Įkraunama...
Įkraunama...

Ožiai iki metukų

Labas,
Auginu dukterį, jai greit bus 11 mėn., atrodo dar mažutė, bet ožiukus moka rodyti. Jei ko nors nori, bet negauna, taip rėkti pradeda, kad nuraminti neįmanoma, nebent paduotum tą daiktą, kurio ji nori. schmoll.gif Viena beveik išvis nepabūna, nuolat kabinasi man į kojas, zyzia, verkia. Paimu - kuriam laikui gerai, bet po kiek laiko vėl ropščiasi ant žemės. Padedu ant žemės - vėl zirzia ir kabinasi į kojas, jei neimu, verkia, bet net ne tai, kad verkia, o rėkia, bliauna, kaip nežinau kas. unsure.gif
Kartais tokios nesąmonės jai užplaukia, kad niekas kitas jos negali net pirštu paliest, prisileidžia tik mane, nuo rankų nenulipa, o man ir valgyt reik padaryt, ir apsitvarkyt, galų gale ir į wc nueit, o ji neleidžia, klykia baisiausiai, jei kas kitas ant rankų ją paima. O apie užmigdymą geriau net nepasakosiu... abu su vyru vargstam. verysad.gif
Kaip kažką keist? Apie pliaukštelėjimus per užpakalį jokios kalbos ir būt negali (esu labai prieš), kaip auklėti, kad ji suprastų? Juk ji dar maža.. blink.gif
Atsakyti
O apie kokius daiktus eina kalba? Mano vaikas irgi visur lipa, lenda, viska nori isbandyti. Daiktai, kuriu negalima tampyti dazniausiai buna saugiai padeti. su visais kitais as leidziu vaikui susipazinti.
O kokius zaidimus jus zaidziate su vaiku? Ka jis megsta veikti?
Bet jau maniskis megsta kas kazkiek laiko prieiti prie manes ir pasiprasyti ant ranku, bet neilgai nori ant ju buti, megsta zaisti ir vienas, duotis po kambarius, ypac megsta slepynes.
O gal jam tiesiog reikia daugiau mamos demesio, sugalvokite naujos veiklos, kad uzimti vaika, gal tada jam noresis ir vienam kuri laika pazaisti.
Del migdymo - as vaiko per prievarta nemigdau, migdau kai jau matau, kad luzta.
Atsakyti
esu kazkur skaicius viskas ka mato vaikas reikia jam duoti o daigtu kuriu tikraI negalima imti reikia padeti kad nematytu. Bet tai ka negi geles su vazonais slepti dabar i spinta lotuliukas.gif , as kazkaip su tokia situacija kaip jusu mazai susiduriau, maniskiui nuopat pradziu budavokas negalima niekad ir neduodama,taip jis iprato kad yra galima ir yra negalima, o daigtai kuriuos kartais duodu kartais ne tai labai oziuojasi jeigu uzsimano ir negauna smile.gif
bet pas mus namie beveik viskagalima imti hihihi.gif isskyrus vyro cigaretes, degtukus, ziebtuvelius, peilius, zirkles , atsuktuvus ir panasiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikita_G: 16 rugsėjo 2010 - 14:55
Su vaiku tikrai daug bendraujame abu su vyru, mokome - jai dar nėra metukų, bet moka pasakyti nemažai žodžių, žaisti žaidimus (ploti katutes, daryti viru viru košę, pasislėpti po palute ir daryti "ku ku" ir pan.). Aš nemanau, kad ji gauna mažai dėmesio, manau netgi priešingai - ji pratusi gauti ko gero per daug dėmesio, nes abu su vyru visą vasarą būdavom namuose. O dabar kai vyrui tenka išvažiuoti ir aš lieku viena su ja, tai padėk dieve, aš neturiu laiko net dantų išsivalyti, į wc nueiti, iškart verkdama šliaužia prie durų iš paskos, kabinasi į kojas, virsta ant žemės ir visaip kitaip rodo nepasitenkinimą.
Daiktai, kurių dažniausiai ji nori - knygos (knygos vaikams storais lapais jai netinka, nes neplyšta puslapiai), drėgnų servetėlių pakelis, kad galėtų ištraukt visas servetėles, tušinukai ir kiti pailgi daiktai, tualetinis popierius, nes ridenasi ir smagiai plėšyt galima. Kai reikia padaryt jai košę, paduodu tas drėgnas servetėles, nes kitaip atseks į virtuvę, kabinsis į kojas, grius (grindys plytelėm klotos, tad kietos). Žodžiu vargas... wacko.gif
O kai teko laukt iki tokios stadijos, kad taip nori miego ir atrodo tuoj luš, gavos tik blogiau - verkšlena - nepadėsi į lovytę ir ant rankų sunkiai nuraminsi. Tad geriau nelaukti, kol pervargs. Šiandien pietų užmigo gražiai, tfu tfu...
Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2010 09 16, 17:04)
Labas,
Auginu dukterį, jai greit bus 11 mėn., atrodo dar mažutė, bet ožiukus moka rodyti. Jei ko nors nori, bet negauna, taip rėkti pradeda, kad nuraminti neįmanoma, nebent paduotum tą daiktą, kurio ji nori.  schmoll.gif  Viena beveik išvis nepabūna, nuolat kabinasi man į kojas, zyzia, verkia. Paimu - kuriam laikui gerai, bet po kiek laiko vėl ropščiasi ant žemės. Padedu ant žemės - vėl zirzia ir kabinasi į kojas, jei neimu, verkia, bet net ne tai, kad verkia, o rėkia, bliauna, kaip nežinau kas.  unsure.gif
Kartais tokios nesąmonės jai užplaukia, kad niekas kitas jos negali net pirštu paliest, prisileidžia tik mane, nuo rankų nenulipa, o man ir valgyt reik padaryt, ir apsitvarkyt, galų gale ir į wc nueit, o ji neleidžia, klykia baisiausiai, jei kas kitas ant rankų ją paima. O apie užmigdymą geriau net nepasakosiu... abu su vyru vargstam.  verysad.gif
Kaip kažką keist? Apie pliaukštelėjimus per užpakalį jokios kalbos ir būt negali (esu labai prieš), kaip auklėti, kad ji suprastų? Juk ji dar maža..  blink.gif


