Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek laiko jau sergate trolialige? *Susirgimo pradžia laikoma pirmo karoliuko/apyrankės įsigijimas (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(rasida @ 2010 09 17, 16:35)
Nemaniau, kad taip pasakysiu: nė vienos man patikusios biggrin.gif  Remisija, rimtai.



QUOTE(Enita @ 2010 09 17, 16:48)
Tą patį pagalvojau, bet jau nebeišdrįsau pasakyt  cool.gif


Pff, rado, kuo džiaugtis. Jokios remisijos tai dar nereiškia, užsimanėt. Man irgi nė viena nepatiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 17, 16:58)
Pff, rado, kuo džiaugtis. Jokios remisijos tai dar nereiškia, užsimanėt. Man irgi nė viena nepatiko  biggrin.gif

Na tai tau gal bent šiaip yra karolių, kurių reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 17, 16:48)
Tą patį pagalvojau, bet jau nebeišdrįsau pasakyt  cool.gif

Neveltui vasario gale pradėjom rinkti, turbūt įtakoja skonį lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes isrankios jau, o va naujokem tai gal yra i ka akis paganyti smile.gif nors ir man jau nieks nepatinka, pati nezinau ko noriu ax.gif
Mergos macrow pasipilde visais galais, ir LE, ir retired 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 17, 16:48)
Tą patį pagalvojau, bet jau nebeišdrįsau pasakyt  cool.gif

Tai kad ir man, ne vienos nereik ...kad ir uz aciu... g.gif
Atsakyti
Vajei, kaip jums gerai. Man tai daug ko dar reikia blush2.gif Ūūū, bent 20 karolių tai tiksliai, nors realiai neskaičiavau - gali būt, kad ir daugiau. Pasakė Noa, pradėjus 5-tą apyrankę ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 17, 18:02)
Vajei, kaip jums gerai. Man tai daug ko dar reikia blush2.gif Ūūū, bent 20 karolių tai tiksliai, nors realiai neskaičiavau - gali būt, kad ir daugiau. Pasakė Noa, pradėjus 5-tą apyrankę ph34r.gif

Ne , ne taip supratai...man irgi reik... biggrin.gif bet is tu uniku kur fontanay pridejus buvo,... mums nieko nereik.... schmoll.gif biggrin.gif Nors kai pagalvoju, man uniku niekada nereikejo... Man tik sarvuociai dar nieko...o visos kitos, del manes gali ir nebut... blush2.gif
Idomu cia gerai, ar blogai...ar tai reiskia kad as ne tokia sunki ligone kaip jus... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 17 rugsėjo 2010 - 17:15
Šian manęs vyras užklausė, kiek vertas tas mano visas lobis. Bandžiau išsisukt su atsakymu, kad nežinau, niekad neskaičiavau ir pan. Bet jis taip gudriai matematiškai greit paskaičiavo, kad jei kiekvieno vieneto vidutinė kaina apytiksliai 100, tai gaunas 5000-6000. Ir kai išdalini tai 6 mėnesiams doh.gif , tai jau tikrai nieko daugiau nebesinori schmoll.gif
Atsakyti
[quote=Fontenay,2010 09 17, 15:24]

Nu bet jau pas dana padave uniku neblogu komplektais kiekvienos skoniui , ir dar visai nebrangiai iseina viens kankolas iki 75 lt :

http://www.diamonds4...83-p-47680.html

http://www.diamonds4...54-p-47657.html

Grazu... na is situ dvieju rinkiniu man laabai tiktu po viena prie perlo akies ax.gif o daugiau nelabai... pirmiau norisi sarvuociu daugiau i draugija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 17, 18:19)
Ir kai išdalini tai 6 mėnesiams doh.gif , tai jau tikrai nieko daugiau nebesinori schmoll.gif

Tu geriau neskaičiuok, ramiau gyvensi doh.gif

O aš atsisėdau ir ramiai susidėliojau, ko aš dar noriu. Ta prasme, noriu visko, bet raz visko nėr, kokie planai. Tai tuose planuose, ple, 71 karolis lotuliukas.gif Visi kataloginiai, be jokių ten limited edition ir unikų lotuliukas.gif

Guodžia tik, kad norimų jau mažiau, negu turiu... Tiesa, nežymiai hihihi.gif

Va kai tuos turėsiu, tada būsiu gera ir ramiai gyvensiu rolleyes.gif Papirksiu kokį vieną iš naujų kolekcijų, i psio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 17, 18:33)

Va kai tuos turėsiu, tada būsiu gera ir ramiai gyvensiu rolleyes.gif Papirksiu kokį vieną iš naujų kolekcijų, i psio rolleyes.gif

Tikim,tikim... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 17, 18:37)
Tikim,tikim... rolleyes.gif

Jo jo, taip ir bus bigsmile.gif Tada vat ir pašnekėsim apie remisiją... O kol kas negaliu rolleyes.gif
Atsakyti