dar primink iš kur tas vielutes pirkai?  g.gif


Panoramoje, Tiimari parduotuvėje, netoli trolių, tik priešingoje atšakoje smile.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 16, 22:43)
O cia kartais ne is saldytuvo stalciukas... blink.gif


Nu ne lotuliukas.gif doh.gif Šaldytuvo stalčiukai dar gerokai per dideli, bet gera idėja, kur dėti, kai liga įsisenės lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 16, 23:40)
Aš laikau paprastoje dėžutėje:

user posted image


Va čia kiek konkolų mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 09 16, 22:46)
Mano pradžia - vasario 25 d.

O metai kelinti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 09 16, 23:46)
Mano pradžia - vasario 25 d.


Kiek jau konkolų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 16, 22:47)
Panoramoje, Tiimari parduotuvėje, netoli trolių, tik priešingoje atšakoje  smile.gif



žinau žinau bigsmile.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 09 16, 22:50)
Kiek jau konkolų      blush2.gif

Kokios aštuonios dešimtys. Apsistojau ties šiuo skaičiumi. Tikslas - nepasiekti triženklio.
Atsakyti
O kitos kur laikote, kas nemažai turite? Rodomės, negi aš viena kaip durnė pasirodžiau savo šaldytuvo stalčiuką? lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 09 16, 22:59)
Kokios aštuonios dešimtys. Apsistojau ties šiuo skaičiumi. Tikslas - nepasiekti triženklio.

blink.gif blink.gif blink.gif Rasida pas tave jau labai sunki stadija kaip suprantu biggrin.gif 4u.gif

As pora menesiu kaip stacionare o turto nedaug.....odinuke su uzsegimu, sidabrine su uzsegimu ir 11 karoliu is ju vienas retintas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 09 16, 23:59)
Kokios aštuonios dešimtys. Apsistojau ties šiuo skaičiumi. Tikslas - nepasiekti triženklio.


mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 16, 23:05)
O kitos kur laikote, kas nemažai turite? Rodomės, negi aš viena kaip durnė pasirodžiau savo šaldytuvo stalčiuką?  lotuliukas.gif  doh.gif


nu tikrai,davai rodomės visos kur laikot trolius ax.gif
Atsakyti