sveika,
Na su tais oziukais, tai tikiu visiems vaikams ju yra. Mano mergytei dabar jau 1m, bet atsimenu nuo kokio 9 men labai mamyciuke pasidare: visada visur is paskos, jei siurbiu kambarius, tai negaliu jos palikti zaisti, nes rekia "visa gerkle", turiu viena rankute vestis ja salia, kita "siurblio slanga" laikyti... ir taip visur kartu, kazkur uz kampo nueinu namie, jau girdziu zyzia lekia ropodama ieskoti.... Gal cia toks laikas, kai tokiam maziukui vaikui mama visas pasaulis, tai bijo nepradanginti jos. Gal vienas jauciasi nesaugus, kai tiek daug pazinimo aplinkui, na ropojimas, vaiksciojimas tiek nauju daiktu, tiek nauju vaizdu, gal pasaulis didelis atrodo, o mama suteikia ta sauguma - net nezinau. Gal visgi pasikeis.
Manau gal netgi butu gerai vaikuciams daugiau laiko pabendrauti su kitais vaikais, kad truputi daugiau nors mintim nuo mamos atitruktu, gal nebutu tada tokie "mamyciukai". Mes gyvenam netoli Kacergines,todel i Kauna dabar su mazu vaiku retai nuvaziuojam, bet jei nuvaziuojam, tai manoji prekybos centre ramiai pro vaikus nepraeina, visiemm "labas" rankute kisa, akys dideles, tiek tie vaikai ja zavi. Tai jei buna proga su draugiu vaikuciais stengiuosi kaip imanoma dazniau susitikti, kad dukrele turetu progos paivairinti savo dieneles, netik leisdama laika su mama istisas dienas:)
Tai atsakymas i tavo klausima, manau butu toks: tikriausiai cia toks vaikeliu periodas, kad be mamos niekur, arba bandyti rasti kazkokios veiklos vaikui, kad jis ja dometusi daugiau nei "kur mama" smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Cikita_G @ 2010 09 16, 16:53)
esu kazkur skaicius viskas ka mato vaikas reikia jam duoti o daigtu kuriu tikraI negalima imti reikia padeti kad nematytu. Bet tai ka negi geles su vazonais slepti dabar i spinta  lotuliukas.gif , as kazkaip su tokia situacija kaip jusu mazai susiduriau, maniskiui nuopat pradziu budavokas negalima niekad ir neduodama,taip jis iprato kad yra galima ir yra negalima, o daigtai kuriuos kartais duodu kartais ne tai labai oziuojasi jeigu uzsimano ir negauna  smile.gif
bet pas mus namie beveik viskagalima imti  hihihi.gif  isskyrus vyro cigaretes, degtukus, ziebtuvelius, peilius, zirkles , atsuktuvus ir panasiai


