Įkraunama...
Įkraunama...

pykstames dažnai

pasipirses pries metus kokius,o gyvent ir dbr siulo....jis ir vaiko nori.dar sian ziurejom toki lankstinuka kino ir jis ziuri pasiulymas seimai,o as jam sakau kam ziuri jai seimos neturi,o tas sako tai ,kad nenori tu vaiko dar.drauge ir gera zino musu santykius ir sako jus negalit but atskirai.sako,kad mums eiktu pagyvent atsiratsu tas pasitikejimas ir viskas isisprestu arba arba.Bet bijau eit kartu gyvent.nes kai kartu gyveni tai jau kitaip viskas.su draugem tai iseitciau,o su draugais tai jau nelabai iseitu,nes jis lb pavydus.
Papildyta:
ptashka ka man keist reiktu pagal tave?idomi tavo nuomone tiesiog.
Atsakyti
Nusivylusi, patenkinkite visų smalsumą: kokia jūsų šuniuko veislė?
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 17, 19:40)
pasipirses pries metus kokius,o gyvent ir dbr siulo....jis ir vaiko nori.dar sian ziurejom toki lankstinuka kino ir jis ziuri pasiulymas seimai,o as jam sakau kam ziuri jai seimos neturi,o tas sako tai ,kad nenori tu vaiko dar.drauge ir gera zino musu santykius ir sako jus negalit but atskirai.sako,kad mums eiktu pagyvent atsiratsu tas pasitikejimas ir viskas isisprestu arba arba.Bet bijau eit kartu gyvent.nes kai kartu gyveni tai jau kitaip viskas.su draugem tai iseitciau,o su draugais tai jau nelabai iseitu,nes jis lb pavydus.
Papildyta:
ptashka ka man keist reiktu pagal tave?idomi tavo nuomone tiesiog.


Savo požiūrį į jį. Šiuo metu jis tau tėra kažkas seno, gero, priprasto. Beveik kaip draugas. Aš nematau iš tavo pusės nei truputėli meilės. Apskritai, jei jau atmetus visus šituos bajerius apie bajerines draugystes, šuniukus ir dovanas, tai manau, kad jums reikėtų kurį laiką pabūti atskirai. Visiškai. Susivoktumėt, ar esate TIEK svarbūs vienas kitam. Jei nesugebėsit ištverti vienas be kito, tuomet pradėkite kurti bendrą ateitį. Kuri nebus visiškai švarus lapas, bet turėsite abu stengtis ištrinti nemalonius prisiminimus.

Ir dar. Žinokit draugės, o ypač draugai yra labai laikinas dalykas. Kažkada visi pradės kurti šeimas. Santykiai su moteriškąja puse gal ir išliks, bet, atsiradus atžaloms jų šeimose, patikėkit, pasisuks kitokia linkme. Santykiai su vadinamais draugais tikrai, na bent jau 99% nutrūks jiems susiradus antras (rimtas) puses. Persvarstykite gyvenimo vertybes. Draugų atsisakyti neverta, bet ar su jais jums teks gyventi visą gyvenimą. Kaip 25 metų atrodai labai neišsilaksčiusi.

P.S, jei skaitydama antrąją posto dalį nusprendei, kad draugai ir ta laisvė yra svarbu, pamiršk pirmąją dalį ir skirkis. Kad ir kokie jūs panašūs, bet jums pakeliui tik laikinai, kol tenkinat vienas kitą tokiose pusiau atsitiktiniuose santykiuose.
Atsakyti
suniukas jorksyriukas jau rasiau
Papildyta:
na buvom mes kelis kartus po sav isiskyre ir as be jo negaliu.pripratus,prisirisus.ir dar niekuom kitu taip nebuvau susizavejus kaip juo draugystes pradzioj.keista man butu draugauti su kazkuo kitu.mes kai gerai sutariam man tie draugai net nereikialingi taip tik rysi palaikau.nes teisingai tu ir rasai,kad tie rysiai anksciau ar veliau nutruks kai jie susiras antras puses.o su draugem tai kai ir seima turi gali bendrauti eiti i svecius ir t.t jug neisi pas draugus kokios kavytes atsigerti,keistai atrodytu is sono.dbr gal ir kvailai mastau,bet nenoriu prarasti ir vaikino ir draugu kol nesam seima,kartu negyvenam.
Papildyta:
na,kad svarus lapas draugystej nebus tikrai,bet viskas imanoma del meiles.reikia uzmirst viska kas buvo.as jam stengiuosi neprikisti nieko..na va pastarasias dienas stengemes vienas del kito.abu meiluma rodom kaip ir anksciau.
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 16, 08:09)
bet jis sako,kad niekada su jom nesibuciavo,nemiegojo taj tik kai as palikdavau isvarydavo i kluba ar koki tusa ant gruzo,bet su jom nieko nebuvo,jis tvirtina taip.kad myli tik mane kiek man visko pripirkes,pridares,nemanau,kad paskui lakstytu jai as jam nerupeciua.nepirkes to sunio butu,jis zn,kad as jo labai noriu.jug nesimeto tie 600lt.nesivedziotu po kavines,nesirupintu.as jam kiek daug visko pridarius.kiek pati prilakscius,kad jis suzinotu,nemanau,kad man net atleistu.
Papildyta:
na p;agal isvazida daug kas sako,kad tinkam vienas kitam ir siaip abu karstakosiai:)


