Įkraunama...
Įkraunama...

pykstames dažnai

[quote=ZaliaMeta,2010 09 19, 19:44]
[quote=.Tamara.,2010 09 16, 18:55]
Vat jus man taip is dusios pasakykit -jus buvot atverus rojaus vartelius tam kitam ,del to jusus vaikinas ir pyksta?
lotuliukas.gif thumbup.gif vien dėl šitos frazės buvo verta temą paskaityt biggrin.gif
[/quote]


o jė.. tikrai, kad suintrigavo.. einu nuo pradžių skaityti biggrin.gif....
Atsakyti
Nu jo............. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

autore, sakėt ne blondinė.. bet plaukus Jūs turbūt dažot?.... (neatsispyriau pagundai neparašius).

Atsakyti
tikrai neblondine nei naturali nei dazyta:D
Atsakyti
man irgi sunku patiketi, kad jai 25 metai g.gif g.gif
nebent tai pati pirma draugyste, pirmas vaikinas, tai dar suprantu... g.gif
kitu atveju ji dar labai naivi ir mazai gyvenimo maciusi 4u.gif
Atsakyti
na su 1puse metu rim tai draugavau,o sitas antras ir ilga draugyste..taip mazai as gal ka patyrus todel ir idomi kitu galbut lb patyrusiu merginu nuomone
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 20, 19:45)
tikrai neblondine nei naturali nei dazyta:D

Juoda? biggrin.gif
Atsakyti
na taip juoduke:)
Atsakyti
Tai juoda dabar antra balta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 17, 20:40)
pasipirses pries metus kokius,o gyvent ir dbr siulo....jis ir vaiko nori.dar sian ziurejom toki lankstinuka kino ir jis ziuri pasiulymas seimai,o as jam sakau kam ziuri jai seimos neturi,o tas sako tai ,kad nenori tu vaiko dar.drauge ir gera zino musu santykius ir sako jus negalit but atskirai.

Nenoriu nieko įžeisti,bet gal pirma išmokit elgtis ne kaip mažvaikiai,o tik paskui apie vaikus galvokit g.gif
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 19, 12:20)
atsibodo man toki tasymaisi tai kartu tai atskirai.as jam siandien parasiau,kad pamastytu apie musu santykius ar verta katu buti,pasakiau,kad daugiau taip draugauti nenoriu ir paskutinis kartas kai bandau,arba viskas gerai arba nieko..

O ką jūsų draugas sako,jam neatsibodo?Jei atsibodo ir jums ir jam tai skirkitės,galėsit lakstyti sau.Jei dar neatsibodo tai valio,gyvenkit toliau thumbup.gif Jūs tikrai vienas kitam tinkat,kaip du vienos poros batai tongue.gif
Atsakyti
Cirkas man cia toks 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kam cirkas kam problema...
Atsakyti
O tikrai dar viena tema biggrin.gif gaila suniuko, jauciu bus koks ale jorkas(ale, nes jorkas kainuoja daugiau biggrin.gif ), kuris bus priverstas buti "buvusio dovanos" prisiminimu biggrin.gif
Atsakyti