Ji irgi žino žodį "negalima", pvz krapštyti rozetes, nes pas mus jos žemai, tampyti laidus ir pan. Tik išgirdus tą žodį "negalima", kad pradės verkti - daug labaiu ir stipriau, nei kad užsigaudama. Bet paverkia ir nustoja ir nebeima tų daiktų.
Papildyta:
QUOTE(MargaritaJulija @ 2010 09 16, 17:06)
sveika,
Mes gyvenam netoli Kacergines,todel i Kauna dabar su mazu vaiku retai nuvaziuojam, bet jei nuvaziuojam, tai manoji prekybos centre ramiai pro vaikus nepraeina, visiemm "labas" rankute kisa, akys dideles, tiek tie vaikai ja zavi. Tai jei buna proga su draugiu vaikuciais stengiuosi kaip imanoma dazniau susitikti, kad dukrele turetu progos paivairinti savo dieneles, netik leisdama laika su mama istisas dienas:)
  Tai atsakymas i tavo klausima, manau butu toks: tikriausiai cia toks vaikeliu periodas, kad be mamos niekur, arba bandyti rasti kazkokios veiklos vaikui, kad jis ja dometusi daugiau nei "kur mama" smile.gif))


Nu va, kaip fainai, o mes gyvenam Kačerginėj smile.gif Ir į lauką išeinam ir į Kauną nuvažiuojam dažnai ir senelius dažnai lankom, bet svetimų žmonių, nepažįstamų ji neprisileidžia. Koks svetimas geriau jos net nekalbintų, nes tuoj dūdas paleis.. O jei dar palies ar bandys paimt... doh.gif Manoji netgi turi ir draugę beveik bendraamžę ir su ja dažnai susitinka. Nu žodžiu, tikiuosi tu teisi ir visa šita praeis...
Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2010 09 16, 15:34)
Labas,
Auginu dukterį, jai greit bus 11 mėn., atrodo dar mažutė, bet ožiukus moka rodyti. Jei ko nors nori, bet negauna, taip rėkti pradeda, kad nuraminti neįmanoma, nebent paduotum tą daiktą, kurio ji nori.  schmoll.gif  Viena beveik išvis nepabūna, nuolat kabinasi man į kojas, zyzia, verkia. Paimu - kuriam laikui gerai, bet po kiek laiko vėl ropščiasi ant žemės. Padedu ant žemės - vėl zirzia ir kabinasi į kojas, jei neimu, verkia, bet net ne tai, kad verkia, o rėkia, bliauna, kaip nežinau kas.  unsure.gif
Kartais tokios nesąmonės jai užplaukia, kad niekas kitas jos negali net pirštu paliest, prisileidžia tik mane, nuo rankų nenulipa, o man ir valgyt reik padaryt, ir apsitvarkyt, galų gale ir į wc nueit, o ji neleidžia, klykia baisiausiai, jei kas kitas ant rankų ją paima. O apie užmigdymą geriau net nepasakosiu... abu su vyru vargstam.  verysad.gif
Kaip kažką keist? Apie pliaukštelėjimus per užpakalį jokios kalbos ir būt negali (esu labai prieš), kaip auklėti, kad ji suprastų? Juk ji dar maža..  blink.gif


