Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
O man va nepatinka ta fantazija su ametistu, su perlu žymiai gražiau.
Atsakyti
Truputelis dar akmenuku 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 18 rugsėjo 2010 - 20:32
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 18, 21:29)


O cia toks idomus uzsiegimas (as apie ta dali, kur foto virsuje) ar dar kazkas neiprasto? g.gif
Atsakyti
Su jum čia išprotėti galima doh.gif Visada maniau, kad jau ko ne ko bet labradorito man tai jau tirai nereikia schmoll.gif Ir ką jus manot? O gi jo man žvėriškai reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 18, 21:29)

Kaip neraliai atrodo tas melsvas apsiblausęs skaidruolis bigsmile.gif Kas čia per karolius? Unika kokia?
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(tik drugelis @ 2010 09 18, 21:38)
O cia toks idomus uzsiegimas (as apie ta dali, kur foto virsuje) ar dar kazkas neiprasto? g.gif

yra toks rare retired, senas senas labai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 18, 21:39)
Kaip neraliai atrodo tas melsvas apsiblausęs skaidruolis bigsmile.gif Kas čia per karolius? Unika kokia?

Cia chalcedonas, kaip tik siandien megoj papirkau, fainas akmenukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 09 18, 21:39)
Su jum čia išprotėti galima    doh.gif      Visada maniau, kad jau ko ne ko bet labradorito man tai jau tirai nereikia      schmoll.gif      Ir ką jus manot? O gi jo man žvėriškai reikia      doh.gif

oij tikiu brangioji drinks_cheers.gif o tu galvoji as ne is beprotnamio rasau? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Enita @ 2010 09 18, 21:39)
Kaip neraliai atrodo tas melsvas apsiblausęs skaidruolis bigsmile.gif Kas čia per karolius? Unika kokia?

cia tas is nauju akmenuku - chalcedonas, ar koks ten mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 09 18, 21:51)
Cia chalcedonas, kaip tik siandien megoj papirkau, fainas akmenukas  thumbup.gif

Bet gi jis baltas turėtų būt, o ne melsvas lyg unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 09 18, 21:51)
Cia chalcedonas, kaip tik siandien megoj papirkau, fainas akmenukas  thumbup.gif

Akropoli maciau nebloga sveisu zibanti labradorita, jei kam reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 09 18, 21:51)
Cia chalcedonas, kaip tik siandien megoj papirkau, fainas akmenukas  thumbup.gif

nu jau pirma atsakei drinks_cheers.gif ir kaip tau jis? as vis ciokinu ciokinu, ir man pradeda patikt. o kaip gyvai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 09 18, 21:53)
Akropoli maciau nebloga sveisu  zibanti labradorita, jei kam reikia  mirksiukas.gif

Chalcedona rinkausi is triju, ir issirinkau pati melsviausia, o siaip jis turi tokio svelniai svelniai salto melsvumo.Kaip ziuri juos atskirai atrodo vienodi, o kai sudedi tik tuomet pamatai kad jie skirtingo spalvos stiprumo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hylk: 18 rugsėjo 2010 - 20:57