Įkraunama...
Įkraunama...

Ožiai iki metukų

QUOTE(ragnez @ 2011 07 20, 12:58)
taip nebuna.
tada sukeiti vietom - zemai padeti tokius, kuriu negaila kraustyt. auksciau tokius, kurie gali duzti arba buti pavojingi vaikui. spinteliu turis nuo to nepasikeicia - pasikeicia tik daiktu vieta.
o tu parodyk, ka GALIMA su gelytem daryti - pauostyti, apziureti ziedeli, paglostyti, suskaiciuoti ziedelius, surasti vienos ar kitos spalvos gelyte, suzinoti gelyciu vardus, paziureti, ar prie gelyciu atskrenda bites ir drugeliai... atsinesti vaikiska knygele su gelytem ir paziureti, ar lauke auga tokios gelytes, kaip knygelej nupiestos...
negi tik viena iseitis yra - tempti vaika salin...

tai rodziau kad pauostyt reikia ir aiskinau kad negalima kad skauda gelytei kad tegul zydi , o ji kaip velniukas skint nori ir viskas . . kartais atrodo suprato neskins tik paciupines paglostys ir tik ziurek ji tik capt uz tos geles ziedelio ir nuskyne blush2.gif
Atsakyti
As paminejau krastutinius sprendimus.
Yra labai daug ivairiu sprendimu, pasirinkimu kad to paprasciausiai isvengti.
Kartais uztenka tik fantazija isijungti smile.gif
Atsakyti
Mano maziui dar tik 7 men.,bet jau nuo 5- 6 men prasidejo zyzimas.dar kai nemokejo ropoti ir negaledavo pasiekti kazkokio zaislo,kurio jis noredavo tuo metu,tai labai zirzdavo,skusdavosi savo kalba doh.gif dabar irgi jei kazka valgau ir jam neduodu,tai ojojoj kiek skundu isgirstu,i kelnes kabinasi,ciumpa uz lekstes,lipa,kariasi,krenta,tada dar daugiau klykimo prasideda doh.gif jei valgau kokius vaisius,tai duodu ir jam kokia slyva ar vyvuoge,tai issisiepes iki ausu tada buna,kanda su savo vienu dantuku,ciulpia sultis,tada jau gerai buna biggrin.gif tai pastoviai kai jau sedu valgyt,tai ir jam kazka vis duodu pakramtyt kad uzsiemima turetu. Ir stovet dabar labai jau nori,tik dar paciam nelabai iseina atsistoti be mano pagalbos,tai irgi labai pyksta kai as ji bandau pasodint,o jis kojyciu nelenkia,nori stovet tai irgi zirzia labai.arba pats priropoja prie lovos,kabinasi,bet niekaip nepavyksta atsistoti,tai oj koks nepatenkintas buna smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cc-mark: 21 liepos 2011 - 22:28
QUOTE
dabar irgi jei kazka valgau ir jam neduodu,tai ojojoj kiek skundu isgirstu,i kelnes kabinasi,ciumpa uz lekstes,lipa,kariasi,krenta,tada dar daugiau klykimo prasideda doh.gif jei valgau kokius vaisius,tai duodu ir jam kokia slyva ar vyvuoge,tai issisiepes iki ausu tada buna,kanda su savo vienu dantuku,ciulpia sultis,tada jau gerai buna biggrin.gif

wub.gif dažniau paskatink tokį jo susidomėjimą tavo maistų - bus mažiau problemų dėl nevalgymo

teisingai, mažylis jau mokasi bendrauti paprašyti ko jam reikia ir tai yra gerai ir tikrai ne ožiukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2011 07 22, 14:45)
wub.gif dažniau paskatink tokį jo susidomėjimą tavo maistų - bus mažiau problemų dėl nevalgymo

teisingai, mažylis jau mokasi bendrauti paprašyti ko jam reikia ir tai yra gerai ir tikrai ne ožiukai  wub.gif



Na mano mazius apetitu tikrai nesiskundzia,valgo kas valanda ir dar tarp tu valgymu dar visko nori,o ypatingai to,kas yra mano leksteje biggrin.gif kartais net neimanoma ramiai pavalgyti,ropoja ratais aplink mano kede kaip koks suniukas ir zirzia kol kazko ir jam neduodu pakramtyti doh.gif na bet man ir vyrui tai sukelia nemazai juoko toks jo elgesys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė999 @ 2011 07 20, 12:11)
Suneliui 8men.,
Kad ir dabar laikau ant keliu, o jis muistosi i visas puses  doh.gif  wacko.gif


Jam turbut visiskai neidomu, kad mama kaba prie kompiuterio, uzuot via demesi skyrus jam.
Atsakyti
Dar ir kaip turi oziuku. Manipuliuoja ,oi gudragalviai tie maziai lotuliukas.gif
Atsakyti