Mano mazylis irgi labai labai panasiai elgiasi. Bet, as patebejau, kad toks elgesys ypac paastreja, kai vaikui kazkas negerai (skauda pilvuka, dygsta dantukai, skauda gerkle, pervarges). Tiesa, maniskis dar sugeba supykes virsti aukstielninkas... Kai uzeinas toks juodas periodas, tenka gaudyti vaika, saugoti kaip nezinia ka. Beje, nugriuvusio niekada neguodziam, nekeliam. Jis turi pats nusiraminti bent is dalies ir atsikelti. Jei pavyksta, idealu nukreipti vaiko demesi kitur, kol jis dar neuzsivede.
Beje, idomu, kiek laiko tesiasi toks elgesys? Pas mus tai krizinis periodas ilgiausiai truko pora sav. Tuo metu dygo dantys ir dar baisi sloga buvo uzpuolus. Galvojau - isprotesiu... Be miego, skaudancia galva nuo vaiko zirzimo, rekimo, klykimo ir visko negerai. Bet nieko - isgyvenom smile.gif
Dabar irgi pas mus toks periodas. Vaikas baigineja sirgti.
Esu ir sedatif pc gerusi vienu metu ir valerijono vis prireikia, kai stogas vaziuoja... Na, ka padarysi.
Atsakyti
Nu mum irgi paaštrėja toks elgesys dantims dygstant. Vienas dantukas jau išlindo, o neramumai tęsiai. Gal keli vienu metu kalasi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2010 09 16, 20:54)
Nu mum irgi paaštrėja toks elgesys dantims dygstant. Vienas dantukas jau išlindo, o neramumai tęsiai. Gal keli vienu metu kalasi?  unsure.gif


Gali buti.... Pas mus si siki 3 iltiniai ir 1 kruminis, tai ojojoj...
O kai vikui viskas ok, tai ir tie oziukai taip nepuola. Tai net ir nezinau ar cia jau galima toki elgesi oziais vadinti....
Atsakyti
Gali būti, nes man irgi sunku suvokti, kad dar metukų neturintis vaikas jau sąmoningai ožiuotųsi.
Bet vistiek toks elgesys varo iš proto... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2010 09 17, 10:18)
Gali būti, nes man irgi sunku suvokti, kad dar metukų neturintis vaikas jau sąmoningai ožiuotųsi.
Bet vistiek toks elgesys varo iš proto... blush2.gif


Ne tas zodis! Beje, mums tai sunkiausia sveciuose (pvz pas vyro tevus, kur nieko imti negalima). Nes namuose as visus nepavojingus daiktus duodu. Pvz siandien privatizavo vaikas grindu sluoste, dregnus skudurelius dulkems vayti, sepeti... Zodziu puse ryto buta "tvarkem"... smile.gif Ir vos tik paimi koki skudureli isplauti - tragedijos prasideda.
Po to tiesiog perrengiau visa suslapusi ir issipurvinusi ir tiek smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luttuke: 17 rugsėjo 2010 - 13:31
vaikui reikia veiklos. mano mergina taip pat 11 mėn, tai, jei nieko su ja neveikčiau, tai visą dieną būtų mano koją apsikabinus lotuliukas.gif
aš tvarkausi kartu su ja, žaidžiu kartu ir taip visą dieną doh.gif
Atsakyti