Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Labas vakaras,
o kad jau groziu prideje wub.gif
O as puosiuosi (nesergu ir nelabai suprantu kodel jus cia visos save ligonemis padarete ) siais karoliais nuo balandzio menesio thumbup.gif
Turiu dvi apyrankes du uzsegimus ir karoliu kruva thumbup.gif
O del tu ligoniu tikrai keista nes as manau kad nesam mes cia kokios nesveikai ligotos juk mes esam moterys mylincios save ir sau praskaidrinancios kasdienybe thumbup.gif
O jei del kitu jus cia save ligonem vadinat tai man nusispjaut tegu vadina kaip nori tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Buckiukas @ 2010 09 17, 23:41)
Atsiprašau, kad įlendu neprisistačius, prisipažįstu, kad sergu šia liga jau nuo balandžio.  smile.gif 
Tiesiog perskaičiau labamba postus, lyg savo ir noriu perspėt, jei kas pirksit labradoritus, o gal ir kitus akmenis, būtinai gerai apžiūrėkit. Man jo labai labai reikėjo, kai pirkau, beveik išsilydžiau dėl grožio. Pirkdama tikrai nemačiau jokio skilimo, bet po to išlindo, kad iš išorės jis pažeistas - truputį nuskilęs. Kadangi tikrai pati jo nepažeidžiau, manau, kad greičiausiai tas pažeidimas jau būna, bet išlenda jį truputį panešiojus... Tai vyko renginio Babilone metu - pirkau prieš renginį, o rodžiau Kikirikės mamai ir abi pastebėjom.  doh.gif
Keist sutiko, nors ir nemanė, kad tai įskilimas. Man buvo akivaizdu, troliečiams - nelabai.  biggrin.gif  Bet pasilikau, nes gražus, jausmas, kad mano, nebekreipiu dėmesio net į tai, kad skilęs akmuo nėra labai gerai...


ooo,tai ar tik ne šalia mano mamos dirbate? a? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Laivite @ 2010 09 18, 00:02)
Labas vakaras,
o kad jau groziu prideje  wub.gif
O as puosiuosi (nesergu ir nelabai suprantu kodel jus cia visos save ligonemis padarete ) siais karoliais nuo balandzio menesio  thumbup.gif
Turiu dvi apyrankes du uzsegimus ir karoliu kruva  thumbup.gif
O del tu ligoniu tikrai keista nes as manau kad nesam mes cia kokios nesveikai ligotos juk mes esam moterys mylincios save ir sau praskaidrinancios kasdienybe  thumbup.gif
O jei del kitu jus cia save ligonem vadinat tai man nusispjaut tegu vadina kaip nori  tongue.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
nidalaura, su gimtadieniu happybday.gif

O čia dovanų:

user posted image
user posted image
Atsakyti
Nidalaura, su laaabai gražia sukaktimi! Būk laiminga! Ir jei troliai - laimės sudedamoji - daug daug jų happybday.gif

user posted image
Atsakyti
NIDALAURA SU GIMTADIENIU birthday.gif Dovanoju...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 18 rugsėjo 2010 - 07:31
Labas rytas smile.gif

QUOTE(Laivite @ 2010 09 18, 00:02)
mes esam moterys mylincios save ir sau praskaidrinancios kasdienybe 


Šitą prašom į temos pirmą puslapį atitinkamom ridėm bigsmile.gif

Nidalaura 4u.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 09 18, 00:02)
O del tu ligoniu tikrai keista nes as manau kad nesam mes cia kokios nesveikai ligotos juk mes esam moterys mylincios save ir sau praskaidrinancios kasdienybe  thumbup.gif
O jei del kitu jus cia save ligonem vadinat tai man nusispjaut tegu vadina kaip nori  tongue.gif

Cia gi jumoras...as ir neskaitau saves ligone... schmoll.gif Nors vakar buvau apkaltinta "priklausomybe" biggrin.gif Tai labai galvojau, ar tikrai...Ir ismasciau ,kad tikrai ne... schmoll.gif
Juk moterys puosesi visais laikais...tik ju papuosalai visais laikais skiresi... Ir kaip viena cia skaiciukus buvo imetusi nuo 5-6... Suprantat cia mums dideli pinigeliai... ir 100lt ir 300lt..., bet istikro, kazkas gal nesioja zieduka su deimantuku uz kury mokejo 15... auskariukus uz tiek pat...ir dar daugiau....kazkas 100... pakloja uz papuosala...ir jos nieks nekaltina priklausomybe... As manau, kad kiekviena moteris puosiasi pagal savo kisene...priklausomai nuo seimos pajamu... Ir visada atsiras, kas sakys ligones...tokia kaina...79lt vienas karoliukas... Ir visada atsiras kas pasakys...cia toks totalus "s" ...biezdieluskos po 79lt...niekalas kurio niekad neuzdeciau...va ziedas su deimantu, tai cia jega... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(simre @ 2010 09 18, 08:35)
Labas rytas smile.gif
Šitą prašom į temos pirmą puslapį atitinkamom ridėm  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Gal net reiktu keist musu statusa, gana cia but ligonem... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 18 rugsėjo 2010 - 07:47
Evidenta nenori sudalyvaut... mirksiukas.gif

http://www.apievestu...jos-zvaigzdemis

Ups...cia jau posfaktum... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 18 rugsėjo 2010 - 08:03
NIDALAURA, BRANGIOJI, SU GIMTADIENIU TAVE 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Nidalaura, sveikinu happybday.gif

user posted image
Atsakyti
Mergaites, ACIU aciuks.gif Zinokit, net basas angeliukas per sirdele perbego, kai pamaciau tiek sveikinimu wub.gif Jei troliuku verte matuociau pagal tai, kiek juos rinkdama pazinau siltu, geru zmoniu ir susiradau nuostabiu draugu, tai jie tiesiog neikainojami wub.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie sveikinimų Nidalaurai 4u.gif

user posted image
Atsakyti