Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Labų dienų 4u.gif

Aš va kažkaip irgi dar ramiai pro trolius negaliu praeiti...vis kažko ieškay ebayjuje, žiūrinėju ką čia gražaus papirkis.... ech.. ryt varysiu fantaziją pirkti. Jau jaučiu kad tam reikalui pribrendau.
Atsakyti
o man atrodo kad nesustosit, norėsis vis dar ir dar, čia juk TROLLYGĖ bigsmile.gif o ji nepagydoma mirksiukas.gif

bet mane kol kas unikai netraukia, daug noriu akmenų, perlu ir retired blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 17, 18:33)
O aš atsisėdau ir ramiai susidėliojau, ko aš dar noriu. Ta prasme, noriu visko, bet raz visko nėr, kokie planai. Tai tuose planuose, ple, 71 karolis lotuliukas.gif Visi kataloginiai, be jokių ten limited edition ir unikų lotuliukas.gif

Čia jau turint kiek te? 5 apyrankes??? bigsmile.gif
Mano norai tuomet baisiai kuklūs - is kataloginiu sidabriukų būtinai noriu tik vieno rolleyes.gif, dar kokie 3-4 tokie "so-so", o is stikliukų norėč dar kokių 8-10 karolių... Dar dėl akmenų abejoju, net nebežinau, ar jų noriu g.gif Nu ir iš LE gal dar kažko norėsis, bet pvz vokiškoji kolekcija neužkabino...
Atsakyti
sveikos,mergaites,noriu jusu nuomones blush2.gif pirkau labradorita(pilkiu) niu ir kas uzkliuvo na suprantu naturalus akmuo yra itrukimu,kurie man tikrai patinka viduj kai atrodo kad suskilineja,bet ar turi isorineje puseje buti iskile,na kazkaip man nepatiko,atrodo,kad buvo nukrites ir nutrupejas,nors pardaveja tikino,kad taip turi buti g.gif nu suabejojau,nepatinka man tas vaizdas atrodo kaip brokas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 09 17, 19:34)
sveikos,mergaites,noriu jusu nuomones blush2.gif pirkau labradorita(pilkiu) niu ir kas uzkliuvo na suprantu naturalus akmuo yra itrukimu,kurie man tikrai patinka viduj kai atrodo kad suskilineja,bet ar turi isorineje puseje buti iskile,na kazkaip man nepatiko,atrodo,kad buvo nukrites ir nutrupejas,nors pardaveja tikino,kad taip turi buti g.gif nu suabejojau,nepatinka man tas vaizdas atrodo kaip brokas doh.gif

Tai kam tuomet pirkai? g.gif
Atsakyti
Aš irgi nepirkčiau, jei man nepatiktų. Būna visokių tų akmenų, bet jei man atrodytų aptrupėjęs - neimčiau smile.gif Gi yra neapstrupėjusių smile.gif
Atsakyti
Labuka visoms smile.gif
Mergytes pakomentuokit kuo skiriasi odinukes uz 69lt ir 93t?neapsisprendziu kuria pirkt ax.gif ir ar prie abieju duoda karoliukus?
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2010 09 17, 20:14)
Labuka visoms smile.gif
Mergytes pakomentuokit kuo skiriasi odinukes uz 69lt ir 93t?neapsisprendziu kuria pirkt ax.gif ir ar prie abieju duoda karoliukus?

Skiriasi tuo, kad pirmosios be sidabrinių galiukų, antrosios - su, t.y. antrosios žymiai patogesnės, jei žadi dažnai nuvert/užvert karoliukus, nes kai nėr galiukų, tai ganėtinai sunku padaryt, mane pvz. nervina, užtai jos ir nenešioju, nebent vienąkart pasikankini, suveri ir daugiau nebeuiminėji jų.
Atsakyti
Nebėr po 69 irnesakyk.gif Senas modelis čia. Jis tik kataloguose jau. Natūroj nėr.

Skiriasi galiukais - naujam yra galiukai, patogiau vert. O senam nėra galiukų, veriasi tiesiai ant odos. Man visai fainas, tik kad jo nėr smile.gif

O jei teoriškai kur nors rastum tą sen, tau turi duot tuos karoliukus...
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2010 09 17, 20:14)
Labuka visoms smile.gif
Mergytes pakomentuokit kuo skiriasi odinukes uz 69lt ir 93t?neapsisprendziu kuria pirkt ax.gif ir ar prie abieju duoda karoliukus?

Merginos jau tau paaiskino kuom jos skiriasi 4u.gif As pirkau naujaja odinuke, ta brangesne ir man karoliukus dave 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 17, 18:38)
Tai kam tuomet pirkai? g.gif


kai nusipirkau tada ir pamaciau doh.gif
QUOTE(Noa @ 2010 09 17, 19:08)
Aš irgi nepirkčiau, jei man nepatiktų. Būna visokių tų akmenų, bet jei man atrodytų aptrupėjęs - neimčiau smile.gif Gi yra neapstrupėjusių smile.gif

nu jis man patiko,bet to nutrupejusio net nemaciau,gal dabar visai ir nieko tik labai gerai apziurejus matosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 09 17, 21:13)
kai nusipirkau tada ir pamaciau doh.gif

nu jis man patiko,bet to nutrupejusio net nemaciau,gal dabar visai ir nieko tik labai gerai apziurejus matosi 4u.gif


Atsiprašau, kad įlendu neprisistačius, prisipažįstu, kad sergu šia liga jau nuo balandžio. smile.gif
Tiesiog perskaičiau labamba postus, lyg savo ir noriu perspėt, jei kas pirksit labradoritus, o gal ir kitus akmenis, būtinai gerai apžiūrėkit. Man jo labai labai reikėjo, kai pirkau, beveik išsilydžiau dėl grožio. Pirkdama tikrai nemačiau jokio skilimo, bet po to išlindo, kad iš išorės jis pažeistas - truputį nuskilęs. Kadangi tikrai pati jo nepažeidžiau, manau, kad greičiausiai tas pažeidimas jau būna, bet išlenda jį truputį panešiojus... Tai vyko renginio Babilone metu - pirkau prieš renginį, o rodžiau Kikirikės mamai ir abi pastebėjom. doh.gif
Keist sutiko, nors ir nemanė, kad tai įskilimas. Man buvo akivaizdu, troliečiams - nelabai. biggrin.gif Bet pasilikau, nes gražus, jausmas, kad mano, nebekreipiu dėmesio net į tai, kad skilęs akmuo nėra labai gerai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Buckiukas: 17 rugsėjo 2010 - 22:42