Aha, pagal isvaizda tikrai turetumet tikti, abieju veidai nesuzalotis intelekto
Atsakyti
Sakiau, aš jums kad jorkšyriukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 17, 22:48)
suniukas jorksyriukas jau rasiau
Papildyta:
na buvom mes kelis kartus po sav isiskyre ir as be jo negaliu.pripratus,prisirisus.ir dar niekuom kitu taip nebuvau susizavejus kaip juo draugystes pradzioj.keista man butu draugauti su kazkuo kitu.mes kai gerai sutariam man tie draugai net nereikialingi taip tik rysi palaikau.nes teisingai tu ir rasai,kad tie rysiai anksciau ar veliau nutruks kai jie susiras antras puses.o su draugem tai kai ir seima turi gali bendrauti eiti i svecius ir t.t  jug neisi pas draugus kokios kavytes atsigerti,keistai atrodytu is sono.dbr gal ir kvailai mastau,bet nenoriu prarasti ir vaikino ir draugu kol nesam seima,kartu negyvenam.
Papildyta:
na,kad svarus lapas draugystej nebus tikrai,bet viskas imanoma del meiles.reikia uzmirst viska kas buvo.as jam stengiuosi neprikisti nieko..na va pastarasias dienas stengemes vienas del kito.abu meiluma rodom kaip ir anksciau.


Pasakysiu,kaip blondinas #... nu tai ***,kokiu tu patarimu nori, jei ir vilko sotaus norisi, ir avies sveikos. Jus nesate seima ir ja nebusite. Na nebent ivyktu stebuklas ir kazkuris is jusu suprotingetu ir subrestu. Nors vaikinas man sioje situacijoje kol kas labiau imponuoja.
Atsakyti
dekui uz nuomone:)pasireikskit ir kiti
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 16, 10:56)
man 25m,o jam 26m.

Nepyk,bet netikiu,kad tau tiek metu,toks bukumas ir tavo ,ir tavo draugo doh.gif .As,kaip ir kiti,nesupratau kokiu patarimu reikejo g.gif .
Atsakyti
Jorkšyras už 600 lt???? Kelia daug abejonių. Galbūt panašus kažkuo į jorkšyrą...
Atsakyti
na dbr tokios kainos jorksyru paziurek skelbiu.ltna,bet patarimu prasiau ir nuomoniu is salies..o ne apie suni klausinekit
Papildyta:
ar verta testi santykius toliau...pastarasias 3d po pokalbio viskas gerai,nesipykstam,o kaip toliau bus nzn..as galvoju jai dar karta rimtai susipyksim per koki men neverta toliau draugauti,nes cia jau nedraugyste,o tasymasisi gaunasi...man 25m,o laiko veltui svaistyti nesinori
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 19, 00:17)
na dbr tokios kainos jorksyru paziurek skelbiu.ltna,bet patarimu prasiau ir nuomoniu is salies..o ne apie suni klausinekit
Papildyta:
ar verta testi santykius toliau...pastarasias 3d po pokalbio viskas gerai,nesipykstam,o kaip toliau bus nzn..as galvoju jai dar karta rimtai susipyksim per koki men neverta toliau draugauti,nes cia jau nedraugyste,o tasymasisi gaunasi...man 25m,o laiko veltui svaistyti nesinori


O jus dabar laiko nesvaistote, a ne? Jei viskas santykiuose gerai, tai ir stenkites islaikyti.

P.S. net as, negalinti pernesti jorksyriuku zinau, kad "originalus" 600 litu nekainuoja biggrin.gif
Atsakyti